Jak zapobiec sterydowi po wstrzyknięciu Pain

- May 29, 2018-

Jak zapobiec sterydowi bólu po wstrzyknięciu?

拼图.jpg

Jak zapobiec sterydowemu bólowi wtryskowemu?


Co powoduje ból związany z wstrzyknięciem (niezwiązany z infekcją)?


Po pierwsze, wytrącanie związków krótkoestrowych

Po drugie, użyte rozpuszczalniki.

Po trzecie, koncentracja sprzętu.

Po czwarte, wstrzykiwanie zbyt szybko

Piąty, dziewiczy mięsień.

Nasze laboratorium poważnie traktuje ból iniekcyjny, więc używaj bardzo poprawnych receptur (które zostały przetestowane), aby uniknąć bólu. Wszystkie rozpuszczalniki i oleje nośnikowe są jakości medycznej. Biorąc pod uwagę szczególną osobistą konstytucję, nasze laboratorium może wykonać na zamówienie oleje sterydów jako swój umysł. Co więcej, możemy również tworzyć etykiety dla dystrybutorów lub laboratoriów.


Jak gotować sterydy, aby uniknąć bólu wtrysku?


Po pierwsze, wytrącanie związków krótkoestrowych

Im krótszy ester, tym mniej rozpuszczalności ma olej. Wymaga to wyższych stężeń BA, aby zapobiec wypadaniu związku z roztworu. Gdy olej zostanie wtryśnięty, BA jest absorbowane z miejsca składu ropy naftowej. To spowodowało, że substancja czynna wytrącała drobne kryształy w mięśniu. Początek tego bólu występuje często 4-12 godzin po wstrzyknięciu i charakteryzuje się twardym, czerwonym obrzękiem w miejscu wstrzyknięcia.

Aby temu zapobiec potrzebny jest dodatkowy współrozpuszczalnik, benzoesan benzylu. BB utrzymuje rozpuszczalność estryfikowanego związku przez punkt, w którym usunięto BA, zapobiegając wytrącaniu kryształów. Większość osób nie dodaje tego do swoich złożonych olejów ze względu na wyższe koszty. Jeśli doda się go w około 20% objętościowo, można zapobiec najbardziej związanemu krótkiemu bólowi estrowemu.


Po drugie, użyte rozpuszczalniki

Alkohol benzylowy (BA) stosuje się w celu zwiększenia rozpuszczalności lipidów estrowych związków i zapobieżenia wzrostowi bakterii w oleju. Większość ludzi używa nadmiaru BA lub tylko BA jako współrozpuszczalnika ze względu na jego skromną cenę. Niestety, może to spowodować zniszczenie komórek i znaczny zlokalizowany ból i stan zapalny. Dyskomfort charakteryzuje dość szybki początek bolesnego, zaczerwienionego, spuchniętego obszaru.

Można to poprawić przez rozcieńczenie związku sterylnym olejem obróbkowym (pestki winogron, nasion bawełny, sezamu). Stosunek 1: 1 często działa dobrze.


Po trzecie, koncentracja sprzętu.

Na powyższy, długi ester = wysoka rozpuszczalność, krótki ester = mniejsza rozpuszczalność. Ludzkie farmaceutyczne hormony prawie nigdy nie są dawkowane wyżej niż 200 mg / ml dla długich estrów (cypionianów). Aby zwiększyć stężenie, niezbędna jest większa ilość BA jako współrozpuszczalnik. Może to spowodować reakcję podobną do tej wywołanej przez krótkie estry z bólem i obrzękiem, ponieważ BA jest absorbowane, a rozpuszczalność maleje i następuje strącanie.

W tym przypadku nie "potrzebujesz" dodatkowego współrozpuszczalnika (BB, ale nadal pomaga!). Zamiast tego można po prostu rozcieńczyć olej do mieszania sterylnym olejem do cięcia w celu obniżenia stężenia do poziomu rozpuszczalności tego estru.

1.jpg

Jak zapobiegać bólowi przed wstrzyknięciem?

1. Przycinaj swoje strzały 50:50 sterylnym filtrowanym olejem.

Jeśli chcesz użyć 50 mg propionianu testosteronu i masz 100 mg / ml propionianu testosteronu - wyciągnij 0,5 ml testowego propa i 0,5 ml sterylnego filtrowanego oleju, aby strzelić 1 ml 50 mg / ml propionianu testosteronu. To najlepszy sposób.

Nie przejmuj się tym, że b-12, na bazie wody, wchłonie się tak szybko, że będzie miał niewielki lub żaden wpływ.


2. Przed zrobieniem zdjęcia możesz trochę rozgrzać swój sprzęt (zwłaszcza zawieszenie).

Możesz umieścić fiolkę w zlewie w łazience i przepuścić gorącą wodę przez fiolkę przez 2 minuty i dobrze wstrząsnąć. Spowoduje to obniżenie lepkości oleju, co ułatwi jego wciągnięcie do strzykawki.


3. Wstrzyknij powoli, weź 30 sekund na ml. Użyj igły 25g do wstrzyknięcia, co zmusza cię do poruszania się powoli. Zmniejszenie objętości wstrzyknięcia pojedynczego miejsca i rozprowadzenie zastrzyków między wieloma miejscami.

4. Jeśli żadna z tych czynności nie działa, możesz mieć brudny sprzęt. Możliwe, że w narzędziu, które nie powodują infekcji, mogą pojawiać się cząsteczki (chociaż bakteriostatyczne), ale nadal powodują infekcje w miejscu, które przeszły przez filtr.


Jak radzić sobie z bólem, gdy już to masz?

Najgorszą rzeczą, jaką możesz zrobić, to polać. Zimno pomoże kryształom wypaść z roztworu / zawiesiny.

Jest w porządku wziąć trochę ibuprofiny, aby zmniejszyć obrzęk i pomóc w bólu.

Również przebywanie w gorącej wannie lub w jacuzzi lub gorąca kąpiel bąbelkowa pomoże stopić kryształy. Pomocne może też być zastosowanie poduszki grzejnej.


Nasze laboratorium poważnie traktuje ból iniekcyjny, więc używaj bardzo poprawnych receptur (które zostały przetestowane), aby uniknąć bólu. Wszystkie rozpuszczalniki i oleje nośnikowe są jakości medycznej. Biorąc pod uwagę szczególną osobistą konstytucję, nasze laboratorium może wykonać na zamówienie oleje sterydów jako swój umysł. Co więcej, możemy również tworzyć etykiety dla dystrybutorów lub laboratoriów.


Jeśli potrzebujesz wysokiej jakości produktów i terminowej dostawy, nie musisz jeździć nigdzie indziej,

skontaktuj się z nami, a my służymy ci dużo lepiej niż ktokolwiek inny.

1509764435(1).jpg