Jak korzystać z Bitcoin?

- May 10, 2018-

BitCoiny z SENDI BIOTECH

B.jpg

Wprowadzenie do BitCoins:

Jest to waluta online, która byłaby odpowiednikiem Western Union lub MoneyGram w tym sensie, że jest to podstawowy sposób korzystania z Internetu, który powoduje, że są to niemożliwe do wykrycia, niemożliwe do odczytania, anonimowe płatności i zakupy.

Można bardzo łatwo kupić BitCoin Online za pomocą prawdziwych pieniędzy, przesłać je innej osobie / firmie, która może następnie zamienić BitCoiny na prawdziwe pieniądze. W 100% legalne jest kupowanie BitCoinów, a nawet najbardziej popularne sklepy zaczynają je akceptować, ale kiedy je wydajesz, kupiłeś je całkowicie niemożliwe do wykrycia! Duże firmy już akceptujące BitCoin obejmują Amazon, Fiverr, WordPress i wiele setek innych: https://spendbitcoins.com/places/

Świetnie - jak je zdobyć?

Jak widać powyżej BitCoins są szybko rosnącą walutą, a już tysiące sklepów akceptują je, ale jak je zdobyć i wydać? Jest to proces, w którym wielu dostawców oferuje wiele rozwiązań, a ponieważ istnieje wiele różnych sposobów zdobywania BitCoins, może być dość trudno znaleźć najbardziej prostą metodę.

Championraws zbadali wszystkie usługi i strony internetowe i znaleźli najprostszy i najszybszy sposób; jest z firmą o nazwie CoinBase. Zobacz przewodnik poniżej: https://www.coinbase.com/signup

1.)
Zarejestruj się w Coinbase
Pierwszym krokiem jest zarejestrowanie konta Coinbase. Jest to szybkie i łatwe i pozwala błyskawicznie przechowywać, kupować i sprzedawać BitCoiny.

Podpisz tutaj ? https://www.coinbase.com/signup
9ae0eb9d3b1c6615996994291c94d952_banner.png

2.)
Połącz konto bankowe
Po zarejestrowaniu się możesz połączyć swoje konto bankowe tak samo, jak z Paypal, dzięki czemu możesz natychmiastowo przelać środki z BitCoins bezpośrednio na konto bankowe.

Dodać konto bankowe? https://www.coinbase.com/signup
3.)
Kupuj i sprzedawaj Bitcoiny
Po rozpoczęciu pierwszego zakupu CoinBase dokona zakupu i umieści BitCoiny na swoim koncie CoinBase. Z tego miejsca możesz już korzystać z BitCoins, a to, czego nie używasz, może zostać odesłane do CoinBase i natychmiast zostać zrekrutowane na Twoje konto bankowe!

Kup Bitcoin? https://www.coinbase.com/signup


Po złożeniu zamówienia za pomocą formularza zamówienia BitCoin Championraws, jeśli posiadasz konto CoinBase, możesz natychmiast wysłać fundusze, więc po skonfigurowaniu powyższego zamówienia możesz składać zamówienia tak szybko, jak za pomocą kart kredytowych / debetowych lub Paypal!

4.)

Kalkulator bitcoin online> http://preev.com/

O Bitcoin:

Bitcoin (angielski odpowiednik "cyfrowej monety") to cyfrowa waluta, a jednocześnie nazwa zdecentralizowanego systemu rezerwacji używanego na całym świecie i uproszczona nazwa kryptograficznie uzasadnionego przypisania pracy lub wysiłku obliczeniowego. Transfery są obsługiwane przez agregację komputerów przez Internet za pomocą specjalnej aplikacji typu peer-to-peer, więc w przeciwieństwie do tradycyjnej bankowości, nie jest potrzebna centralna izba rozrachunkowa. Dowód własności Bitcoin można przechowywać w osobistym portfelu cyfrowym. Współczynnik konwersji Bitcoin na inne sposoby płatności zależy od podaży i popytu.

System płatności Bitcoin został po raz pierwszy opisany w 2008 roku w dokumencie opublikowanym pod pseudonimem Satoshi Nakamoto. W następnym roku wydano oprogramowanie referencyjne o otwartym kodzie źródłowym. Sieć Bitcoin opiera się na zdecentralizowanej bazie danych (łańcuchach blokowych) zarządzanej przez uczestników za pomocą oprogramowania Bitcoin, w którym rejestrowane są wszystkie transakcje. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest obsługa klienta Bitcoin; Alternatywnie można skorzystać z jednej z usług online (np. Na urządzenia mobilne). W rezultacie system Bitcoin nie jest geograficznie ograniczony Dostęp do Internetu jest wystarczający i może być wykorzystywany ponad granicami.

Dzięki technikom kryptograficznym transakcje z bitcoinami dokonywane tylko przez właściciela i jednostki pieniężne nie mogą być wydawane wiele razy. Dlatego Bitcoin jest również nazywany kryptowalutą, chociaż waluta zazwyczaj odnosi się do środków płatności wydawanych przez państwa. W mediach w języku niemieckim używany jest również termin Kryptogeld.

Dodatkowe jednostki walutowe tworzone są przez rozwiązanie zadań kryptograficznych, tzw. Górnictwo (górnictwo). Proces ten, który jest obecnie wykorzystywany głównie w celach komercyjnych, jest bardzo intensywny obliczeniowo, nawet ze specjalnym sprzętem i obecnie zużywa tak duże ilości energii elektrycznej, że został poddany krytyce ze strony społeczeństwa. Zużycie energii elektrycznej szacuje się na około 130 TWh w 2018 r., Co w przybliżeniu odpowiada zużyciu energii elektrycznej w Argentynie.

Our Payment.jpg