Nasze atuty

- May 31, 2018-

Dlaczego warto z nami współpracować?

wordwide.jpg

Shenzhen Sendi Biotechnology Co., Ltd jest renomowanym producentem farmaceutycznym, specjalizującym się w surowych proszkach steroidowych w Chinach kontynentalnych. Jest nie tylko wiodącym producentem sterydów w proszku i surowców farmaceutycznych w centralnej części Chin, ale także na całym świecie. Wszystkie proszki są dostarczane bezpośrednio do fabryki.

Nasze produkty zostały wywiezione do Niemiec, Norwegii, Polski, Finlandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, USA, Brazylii, Meksyku, Australii, Japonii, Korei, Tajlandii, Indonezji, Urugwaju i wielu innych krajów. Miesięczna produkcja to ponad 100 kg. Cieszymy się ogromną liczbą lojalnych klientów obsługujących pola siłowe, boiska dla sportowców, placówki medyczne, kliniki i tak dalej.
Najwyższej jakości produkty o najbardziej konkurencyjnej cenie. Dostępne są bezpłatne próbki. Elastyczne i niemożliwe do wyśledzenia warunki płatności. Ekskluzywna obsługa klienta i 24/7 online na czas i pomocna obsługa posprzedażna.

 

Pełny proces zamawiania:

Tak pracujemy:

Aby złożyć zamówienie, po dokonaniu transakcji poprosimy o płatność z góry.

Po zakończeniu będziemy mogli rozpocząć przetwarzanie zamówienia na opakowanie tego samego dnia, jeśli zamówienie zostało złożone przed godziną 16.00.

Po zapakowaniu zamówienia zostanie wyświetlone zdjęcie informujące o tym, gdzie jest zamówiony produkt. Zamówienie zostanie przesłane do firmy spedycyjnej w ciągu 1 lub 2 dni od złożenia zamówienia. Numer śledzenia zostanie podany po otrzymaniu go od firmy spedycyjnej.

Po przekazaniu przesyłki przez urząd celny paczka zostanie dostarczona przez lokalną pocztę. Podpis będzie prawidłowy, jeśli paczka przeszła celną.

WAŻNY:

Do USA Odbieramy za darmo dwa razy, jeśli paczka zostanie zajęta.

Do innych krajów wysyłamy za darmo raz, jeśli twój pakiet zostanie zajęty.

Jeśli nie zdecydujesz się na ponowne wysłanie lub nie uda się ponownie wysłać odesłanego pakietu, zwrot nie zostanie dokonany.


Przygotujemy paczkę w ciągu 1 dnia roboczego po otrzymaniu płatności. Paczka zwykle wysyłana jest w ciągu 24 godzin. Pakowanie zdjęć zostanie dostarczone po zapakowaniu. Numer śledzenia zostanie podany po dostarczeniu paczki.

Jeśli paczka nie może zostać dostarczona, ponieważ podałeś niewłaściwy adres, nie odeślemy ani nie zwrócimy.

** Nie ponosimy odpowiedzialności, jeśli wyrzucisz swoje produkty, ponieważ nie możesz ich znaleźć w naszym ukryciu. Jeśli nie możesz znaleźć swoich produktów, napisz do nas, a my powiemy Ci, gdzie je znaleźć.

Czas wysyłki:

Upewnij się, że przeczytałeś i zrozumiałeś poniższe informacje dotyczące wysyłki. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

Rozumiemy, że czas wysyłki jest dla Ciebie niezwykle ważny, po dokonaniu płatności jest rzeczą naturalną obawiać się czasu wysyłki i numeru przesyłki. Podajemy wszystkie szczegóły dotyczące naszej wysyłki w przypadku, gdy masz i wątpliwości / pytania.

Produkty, które wysyłamy, są płynne / w proszku i to lekarstwo. Międzynarodowe firmy spedycyjne i urzędy celne mają wszelkiego rodzaju surowe przepisy i ograniczenia dotyczące tego rodzaju towarów. Dla każdej przesyłki są dwa zwyczaje, które muszą przejść (eksport z Chin i import do twojego kraju). Dlatego nasze paczki będą musiały przejść specjalne trasy, aby zapewnić bezpieczeństwo i niewidzialność. Transakcja zapewniająca bezpieczną dostawę jest relatywnie dłuższym czasem wysyłki niż zwykłe przesyłki.

Nasz obliczony czas wysyłki zgodnie z naszą działalnością i harmonogramem firmy spedycyjnej.

Wysyłka międzynarodowa: 7-10 dni.

Wysyłka krajowa w USA: 3-5 dni.

Wysyłka krajowa w Australii: 3-5 dni

Nasz marketing (na całym świecie):

1. Ameryka Północna: Stany Zjednoczone; Kanada; Meksyk......

2. Europa: Wielka Brytania, Włochy, Niemcy, Hiszpania, Francja ......

3. Oceania: Australia; Nowa Zelandia ......

4. Afryka: RPA, Egipt ......

5. Azja: Massachusetts; Malezja......

6. Ameryka Południowa: Chile ......

7. Bliski Wschód: Iran ......

Nasze atuty:

1. Stara fabryka: Sendi Biotechnology Co., Ltd. jest profesjonalną fabryką surowego proszku w Chinach od ponad 10 lat, wszystkie proszki są dostarczane bezpośrednio do fabryki.

2. Siła eksportu: nasze produkty eksportowane są do Niemiec, Norwegii, Polski, Finlandii, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Francji, Rosji, USA, Australii, Japonii, Korei i wielu innych krajów, ponad 100 kg każdego miesiąca.

3. Wysoka przepustowość: Specjalny zespół specjalny dla paczki i przesyłki i patrzący na kod śledzenia 24 godziny na przejście celne gwarantowane. 100% przepustki do Wielkiej Brytanii, Norwegii, Polski, Hiszpanii, USA, Kanady, Brazylii; 98% przepustki do Niemiec, Rosji, Australii, Nowej Zelandii.

4. Szybka dostawa: Większość proszków znajduje się w magazynie, dostępne są próbki płatne, mogą być wysłane w ciągu 24 godzin. Wysoka jakość, dobra cena, szybka i bezpieczna dostawa. Wysyłka przez DHL, TNT, FEDEX, HKEMS, UPS itp.

5. Elastyczna cena: Zniżka zostanie udzielona po złożeniu dużego zamówienia.

6. Dobra obsługa posprzedażna: Ciepła obsługa posprzedażna 24/7. Każde twoje pytanie zostanie rozwiązane w pierwszej kolejności tak szybko, jak to możliwe.

contact us.jpg

Główna siedziba

Jindacheng Building, Zhongxin Road, Shajing Street, Baoan District, Shenzhen, Guangdong, Chiny

 

Kierownik sprzedaży: Mitchell Lu

 

E-mail: hk@chembj.com

Telefon: 0086-18124076819

Whatsapp: +86 18124076819

Skype: hk@chembj.com

 

Co więcej, masz to wszystko na wyciągnięcie ręki. Aby uzyskać więcej informacji o tym, kim jesteśmy i co robimy, napisz do nas maila, a my chcielibyśmy wrócić do Ciebie.