System kontroli produktu

- May 30, 2018-

System kontroli produktu (Jakość to nasz główny cel)

hk@chembj.com 4.jpg

Bezpieczeństwo w jakości oznacza, że upewnimy się, że nasza jakość spełnia potrzeby klienta;


Bez względu na surowce Steroid Powder dla kulturystów i maniaków fitness, czyli surowiec farmaceutyczny dla entuzjastów kulturystyki, naszym priorytetem jest spełnienie progu bezpieczeństwa i przekroczenie standardów jakości.

Główne parametry do testowania produktu są wymienione poniżej:

· Dokładny skład

·Czystość

·Rozpuszczalność

·Stabilność


System Q / A

hk@chembj.com3.jpg

Zajmujemy się produkcją, eksportem i dostarczaniem i handlem szeroką gamą wysokiej jakości chemikaliów, takich jak proszek sterydowy, proszek Sarma, hormon antyestrogenowy, estrogeton, itp.

Nasza fabryka zajmuje powierzchnię 33500 metrów kwadratowych z zaawansowanymi instrumentami chemicznymi i wyposażeniem technologicznym, takimi jak HPLC, GC i UV.

Wypełnij systerm Q / A, aby upewnić się, że wszystkie produkty będą dostępne do sprzedaży tylko po przejściu testu jakości.

Przyjmujemy przykładowe zamówienie, a Ty możesz również wykonać test strony trzeciej, aby zobaczyć jakość.


OEM / ODM

hk@chembj.com2.jpg

Przedstawimy Ci najlepsze i najskuteczniejsze przepisy na najczęściej używane sterydy. Co więcej, wszystkie urządzenia potrzebne do gotowania sterydów mogą być dostępne u nas. Takich jak: filtr próżniowy, sterylna maszyna do filtracji, filtracja sterydowa, dostosowana pusta twarda żelatynowa kapsułka, sterylne fiolki do wstrzykiwań, maszyna do napełniania do cieczy, filtry strzykawkowe 0.22um, tabletka (maszyny do tłoczenia tabletek), Flip-Off Cap-Crimper, etykiety i tak na.

Wszystkie produkty są wytwarzane w aseptycznym laboratorium w warunkach GMP. Najwyższa jakość jest gwarantowana. Twoje produkty zostaną przetestowane ponownie i jeszcze przed pakowaniem, a następnie wysłane do ręki.


Systemy badawczo-rozwojowe

hk@chembj.com 1.jpg

Posiadamy zezwolenie na wywóz i przywóz biochemicznych, wysokowartościowych produktów chemicznych, farmaceutycznych i ich półproduktów. I już od dawna współpracowaliśmy z kilkoma uniwersytetami, takimi jak Uniwersytet Wuhan, Uniwersytet Hubei w Chińskiej Medycynie itp.

W celu dalszego rozwoju rynku szukamy współpracy z organizacją produkcyjną i handlową na całym świecie, aby stworzyć pomyślną przyszłość.