Bezpieczna dostawa do Wielkiej Brytanii

- Jun 11, 2019-

100% bezpieczna wysyłka do Wielkiej Brytanii (Europa) z 2 kg proszku Tetrakainy

Krótkie wprowadzenie Wielka Brytania:

Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej
Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej. Wyspy Brytyjskie znajdują się w północno-zachodniej części kontynentu europejskiego, w otoczeniu morza północnego, kanału angielskiego, Morza Celtyckiego, Morza Irlandzkiego i Oceanu Atlantyckiego.

Bezpieczna dostawa do Wielkiej Brytanii:

Safe delivery to UK

Wielka Brytania jest krajem wyspiarskim w Europie Zachodniej składającym się z Anglii, Walii i Szkocji na wyspie Wielkiej Brytanii, Irlandii Północnej na północno-wschodniej wyspie Irlandii i szeregu powiązanych wysp. Oprócz kontynentu ma również 14 krajów zamorskich terytoria o łącznej liczbie ludności przekraczającej 66 milionów, z czego większość etniczna to angielski (anglosaski), co stanowi 83,9% całej populacji.
Chwalebna rewolucja 1688 r. Ustanowiła monarchię konstytucyjną. Od lat 60. XVIII wieku do lat 30. XIX wieku stał się pierwszym krajem na świecie, który dokończył rewolucję przemysłową, a jego narodowa siła szybko rosła. Od XVIII wieku do początku XX wieku Wielka Brytania rządziła terytorium obejmującym siedem kontynentów świata, który był najpotężniejszym krajem i pierwszym największym imperium kolonialnym na świecie w tym czasie. Jego kolonialny obszar był równy 111 razy kontynentu, znany jako imperium, w którym słońce nigdy nie zachodzi. Wiktoria została osiągnięta w obu wojnach światowych, ale kraj został poważnie uszkodzony. W drugiej połowie XX wieku imperium brytyjskie upadło a hegemonię kapitalistycznego świata zastąpiły Stany Zjednoczone. Wciąż Wielka Brytania pozostaje wielką potęgą z wielkim wpływem na całym świecie.
Wielka Brytania jest wysoko rozwiniętym krajem kapitalistycznym i jedną z czterech największych gospodarek w Europie. Jego obywatele cieszą się wysokim standardem życia i dobrym systemem zabezpieczenia społecznego. Jako szef wspólnoty, członek grupy siedmiu i członek-założyciel NATO, Wielka Brytania jest również jednym z pięciu stałych członków bezpieczeństwa ONZ rada.