Wysyłka Way for Steroid

- May 29, 2018-

Wysyłka Way for Steroid

1.jpg

DHL

DHL Express zapewnia niezawodne i terminowe przesyłanie pilnych dokumentów i towarów z jednego kraju do drugiego w ponad 220 krajach i terytoriach, a także obsługuje najbardziej kompleksową globalną sieć przesyłek ekspresowych. Dysponując flotą ponad 250 samolotów, DHL Express jest również jednym z największych przewoźników lotniczych na świecie

DHL Parcel i DHL eCommerce zapewniają standardowe krajowe i międzynarodowe rozwiązania w zakresie odbioru, dostarczania i zwrotu paczek dla klientów biznesowych i konsumentów, a także logistykę i usługi e-commerce pod markami "DHL Parcel" dla Europy i "DHL eCommerce" dla Ameryki, Azji i Pacyfiku oraz Bliskiego Wschodu / Afryki.

hk@chembj.com.jpg

TNT

W firmie TNT rozumiemy, że jakość relacji z klientami jest tak samo ważna jak dostawa przesyłki zgodnie z obietnicą. Wszyscy mamy klientów, ale w TNT kontaktujemy się z ludźmi, którzy pracują dla klientów. To ludzie cenią sobie szczególną uwagę i prawdziwą troskę i szacunek. To tworzy relację jakości i lojalność, która jest satysfakcjonująca dla wszystkich i dobra dla biznesu. I dlatego jesteśmy tacy, jakimi jesteśmy.

TNT.jpg


UPS

United Parcel Service, Inc. (UPS) jest największą na świecie firmą dostarczającą przesyłki i dostawcą rozwiązań do zarządzania łańcuchem dostaw. [4] Globalna firma logistyczna ma siedzibę w Sandy Springs w stanie Georgia, która jest częścią obszaru metropolitalnego Greater Atlanta. UPS dostarcza ponad 15 milionów paczek dziennie do ponad 7,9 miliona klientów w ponad 220 krajach i terytoriach na całym świecie.

ups.jpg

EM S

China Postal Express & Logistics zajmuje się głównie przesyłem ekspresowym krajowym, międzynarodowym transportem ekspresowym, logistyką kontraktową i LTL. Ekspedycja krajowa i międzynarodowa zapewnia produkty wysyłki premium, standardowe i ekonomiczne pod względem czasu dostawy, a także obsługuje niektóre usługi o wartości dodanej, takie jak COD. Logistyka kontraktowa obejmuje cały proces łańcucha dostaw, w tym magazynowanie i transport. Firma posiada uznaną na całym świecie markę "EMS" i wiodącą krajową markę logistyczną "CNPL".

EMS.jpg

China Post Mail

China Post jest oficjalną usługą pocztową w Chinach. Jest najbardziej obciążonym postem świata. China Post oferuje szeroką gamę usług pocztowych, w tym listy, paczki, gazety i czasopisma, zbieranie znaczków, obsługę agentów i informacje.

Funkcje China Post obejmują świadczenie usług publicznych związanych z dostarczaniem, sortowaniem, wysyłaniem i dostarczaniem poczty krajowej i międzynarodowej. Aby zoptymalizować proces w kraju, powstało ponad dwustu pocztowych centrów sortowania i przetwarzania, z których największe znajdują się w Szanghaju i Pekinie. Lotniska tych miast są dostarczane do większości przesyłek międzynarodowych do ich dalszego transportu.

 China Post Mail .jpg

Poczta Hong Kongu

Centralne Centrum Poczty w Kowloon Bay zostało w pełni oddane do użytku w październiku 2014 roku. Łączy Międzynarodowe Centrum Poczty w Hung Hom i biuro sortowania w Głównym Urzędzie Pocztowym w Centralnym Ujednoliconym Urzędzie Pocztowym. Przyjmując ekologiczny projekt budynku, Centralne Centrum Poczty jest instalowane przy użyciu zaawansowanego sprzętu pocztowego, co pomaga zwiększyć wydajność operacyjną.

Patrząc w przyszłość, zgodnie z misją "Łącząc ludzi, dostarczając biznes", Hongkong Post będzie nadal dostarczać szeroką gamę produktów i usług klientom publicznym i korporacyjnym w odpowiedzi na ich potrzeby serwisowe.

Hongkong Post.jpg

FedEx

Śledź status swojej paczki na stronie fedex.com/pl przy użyciu swojego numeru przesyłki i znajdź Szacowaną datę dostawy. Nie możemy określić dokładnego czasu dostawy. Zazwyczaj dostawy odbywają się w normalnych godzinach pracy i zależą od wybranej usługi.

Jeśli nie masz swojego numeru śledzenia, skontaktuj się ze spedytorem, aby uzyskać numer śledzenia. Obsługa klienta FedEx może znaleźć Twoje informacje o przesyłce, jeśli nie możesz uzyskać numeru przesyłki od nadawcy.

fedex.jpg