Sterydy rozpuszczalnikowe

- May 04, 2018-

1. Alkohol benzylowy

Alkohol benzylowy jest środkiem antyseptycznym, który utrzymuje sterylny roztwór w sterydzie.

Alias: Benzenekarbinol, benzenometanol, fenylokarbol, fenylometanol, alkohol fenylometylowy

CAS: 100-51-6

EINECS: 202-859-9

Formuła molekularna: C7H80

Masa cząsteczkowa: 108,14

Czystość: 99%

Wygląd: Bezbarwny przezroczysty płyn

Ocena: Ocena farmaceutyczna

 

Środek antybakteryjny

Alkohol benzylowy stosowany jest jako bakteriostatyczny środek konserwujący o niskim stężeniu w lekach dożylnych, kosmetykach i lekach miejscowych.

środek antyseptyczny, który utrzymuje sterylność w roztworze sterylizującym. Alkohol benzylowy (BA): dość silny rozpuszczalnik, którego główną funkcją do naszych celów jest utrzymanie

roztwór bakteriostatyczny. Jego obecność na poziomie zaledwie 0,9% wystarcza, aby praktycznie uniemożliwić rozwój mikrobiologiczny w roztworze.

 

Alkohol benzylowy jest często podstawowym rozpuszczalnikiem i czasami jedynym rozpuszczalnikiem w steroidzie, o którym mowa. Jego podstawową funkcją jest sterylizator.

Jednak ze względu na swoją zdolność rozpuszczania często stosuje się ją do utrzymywania hormonów w roztworze z olejem lub innymi nośnikami. Jest to również jeden z najcieńszych (to znaczy

najlepiej do zmniejszenia lepkości).

 

Jego stosowanie w sterydach polega na zachowaniu zawiesiny przez miesiące, a nawet lata, bez zmniejszenia jałowości. Alkohol jest antybakteryjnym środkiem dezynfekcyjnym

i jest stosowany jako taki w wielu gałęziach przemysłu. Jak wspomniano Ben 酬 Alcohol zapewnia, że steroid zachowuje swoją sterylność, gdy jest używany w prawej

stężenie.

 

Zwiększ rozpuszczalność

Alkohol benzylowy (BA) stosuje się w celu zwiększenia rozpuszczalności lipidów estrowych związków i zapobieżenia wzrostowi bakterii w oleju.

Im krótszy ester, tym więcej BA jest potrzebne, aby związek się rozpuścił. Więcej BA jest wymagany do rozpuszczenia surowego proszku, aby uzyskać wysoką zawartość

produkty koncentracji


2. Benzoesan benzylu

 

Benzyl Benzoate (BB) jest głównym rozpuszczalnikiem, który chroni produkt przed awarią.

Alias: ester benzylowy kwasu benzoesowego, ester fenylometylowy kwasu benzoesowego

Numer rejestru CAS: 120-51-4

Nr Einecs: 204-402-9

Wzór cząsteczkowy: C14H1202

Masa cząsteczkowa: 212,24

Czystość: 99%

Wygląd: bezbarwna do jasnożółtej przezroczysta ciecz.

 

Benzylo-benzoesan jest rozpuszczalnikiem. Oznacza to, że substancje rozpuszczone, takie jak Proszki Hormonowe, łatwo się w nim rozpuszczają i to jest głównym celem stosowania w Sterydach. Benzylowy benzoesan służy do rozpuszczenia i zawieszenia proszku hormonalnego. Jeśli nie zostanie użyta prawidłowa ilość tego rozpuszczalnika, proszek hormonu nie będzie rozpuszczał się w roztworze powodując sterydy w stosunku do Crash (stają się mętne / mniej skuteczne).

Niektóre Proszki Hormonowe łatwiej się rozpuszczają niż inne i dlatego potrzeba mniej Benzoesanu Benrylowego. Fakt, że potrzebna jest zmienna ilość rozpuszczalnika dla proszków hormonalnych, dlatego posiadanie tej strony jako zasobu jest tak ważne.

 

Benzylowy benzoesan (BB) jest głównym rozpuszczalnikiem, który zapobiega rozpadowi produktu. Jest współrozpuszczalnikiem w steroidzie, który spełnia kilka funkcji:

pomaga rozpuścić hormon, pomaga utrzymać go w roztworze w depot (miejsce wstrzyknięcia), i rozrzedza sprzęt, dzięki czemu jest łatwy do narysowania i wstrzyknięcia. Benzyl Benzoate jest kolejnym popularnym rozpuszczalnikiem steroidowym na liście. Nie jest prawie tak silny i dużo cięższy niż alkohol benzylowy, dlatego benzoesan benylowy jest używany głównie do ukrytych wpływów w depot. Mianowicie pomaga utrzymać hormon w roztworze w miejscu wstrzyknięcia po tym, jak z rozpuszczalni wypłukuje się bardziej rozpuszczalny w wodzie alkohol benzylowy. benzoesan benzylu jest skonstruowany z dwóch pierścieni benzenowych połączonych mostkiem przez grupę karbonylową

dzięki czemu rozpuszczalnik jest wyjątkowo hydrofobowy. Jest również bezbolesny na niskim poziomie i prawie bezbolesny dla 15-20% ludzi. Jest to kolejny popularny rozpuszczalnik na liście. Nie jest prawie tak silny i dużo cięższy od alkoholu benzylowego, dlatego benzoesan benylowy jest używany przede wszystkim do ukrytych wpływów w depot. Mianowicie pomaga utrzymać hormon w roztworze w miejscu wstrzyknięcia po tym, jak z rozpuszczalni wypłukuje się bardziej rozpuszczalny w wodzie alkohol benzylowy. benzoesan benzylu jest zbudowany z dwóch pierścieni benzenowych połączonych mostkiem przez grupę karbonylową, co czyni rozpuszczalnik wyjątkowo hydrofobowym. Jest również bezbolesny na niskim poziomie i prawie bezbolesny u 15-20% dla większości ludzi.

 

3. Olej z pestek winogron

GSO nazywa się "carrier". O wiele lepszy olej do zastrzyków steroidowych.

Nazwa produktu: Olej z pestek winogron

Alias: Vitis vinifera

Numer rejestru CAS: 85594-37-2

Nr Einecs: 287-896-9

Czystość: 1 00%

Klasa: Food Grade

Wygląd: żółty płyn

 

GSO = Oil Seed Oil.GSO jest nazywany "Carrier." O wiele lepszy olej do zastrzyków steroidowych, w przeciwieństwie do oleju z nasion bawełny, ale również krótszy

okres przydatności do użycia. Powinien być przechowywany w ciemnym miejscu, w temperaturze pokojowej.

Olej z pestek winogron jest znacznie cieńszy, ma właściwości znieczulające, naprawia uszkodzoną tkankę i jest rzeczywiście zdrowy dla Ciebie. Jest tańszy, bardziej sterylny, łatwiej dostępny, cieńszy, a przede wszystkim mniej alergenny niż inne oleje. Wszystko kręci się świetnie.

Więc kiedy używasz GSO; można użyć mniejszej igły, utworzyć mniej blizny i pomóc w naprawie tkanki uszkodzonej podczas wstrzyknięcia.

 

4. Oleinian etylu

Oleinian etylu jest nośnikiem. Jest doskonały dla krótkich estrów, takich jak octan, propionian i fenylopropionian, dla zwiększenia stężenia tych estrów bez awarii.

Nazwa produktu: oleinian etylu

Alias: etylis oleas

Numer rejestru CAS: 111-62-6

MF: C201-13802

MW: 31,51

Ocena: Ocena farmaceutyczna

Czystość: 98,0%

Wygląd: Bezbarwna lub jasnożółta przezroczysta oleista ciecz

 

Oleinian etylu jest stosowany jako rozpuszczalnik w farmaceutycznych preparatach leków z udziałem substancji lipofilowych, takich jak steroidy. Jest to stosunkowo nowy rozpuszczalnik w dziedzinie kulturystyki, EO to kwas oleinowy z estrem etylowym. EO jest doskonałym rozpuszczalnikiem dla związków lipofilnych w preparatach do wstrzykiwań. Jego

stabilność oksydacyjna pomaga przedłużyć okres trwałości związków, a jego niska lepkość zapewnia łatwe iniekcje

 

EO = Oleinian etylu. EO jest rozpuszczalnikiem, który rozpuszcza proszek steroidowy, ale jego zastosowanie polega na zmniejszeniu lepkości roztworu. Jest to cienki i drogi olej, wytworzony z etanolu, stosowany jako zmiękczacz kauczuku, rozpuszczalnik i zazwyczaj używany przez nas jako baza do sterydów rozwiązania. Zapewnia gładkie i bezbolesne iniekcje, i zawiesza związki w znacznie wyższych stężeniach niż tylko olej. (To sprawi, że 100mg / ml Prop całkowicie bezbolesne ...)

A ponieważ jest to rozpuszczalnik, pozwala na użycie mniej benzoesanu benzylu w mieszankach, jednak BA jest nadal używane do utrzymania sterylności.

 

EO stosowane w przypadku krótkich estrów

Oleinian etylu jest nośnikiem. Jest doskonały dla krótkich estrów, takich jak octan, propionian i fenylopropionian, w celu zwiększenia stężenia tych estrów

bez upadku. Wiele osób uważa, że Olejek Etylowy wytwarza bezbolesne zastrzyki, podczas gdy inne nie czują się tak samo. Sugerowałbym tylko oleinian etylu dla krótkich estrów w celu zmniejszenia bólu i zwiększenia koncentracji.

Możesz użyć stężenia 50/50 oleju etylowego i oleju, takiego jak nasiona bawełny lub nasiona winogron, aby zwiększyć stężenie NPP do 200 mg / ml

bez rozbijania.

 

Niektórzy ludzie uważają, że to nie wszystko, że jest tak popękany, aby wyglądało na to, że wiele długich form estrogenowych ulega awarii. Drugim czynnikiem jest koszt oleju etylowego.

Dla wielu ból zmniejsza się, ponieważ Olejek Etylowy jest cieńszy i ma niższą lepkość, a następnie powiedzieć olej z nasion winogron lub bawełny.

Osobiście nie stosuję obecnie Oleju Etylowego, ponieważ nie widzę wielu korzyści w stosunku do oleju z nasion bawełny lub oleju z pestek winogron. Można nawet rozważyć 50-50 mieszanek EO i GSO. EO sprawia, że przekładnia jest cieńsza, a niektóre sugerują, że są bardziej bezbolesne. Z drugiej strony, niektórzy faceci nie biorą dobrze na EO i powoduje im ból. EO działa również na plastikowy / gumowy koniec tłoka strzykawki, dzięki czemu nie można trzymać narzędzia w strzykawce podczas przechowywania.

Jeśli zauważysz, istnieje tendencja..d ogólnie długie estry są łatwiejsze przy wyższych stężeniach i wymagają mniej rozpuszczalnika (EO / BB) niż krótsze estry.

 

Efekt uboczny

Niektórzy ludzie mają alergię na oleinian etylu.

 

5. Gwajakol

Gwajakol nazywany jest super rozpuszczalnikiem, podobnie jak w przypadku większości narzędzi o wysokiej mg zawierał on gwajakol jako rozpuszczalnik stosowany do wytwarzania wysokiego poziomu koncentratu.

Nazwa produktu: Gwajakol

NR CAS: 90-05-1

EINECS: 201-964-7

Molecular Formular: C7H802

Masa cząsteczkowa: 124,14

Wygląd: Żółty płyn

Ocena: PharmaceuticaI Grade

 

Super rozpuszczalnik

Gwajakol jest eterem metylowym pirokatechiny i jest otrzymywany przez destylację gwajakum z kreozotu ze smoły drzewnej. Silny rozpuszczalnik jest czysty i prosty

ma też pewną mieszalność z wodą i wysoki stopień rozpuszczalności w oleju.Guaiakol jest nazywany super rozpuszczalnikiem, ponieważ w przypadku większości narzędzi o wysokiej mg zawierał on gwajakol jako rozpuszczalnik stosowany do tworzenia wysokiego poziomu koncentratu. Może on łatwiej rozpuszczać proszek, a głównie stosowane w doustnych sterydach, takich jak Oxa nd ro na ne, D to na bol, W w stro l, anad rol itp.

 

Gwajakol jest związkiem łatwopalnym, więc zachowaj ostrożność podczas parzenia go, jeśli używasz otwartego ognia jako źródła ciepła. sugerowałbym

każdy ma dobrą strefę grzejną z automatycznym, magnetycznym mieszaniem, jeśli regularnie jesz w domu.

 

Zmniejsz ból

Wykazano, że guaiakol ma właściwości anestezjologiczne, ale w jakim stopniu nie mogę osobiście wypowiadać się osobiście. Prawdopodobnie dlatego właśnie rozwiązania

w wysokich stężeniach przy użyciu super rozpuszczalnika są zgłaszane jako bezbolesne lub prawie bezbolesne dla użytkowników.

 

Ale aby dać wyobrażenie o sile guaiacolu 300mg / ml testosteronu propante można dokonać przy użyciu 5 g guaiakolu na 1 gram testosteronu

propante. Chociaż ten wstrzyknięcie jest tolerowane, nie jest przyjemne i nie chciałbym tego robić codziennie. Zauważ, że ból jest niezależny od zastosowanego hormonu, 100 mg / ml jest takie samo jak 300 mg / ml. Jedynym rozwiązaniem, które dostałem, jest dość wygodne, to jest woda, którą zrobiłem.

 

Zobacz poniżej:

1. 1 gram gwajakolu

2. 2 gramy D-bol

3. 1,2m1 PG

4.0.5 ml BA

Efekt uboczny

Chociaż Guaiacol jest super rozpuszczalnikiem, rzadko go używamy, ponieważ powoduje skutki uboczne, które wielu ludziom się nie podoba

jak: Alergie, nadpobudliwość, Gorączka, Kaszel, Obrzydliwe wymioty ......

Wykazano, że ma właściwości drażniące w przypadku wdychania, iniekcji lub kontaktu ze skórą w dużych ilościach. Bardzo łatwo przenika barierę skórną

i będą również dystrybuowane systemowo.

溶剂.jpg