Czystość, zawartość, całkowita masa i faktyczna waga fiolki liofilizowanego peptydu

- Apr 13, 2018-

Data premiery: 2018-01-18 Autor: Jiangsu Jitai fiolka liofilizowany peptyd Technology Co., Ltd. Hits: 18

W oparciu o całkowitą masę i czystość analizy HPLC, w jaki sposób określa się zawartość liofilizowanej fiolki docelowej w próbce? Fiolki liofilizowane fiolki naszej firmy są wysyłane w oparciu o całkowitą masę, która jest rzeczywistą masą liofilizowanego peptydu po liofilizacji, włączając inne zanieczyszczenia, takie jak resztkowa wilgoć z przeciwnego ładunku w procesie liofilizacji. Masa soli i innych jonów.

Czystość fiolki liofilizowanego peptydu odnosi się do proporcji liofilizowanego peptydu docelowej próbki w próbce przy długości fali 214 nm. Próbka może zawierać brakujące sekwencje, krótkie fragmenty, niepełne sekwencje deprotekcji i tym podobne. Czystość fiolek liofilizowanych peptydów analizowano za pomocą HPLC przy maksimum absorpcji 214 nm fiolki liofilizowanego peptydu. Fiolki liofilizowane w fiolce zazwyczaj zawierały również wodę i sól, ale czystość fiolek z liofilizowanymi peptydami nie policzała ich. .

Zawartość liofilizowanego peptydu w fiolce odnosi się do procentu wszystkich liofilizowanych peptydów w próbce. Próbka zawiera wszystkie liofilizowane peptydy i wilgoć, sól itp. Fiolkę liofilizowaną zawartość peptydu otrzymuje się za pomocą analizy aminokwasów.

Bezwzględna zawartość fiolki liofilizowanego peptydu jest iloczynem czystości docelowego liofilizowanego peptydu i jego zawartości w próbce.

Jak zachować fiolki z liofilizowanymi peptydami

Data premiery: 2017-10-14 Autor: Jiangsu Jitai fiolka liofilizowanego peptydu Technology Co., Ltd. Odsłon: 51

Fiolki z liofilizowanymi peptydami są bardzo stabilne w temperaturze -20 ° C, szczególnie liofilizowane i przechowywane w eksykatorze. Liofilizowane fiolki można pozostawić w temperaturze pokojowej przed wystawieniem na działanie powietrza. Zmniejszy to wpływ wilgoci, a gdy liofilizacja nie jest możliwa, najlepszą metodą jest przechowywanie jej w małej próbce.

W przypadku fiolek z liofilizowanymi peptydami zawierającymi Cys, Met lub TrP, bufor do odtleniania jest niezbędny do ich rozpuszczenia, ponieważ fiolki z liofilizowanymi peptydami można łatwo utlenić na powietrzu. Przed zamknięciem butelki powoli przepływają przez fiolki liofilizowanego azotu peptydowego lub Argon także zmniejsza utlenianie. Fiolkowe liofilizowane peptydy zawierające Gln lub Asn są również podatne na degradację i wszystkie te liofilizowane peptydy mają ograniczony okres użytkowania w porównaniu z fiolkami zawierającymi te problematyczne glikozydy.