Co nie powinieneś robić, jeśli ćwiczysz

- May 29, 2018-

Co nie powinieneś robić, jeśli ćwiczysz na siłowni?

960-700.jpg


Co nie powinieneś robić, jeśli ćwiczysz na siłowni? Proszę podać porady dotyczące przyjmowania białek i innych witamin oraz tego, czy są złe czy dobre dla organizmu.


Wymienię kilka najczęstszych błędów, które często widzę.


1. Gdzie jest etyka pracy?


Ten jest duży.


Widzę to raz po raz; faceci po prostu nie są gotowi do pracy na siłowni, aby zobaczyć rezultaty, które chcą zobaczyć.


Wszystkie te „45-minutowe” trendy treningowe i strach przed „przetrenowaniem” całkowicie zabiły chęć ludzi do wykonania wymaganej pracy.


Arnold trenował dwa razy dziennie przez wiele godzin w każdej sesji. Tak, oczywiście, że był na lekach poprawiających wydajność, ale wciąż mówi ci coś o tym, co jest potrzebne do zbudowania światowej klasy ciała.


Nawet jeśli jesteś naturalnym kulturystą takim jak ja, wciąż możesz trenować wiele godzin dziennie, a nawet dwa razy dziennie! To nie jest przetrenowanie, To się nazywa praca i zgiełk.


Tak, jest limit tego, ile możesz trenować i ile kolejnych dni możesz trenować dwa razy dziennie z rzędu, ale MY POINT jest taki, że większość ludzi robi zbyt mało pracy.


Możesz na przykład trenować małe grupy mięśni, takie jak biceps, delty, łydki, przedramiona itp. 3 do 5 razy w tygodniu. I TO NIE jest przetrenowanie.


Ludzkie ciało może bić bardzo dobrze, a większość ludzi po prostu nie docenia ich potencjału ... / rant


2. Uzyskaj H * LL Out of There!


Uzyskaj h * ll z miejsca?


Z twojej strefy komfortu !!


Jest to jedna z najważniejszych rzeczy, które wpływają na postęp i budowanie mięśni. Może najważniejsze.


Całe lata zajęło mi pełne zrozumienie tej koncepcji, ale raz zrobiłem swoje wyniki niebotycznie.


MUSISZ PODAĆ SWOJE CIAŁO POWÓD DO ZMIANY.


Kiedy trenujesz, musisz ciągle popychać się jak najdalej od swojej strefy komfortu. Cytat „Bez bólu bez zysku” powinien być wytatuowany w mózgu każdego.


Na przykład, gdy wykonujesz zestaw loków ze sztangą o wadze, którą możesz wykonać około 10 powtórzeń. Pierwsze 1-9 powtórzeń nie robi nic dla twojego rozwoju bicepsu. Przedstawiciele z 9-15 są tymi, którzy budują mięśnie.


Jak dostać się do 15, gdy można uzyskać tylko 10? Używasz trochę rozpędu (oszukuj loki) lub poproś znajomego o pomoc. Upewnij się również, że wykorzystujesz negatywną część rep, obniżając wagę bardzo powoli.


I robisz to KAŻDYM treningiem. Każde ćwiczenie, które robisz.


Twoje ciało nie zmienia się, jeśli nie dajesz mu powodu do zmiany ...


3. Co robisz?


Wiele osób trenuje z całkowicie nieefektywnymi programami treningowymi i podczas treningów używa wielu niewłaściwych ćwiczeń.


Przykład: Kiedy większość ludzi trenuje klatkę piersiową, skupiają 80% swoich treningów na dolnej klatce piersiowej, wykonując kilka płaskich pras i much.


Jeśli chcesz mieć świetnie wyglądającą klatkę piersiową, musisz skupić się na GÓRNEJ klatce piersiowej na 70-80% treningów. To właśnie daje ci niesamowity wygląd dobrze rozwiniętych pecs. Kto chce mieć te sflaczałe cycki goryla? Ja nie.


Rozpocznij treningi klatki piersiowej z 2-3 ruchami pochyłymi, takimi jak prasa do pochylania hantli, nacisk na sztangę z pochyleniem do hantli, pochyl muchy (kabel i hantle), a następnie przejdź na płaskie prasy.


Również większość ludzi zapomina, że twoje mięśnie nie odzyskują siły. Większość ludzi trenuje swoje grupy mięśni tylko raz w tygodniu. Co to jest H * ll?


Minimalna ilość to dwa razy w tygodniu + małe grupy mięśni, które można trenować częściej.


4. Cierpliwość, młody Padawanie.


Wielu facetów zapomina, że Rzym nie został zbudowany w jeden dzień. Wchodzą na siłownię przez 6 miesięcy, a potem zniechęcają się, ponieważ ich koszule nie są jeszcze wypełnione.


Ważne jest, aby nie zniechęcać się i być w tym na dłuższą metę.


SPÓJNOŚĆ JEST KLUCZEM.


Kiedy podejmiesz konsekwentne działania w kierunku swojego celu, zobaczysz wyniki, których szukasz.


Chciałeś również wiedzieć o białkach i witaminach.


Witaminy są świetne i powinieneś używać ich do uzupełniania swojej już zdrowej i zróżnicowanej diety.


Proszki białkowe są również przydatne do uzupełnienia diety. Ale musisz mieć świetną dietę z mięs i białek. Od dwóch lat nie używam proszków białkowych i stale się rozwijam. Jeśli masz dodatkowe pieniądze, dlaczego nie.


Mam nadzieję że to pomoże.Główna siedziba

Jindacheng Building, Zhongxin Road, Shajing Street, Baoan District, Shenzhen, Guangdong, Chiny

 

Kierownik sprzedaży: Mitchell Lu

 

E-mail: hk@chembj.com

Telefon: 0086-18124076819

Whatsapp: +86 18124076819

Skype: hk@chembj.com