Sterydy kulturystyczne poprawiają metaboliczną efektywność tłuszczu

- Apr 10, 2018-

Idealny do wyścigowych sterydów. Zwiększ siłę mięśni i zmniejsz tłuszcz.

Stanozolol (Winstrol Depot) jest popularnym sterydem doustnym należącym do klasy 17-aa. Jego synteza ma silne męskie hormony i niewielkie ilości wody. Jest metabolizowany przez wątrobę. Jeśli jest używany nadmiernie, Sterydy kulturystyczne będą toksyczne dla wątroby, a istnieje kilka raportów o innych skutkach ubocznych. Sterydy kulturystyczne Stosowane w depilacji Primobolan mogą być stosowane do redukcji tkanki tłuszczowej, a testosteron może zwiększać siłę i obwód. Jest bardzo lubiany przez kobiety kulturystów. Zwykłe stosowanie mięśni Winstrol staje się bardzo trudne, a tym lepiej po cyklu nie można zapisać. Sportowcy stwierdzili, że wstrzykiwany Winstrol był bardziej skuteczny niż podawanie doustne, zazwyczaj w ilości 3-5 cm3 na tydzień. Kobiety 1-2 cc tygodniowo

Ze względu na swoje właściwości strukturalne, sterydy kulturystyczne to jedyny steryd anaboliczny z funkcją przeciw-płodową. Pozwala to kulturystom unikać stosowania leków przeciw-kobiecych, wykorzystując je w odpowiednim cyklu. Sterydy kulturystyczne Równocześnie mogą wzmocnić mięśnie. Sterydy kulturystyczne Działa także jako fataton w cyklu redukcji tłuszczu.

Chociaż stosunek anaboliczny i androgenny fustatonu nie jest wysoki, dane te są faktycznie mylące. Ważne jest, aby pamiętać, że podstawowym budulcem ditoxysteronu jest pięciokrotnie silniejsza androgenna niż testosteron. Oznacza to, że może on zwiększyć sztywność mięśni, poprawiając jednocześnie wydajność metaboliczną tłuszczu. Sterydy kulturystyczne Nie tylko dlatego, że może poprawić ogólną sprawność metaboliczną, Sterydy kulturystyczne, ale także silne właściwości androgenowe mogą bezpośrednio powodować lipolizę.

Pod względem anabolizmu nie ma silnego wzrostu właściwości mięśni fustatonu, ale może on zwiększyć siłę, co jest przydatne dla niektórych sportowców wyczynowych, którzy nie muszą zwiększać swojego rozmiaru.