Sterydy kulturystyczne zwiększają siłę i obwód

- Apr 10, 2018-

Stanozolol (Winstrol) to popularny steryd doustny należący do klasy 17-aa. Jego synteza ma silne męskie hormony i niewielkie ilości wody. Jest metabolizowany przez wątrobę. Sterydy kulturystyczne Jeśli jest stosowany nadmiernie, będzie toksyczny dla wątroby i jest kilka raportów o innych skutkach ubocznych. Jeśli stosowany z Primobolan depot może być stosowany do redukcji tłuszczu, a testosteron może zwiększyć siłę i obwód. Jest bardzo lubiany przez kobiety kulturystów. Zwykłe stosowanie mięśni Winstrol staje się bardzo trudne, a tym lepiej po cyklu nie można zapisać. Sportowcy stwierdzili, że wstrzyknięcie Winstrolu było bardziej skuteczne niż podawanie doustne, sterydy do kulturystyki i zwykle dawka wynosiła 20-50 mg na dobę. Kobiety 8-10 mg na dobę.

Sportowcy zazwyczaj używają go do zwiększenia siły i szerokości mięśni, przechowują mniej wody, a kilka kobiet to odbija.

Cztery mieszaniny testosteronu (30 mg propionianu, 60 mg fenylopropionianu, 60 mg izokapronianu, 100 mg dekanianu), tłuste iniekcje. Testosteron jest mieszany, a cztery leki mają różne przedziały czasowe i mogą być używane w organizmie przez długi czas. Chociaż jest to męski hormon steroidowy, ale ma silne działanie anaboliczne, różni się od innych testosteronów, takich jak Cypionate, Enanthate, Omnadren. Mniej wody, niewiele kobiet odbija. Sterydy kulturystyczne Niektórzy sportowcy stosują go również w cyklu redukcji tkanki tłuszczowej, aby uzyskać więcej mięśni bez przyjmowania wody. Zazwyczaj stosowana dawka wynosi od 250 do 2000 mg na tydzień. Chociaż jest bardzo bezpieczny, jeśli ilość jest bardzo wysoka, mogą wystąpić pewne skutki uboczne. Dlatego, jeśli jest więcej niż 1000 mg na tydzień, lepiej jest mieć Nolvadex lub Proviron na ręce, sterydy kulturystyczne i Omnadren będą hamować własny testosteron, więc konieczne jest również użycie HCG lub CLomid po cyklu. Sust 250 jest dobrym podstawowym steroidem w cyklu i jest zwykle stosowany z doustnym lekiem Dbol, Anavar, Anadrol Sterydy Kulturystyczne podczas cyklu budowy mięśni. Używany z Parabolan, Masteron i Winstrol, aby zwiększyć jędrność mięśni i dobrą rozdzielczość.

Heptanonianu Depot Testoviron

Jest to oleisty długo działający testosteron, który jest szeroko stosowany przez sportowców. Publikacja jest powolna, może potrwać do dwóch tygodni, więc trzeba ją wstrzykiwać tylko raz w tygodniu. Ilość 200 --- 1000 mg jest podobna do ilości cypionatu, ale cypionate jest trudne do znalezienia. Sterydy kulturystyczne Ma silne męskie hormony, więc ma stosunkowo więcej efektów ubocznych. W szczególności, gdy dawka jest duża, trądzik, przechowywanie wody, reakcje kobiece, utrata włosów itd., Nie są bardzo toksyczne dla wątroby. Jego wpływ na wzrost mięśni i wzrost mocy jest bardzo oczywisty. Nadaje się do połączenia z Deca, Dbol, ganabol itp. Może to zrobić bardzo duże.