Sterydy Kulturystyka promować zalety

- Apr 10, 2018-

Sportowcy, którzy używają sterydów można zdobyć dużo mięśni, wykonując wiele szkoleń lekki, takich jak grupy wysokiej mocy, stopniowego upadku grupy i tak dalej.

Dlatego nie trzeba wywołać syntezę białek poprzez szkolenia sam.

Rosnące mięśnie jest równoważne do syntezy białek. Im wyższa szybkość syntezy białka i dłuższy czas syntezy, więcej mięśni to produkuje.

Steroidowych użytkownicy mają rozszerzone białko syntezy poziom 7 dni w tygodniu/24 godziny dziennie.

Normalny stan naturalny trener jest w dynamicznej równowagi: poziom syntezy białek i rozpad białek jest prawie taka sama, a on musi stymulują syntezę białek poprzez szkolenia sam.

Gdy fitness poprawiające kulturystów używać bardzo dużą liczbę razy, do wykonywania, mogą zezwolić na więcej napływ krwi do mięśni, a także krew zawiera aminokwasy. Jest to proces, który pozwala mięśniom do lepszego wykorzystania substancji odżywczych (bo już mięśnie zwiększyły poziom syntezy białka).

Oczywiście otrzymasz maksymalną włókien mięśniowych rekrutacji poprzez tego rodzaju zmęczenie. Jednak duża liczba 15 - 20 razy będzie zużywają dwa razy tyle zapasy glikogenu mięśniowego w porównaniu do małej liczby wagi ciężkiej z 6 - 8 razy na grupie.

Zamiast mobilizację rezerw nadmiar glikogenu człowieka, niech spożycia glukozy, określany jako paliwa. W tym samym czasie to również skutecznie uniknąć nadmiernego uwalniania kortyzolu.