Sterydy kulturystyczne Bardzo poważnie

- Apr 10, 2018-

Od złotego wieku kulturystyki po dziś dzień wszyscy profesjonalni kulturystowie używali sterydów anabolicznych, aby osiągnąć ich nadludzki rozmiar. W latach siedemdziesiątych sterydy anaboliczne nie były substancją kontrolowaną, więc kanały, z których można je uzyskać, były również szersze. Dlatego wszyscy kulturyści mieli "uczciwe otoczenie konkurencyjne", a w tym czasie wiele na temat etyki sportowej. Żaden z sporów się nie pojawił. Dlatego większość ludzi ma wielki szacunek dla tych leków, monitoruje stosowane dawki i bada cykl życia.

Większość cykli jest krótka i trwa przez 8-12 tygodni. Sterydy kulturystyczne

W tym czasie niektóre względnie długie sterydy wstrzykujące łańcuch estrowy nie osiągną optymalnego stężenia do syntezy w ciągu kilku tygodni. W tym czasie wielu ludzi dawałoby piramidy w jednym cyklu.

Przypomnijmy, że hormon wzrostu (hGH) powinien być bardzo drogi i miał niewiele kanałów w tym czasie, a żadne badania w tym czasie nie wykazały, że hGH może wspomóc wzrost mięśni, Sterydy kulturystyczne

i hGH stał się popularny w czasach Doriana Yatesa. Insulina również nie ma precedensu w użyciu, a peptydy są jeszcze mniej.

Ponadto, oprócz sterydów anabolicznych, sterydy kulturystyczne

Clenbuterol i leki tarczycy (T3) były również bardziej rozpowszechnione w przygotowaniu do CYKLU.

W związku z tym, w złotym wieku, dawka graczy była rzeczywiście mała, sterydy kulturystyczne

i rzeczywiście taki cykl w tym czasie dał sportowcom duży postęp. Daika i fenylopropionian nandrolonu byli sportowcami. Stawy nie wydają się być poważnie uszkodzone, a użycie Dali i Uzdrawiających Smoków przez cały cykl również gwałtownie rośnie na sile i szerokości geograficznej sportowca.

Mówi się, że stężenie steroidów w tym czasie było znacznie wyższe niż obecnie, sterydy kulturystyczne

więc funkcja redukcji tłuszczu i ochrony mięśni za pomocą 2 ml metolinolonu za każdym razem musi być bardzo dobra. Wraz z późniejszymi Clenbuterolem i T3, sportowcy z tamtych czasów mogli osiągnąć najlepszy status, gdy tylko pojawili się na scenie.