Cinnamic Acid: "Protector" Metal Surface Painting

- Jul 26, 2018-

Technologia obróbki powierzchni ma długą historię. Hominidzi stali się głównym nurtem czasów dzięki technologii szlifowania, aby powierzchnia kamienia była gładka i delikatna, zwracając uwagę na efekt dekoracyjny. Wraz z wynalezieniem ceramiki, oryginalna technologia obróbki powierzchni osiągnęła swój szczyt, odsłaniając preludium technologii obróbki powierzchni. Dzisiaj w XXI wieku technologia obróbki powierzchni staje się coraz bardziej dojrzała i rozprzestrzenia się na wszystkie dziedziny życia. W przypadku odlewów metalowych technologia obróbki powierzchni metalowej stała się główną siłą we współczesnym przemyśle metalowym.

Technologia obróbki powierzchni metalowych jest metodą ochrony metali przed korozją oksydacyjną w celu przezwyciężenia korozyjnych, ściernych i innych destrukcyjnych wad metali. Żrący charakter metali poważnie obniża właściwości mechaniczne metali i skraca ich żywotność. Malowanie powierzchni metalowych jest bardzo ważnym metalowym antykorozyjnym i odpornym na zużycie środkiem ochronnym, który może utrzymywać metalowy przedmiot w stanie ciągłym i nienaruszonym, a siła wiązania jest dobra. Jeśli malowanie powierzchni metalowych jest niewłaściwie traktowane, zakopie ukryte niebezpieczeństwo korozji metalu, co spowoduje, że substancje chemiczne w farbie będą lotne, a praca wyładowcza jest trudna, a środowisko również spowoduje poważne zanieczyszczenie.

Wraz z poprawą świadomości ludzi w zakresie ochrony środowiska, oprócz modernizacji technologii, istnieje wyższe zapotrzebowanie na jakość malowania. Beijing Metal Spraying Co., Ltd. opracowała nowy rodzaj produktów lakierniczych w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku. Zaskakująco odkryte w badaniach produktu, dodanie kwasu cynamonowego do metalowej farby w sprayu może skutecznie izolować przenikanie wody, tlenu i elektronów, zbłąkanych jonów itp., Co znacznie poprawia przyczepność warstwy powierzchniowej powłoki malarskiej. Metalowa powierzchnia jest uformowana w celu utworzenia wysokiej jakości warstwy izolacyjnej. Ta metalowa farba w sprayu z kwasem cynamonowym została udowodniona w praktyce produkcyjnej, aby w dużym stopniu uniknąć korozyjności powlekanego metalu, zwiększyć adsorpcję wody, oleju i innych ciał obcych, a także nie jest łatwo wytworzyć dziurki, guzki, zmarszczki, żółwie. Usterki, takie jak pękanie, rozsypywanie lub słabe wiązanie. Co ważniejsze, jego skład chemiczny jest stabilny, nie lotny i nie ma skutków ubocznych. Jest to bardzo oczywiste przy doskonałych właściwościach przedłużania żywotności metalu i oszczędzania energii.

Warstwa ochronna pokryta metalową powierzchnią kwasu cynamonowego stała się doskonałą barierą przed wtargnięciem mediów korozyjnych. Bez wątpienia jest to skuteczny środek poprawiający właściwości antykorozyjne i antykorozyjne malowanego natryskowo metalu, a perspektywa rynkowa jest znaczna.


Whatsapp: +8618578209860

nutrition@chembj.com