Wzmocnienie funkcji fizjologicznych sterydy

- Apr 13, 2018-

Wzmocnienie sterydy profilaktyki chorób układu krążenia

Nadmierne spożycie pokarmów zwierzęcych lub zaburzenia funkcji organizmu może prowadzić do nadmiernego stężenia cholesterolu i może łatwo prowadzić do nadciśnienia tętniczego i choroby niedokrwiennej serca. Fitosterole można promować dissimilation poziom cholesterolu, hamuje biosyntezę cholesterolu w wątrobie i hamuje wchłanianie cholesterolu w jelitach, mając tym samym wpływ na zapobieganie chorobom układu krążenia. Wzmocnienie sterydy cholesterolu jest również ważnym składnikiem błony komórkowej i jest zaangażowany w transport tłuszczów we krwi w organizmie człowieka.

Hamowanie guza

Fitosterole funkcja blokowania powstawanie komórek raka wywołanej przez czynnik rakotwórczy i steroli roślinnych, takich jak β-sitosterol mają pewien stopień hamujący wpływ na występowanie raka jelita grubego, raka skóry i raka szyjki macicy.

Promowanie metabolizm

W odniesieniu do reabsorpcji kanalikach nerkowych drugorzędnych cech płciowych są utrzymywane, w którym nadnerczy glikokortykosteroidy zwiększają stężenia glukozy we krwi. Wzmocnienie sterydy promować wapnia i fosforu wchłanianie w jelitach człowieka i zwierząt

Regulować poziom hormonów

Największe funkcja fitosteroli jest "inteligentne zarządzanie" funkcje podobne do hormonów. To mogą wykazywać pewne działania hormonów w organizmie, ale ma skutki uboczne hormonu. Fitosterole będzie "praca", gdy poziom hormonów ludzkich są wyższe niż normalnie. Pokazuje to, że utrudnia wchłanianie hormonów żółci i obniża poziom hormonów ludzkich. Gdy poziom hormonów ludzkich jest niższy niż normalnie, fitosterole będzie "przekonwertować" Wszystkie hormony ciało dorosły i zwiększyć poziom hormonów ludzkich, poprawy sterydów w ten sposób osiągając równowagę. Fitosterole wspólne obejmują melony (powszechnie znany jako wiszące nasiona). Regulacja poziomu hormonów ludzkich ma szczególny wpływ Anti-Aging i inne aspekty.