Nowa medycyna hiperlipidemiczna bez toksyczności i obniżania poziomu lipidów

- Jul 26, 2018-

W chorobach u ludzi odsetek nawrotów chorób sercowo-naczyniowych i mózgowo-naczyniowych wynosi aż 87%; w chorobach ludzi wskaźnik niepełnosprawności w chorobach sercowo-naczyniowych i mózgowo-naczyniowych wynosi nawet 50%; w ludzkiej śmierci wszystkie 17 milionów ludzi na świecie umiera każdego roku z powodu chorób sercowo-naczyniowych i mózgowo-naczyniowych, co stanowi ponad 50% łącznej liczby ofiar śmiertelnych. Ten ponury fakt był bardzo zaniepokojony przez wszystkie sektory społeczeństwa. Naukowcy i naukowcy medyczni potwierdzili, że główną przyczyną chorób sercowo-naczyniowych i mózgowo-naczyniowych jest hiperlipidemia. Dlatego wczesna diagnoza i zapobieganie hiperlipidemii może zmniejszyć co najmniej 6 milionów zgonów rocznie na całym świecie.

Hiperlipidemia jest chorobą ogólnoustrojową, w której lipidy w krwi, fosfolipidy i nielipidowane kwasy tłuszczowe są podwyższone w lipidach we krwi. Hiperlipidemia jest "winowajcą" prowadzącą do choroby wieńcowej, choroby naczyń mózgowych, nadciśnienia, cukrzycy, stłuszczenia wątroby i zespołu metabolicznego. Hiperlipidemia może zmniejszyć opór ludzi; szkodzą tętnicom wieńcowym, tworzą miażdżycę; utrata wapnia i osteoporoza; uszkodzenie wątroby, prowadzące do marskości i innych chorób, można powiedzieć, że jest to jednorazowy ruch. Statyny krążące na rynku w celu leczenia hiperlipidemii wymagają długotrwałego leczenia. Chociaż może on na pewien czas redukować lipidy, ma on wielkie skutki uboczne, które nie tylko zmniejszają działanie lecznicze, ale także są bardzo szkodliwe dla jego własnego zdrowia, a także przynoszą pewne obciążenia ekonomiczne.

Amerykańskie Centrum Żywienia Człowieka odkryło, że kwas cynamonowy może znacznie obniżyć poziom cukru we krwi, cholesterolu i trójglicerydów. Posiada funkcję podobną do insuliny w kwasie cynamonowym, która może regulować poziom cukru we krwi, usuwać zły cholesterol we krwi i obniżać zawartość lipidów we krwi. Jest to dobre lekarstwo na nietoksyczne obniżanie poziomu lipidów. Po wielokrotnych badaniach Hunan Institute of Biology odkrył, że stosowanie kwasu cynamonowego jako surowca jest rzeczywiście idealnym terapeutycznym lekiem do redukcji poziomu tłuszczu we krwi, co potwierdza odkrycie Amerykańskiego Centrum Badań nad Żywieniem Człowieka. Zawiera efekty specjalne, takie jak obniżające poziom lipidów, chroniące wątrobę i chroniące serce leki, dzięki czemu kwas cynamonowy staje się nową dziedziną i całkowicie zastępuje statyny zakazane na skalę międzynarodową z efektami ubocznymi.

Kwas cynamonowy jest również doskonałym farmaceutycznym półproduktem do wytwarzania leków przeciwbólowych, bakteriostatycznych, żółciopędnych, białych krwinek, przeciwutleniaczy i wzmocnienia odporności. Dzięki szeroko zakrojonym badaniom medycznym kwas cynamonowy będzie również znany coraz większej liczbie osób.