Jakie są różne typy wzmacniające sterydy?

- Apr 13, 2018-

Ogólnie wiadomo, że lipidy dzielą się na dwie główne kategorie. Tłuszcze (głównie trójglicerydy) są najliczniejszymi lipidami w ludzkim ciele i są głównym źródłem energii w ciele. Druga klasa nazywa się lipidami. Są podstawowymi składnikami biofilmów i stanowią około 5% masy ciała, w tym fosfolipidy. Oprócz cukru i tłuszczu istnieje również ważny cholesterol.

Cholesterol jest również znany jako cholesterol. Pochodna polihydrofenantrenu cyklopentanu. Już w XVIII wieku znaleziono cholesterol w kamieniach żółciowych. W 1816 Bencher, chemik, nazwał cholesterol podobnym do lipidów. Cholesterol jest powszechnie spotykany u zwierząt, szczególnie w tkance mózgowej i nerwowej, a także w nerkach, śledzionie, skórze, wątrobie i żółci. Jego rozpuszczalność jest podobna do tłuszczu, Wzmacniające sterydy nierozpuszczalne w wodzie, rozpuszczalne w eterze, chloroformie i innych rozpuszczalnikach. Cholesterol jest nieodzowną i ważną substancją w komórkach tkanki zwierzęcej. Zajmuje się nie tylko tworzeniem błon komórkowych, ale także surowcem do syntezy kwasów żółciowych, witaminy D i hormonów steroidowych.

Cholesterol ma szeroki zakres efektów fizjologicznych w ciele, ale gdy jest nadmierny, powoduje hipercholesterolemię, która ma niekorzystny wpływ na organizm. Wzmacnianie sterydów Współczesne badania wykazały, że miażdżyca, zakrzepica żylna i kamica żółciowa są ściśle powiązane z hipercholesterolemią. Jeśli cholesterol w diecie jest wysoki, najlepszą metodą jest regulacja diety. Jeśli towarzyszy Ci również wysokie ciśnienie krwi, sterydy wzmacniające, najlepiej stosować leki przeciwnadciśnieniowe, o ile lekarz uzna, że masz nadciśnienie. Hipercholesterolemia jest bardzo ważną przyczyną miażdżycy tętnic, więc proszę zwrócić na to uwagę.