Miedź Peptyd Miedź Tripeptide-1 GHK-Cu

Wysokiej jakości składniki kosmetyczne Miedź peptyd Miedź tripeptide-1 GHK-Cu 49557-75-7 Kontakt Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com Nazwa produktu: (GHK) 2-Cu (miedź peptyd) Wygląd: niebieski proszek Zawartość wody (Karl Fischer): ≤5,0% Zawartość acetatu (według HPLC): ≤15.0% MS: 340,5 ± 1,0 ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Wysokiej jakości składniki kosmetyczne Miedź peptyd Miedź tripeptide-1 GHK-Cu CAS 49557-75-7

Skontaktuj się z Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com

Nazwa produktu: (GHK) 2-Cu (peptyd miedziany)

Wygląd: niebieski proszek

PH: 5,5 ~ 7,5

Nr CAS: 49557-75-7

Wzór cząsteczkowy: C28H46N12O8Cu


Podanie:

Miedź jest ważnym pierwiastkiem śladowym, który okazał się ważny w gojeniu ran i procesach enzymatycznych. Lizyloksydaza jest ważnym enzymem w produkcji kolagenu i elastyny i jest zależna od działania miedzi. Tyrozyna i oksydaza cytochromu c także wymagają miedzi. Szkodliwe działanie wolnych rodników na skórę zostało wyjaśnione w podstawowych badaniach naukowych nad fotostarzeniem skóry. Dysutaza ponadtlenkowa działa jako ważny przeciwutleniacz i wymaga miedzi jako kofaktora. Peptyd GHK spontanicznie kompleksuje się z miedzią i ułatwia wychwyt miedzi przez komórki. Ta sekwencja peptydowa znajduje się w białkach macierzy pozakomórkowej, takiej jak łańcuch α kolagenu, i uważa się, że jest uwalniana podczas zranienia i zapalenia. Sugerowano również stymulację sprzężenia zwrotnego naprawy kolagenu dla tego peptydu, ale główną korzyścią dla skóry fotografowanej jest zwiększenie dostarczania miedzi.


GHK-Cu jest wysoce zalecany przez amerykańskich dermatologów, ma funkcje odwracania epoki skóry, odnawiania skóry, gojenia bez blizny, usuwania zmian skórnych z wysokim bezpieczeństwem.

Jest stosowany jako składniki aktywne w produkcji kosmetyków. GHK-Cu jest użyteczny w produktach przeciwzmarszczkowych i produktach do pielęgnacji zmarszczek, takich jak żele, serum, płyny i kremy. I ma obiecujące zapotrzebowanie rynku.


Obecne badania

Aktywność przeciwzapalna

Peptyd GHK ma właściwości przeciwzapalne. Chociaż dokładny mechanizm pozostaje niejasny, w niedawnym badaniu GHK i jego kompleksy miedzi zmniejszyły wydzielanie IL-6 zależne od TNF-alfa w normalnych ludzkich fibroblastach skóry. Ze względu na właściwości przeciwzapalne, peptydy miedziowe mogą zastąpić kortykosteroidy lub niesteroidowe leki przeciwzapalne w leczeniu stanów zapalnych skóry. Mogą także zmniejszyć rumień wywołany promieniowaniem UV.


Naprawa DNA

Radioaktywne leczenie przeciwnowotworowe spowalnia replikację komórek poprzez zerwanie nici DNA. Ostatnie badania wykazały zdolność GHK-Cu do przywracania funkcji napromieniowanych fibroblastów do stanu nienaruszonych komórek. Naukowcy wykorzystali hodowane ludzkie fibroblasty uzyskane ze skóry szyjki macicy, które były nienaruszone lub poddane promieniowaniu radioaktywnemu (5000 rad). Przy bardzo niskim (1 nanomolarnym) stężeniu, GHK-Cu stymulował napromieniowany wzrost fibroblastów i zwiększał ich produkcję czynników wzrostu bFGF i VGF do punktu, w którym stał się nawet wyższy niż poziom napromieniowanych i nienaruszonych komórek kontrolnych.


Regeneracja nerwów

W 2005 r. Ahmed i in. wykazał, że GHK wspomaga regenerację nerwów. Regenerację Axona badano przy użyciu kolagenu z wbudowanymi peptydami. GHK zwiększył migrację komórek krwiotwórczych do rurki kolagenu, wytwarzanie czynników wzrostu nerwów, ekspresję integryn i tempo regeneracji mielinowanych włókien nerwowych. Ponadto GHK zwiększył również liczbę aksonów i proliferację komórek Schwanna w porównaniu z kontrolą.


Wpływ na komórki macierzyste

W 2009 r. Grupa badaczy z Narodowego Uniwersytetu w Seulu (Republika Korei) wykazała, że peptyd miedziany GHK-Cu stymulował proliferację keratynocytów i zwiększoną ekspresję integryn i białka p63 w naskórkowych komórkach macierzystych. Ponieważ p63 jest uważane za ważny marker białka macierzystego i białka przeciw starzeniu się, autorzy doszli do wniosku, że miedź GHK jest w stanie odzyskać naskórkowe komórki macierzyste i zwiększyć ich zdolność do naprawy tkanki. W 2012 r. Ta sama grupa stwierdziła, że podobną aktywność zaobserwowano dla GHK bez miedzi.

Działanie przeciwnowotworowe

W 2010 r. Hong Y. et al. wykazał, że GHK-Cu jest w stanie odwrócić ekspresję niektórych genów zaangażowanych w rozsiewowe rozsiewanie raka okrężnicy. GHK-Cu był skuteczny przy bardzo niskim stężeniu - 1mkM.


Badania genomiczne

Ostatnie badania genetyczne sugerują, że GHK bezpośrednio moduluje ekspresję genów, co może wyjaśniać różnorodność jej biologicznych działań. Iorio i in. wykorzystał repozytorium odpowiedzi transkrypcyjnych na związki, Mapę Łączności (cMap) i oprogramowanie MANTRA do badania sieci związków wytwarzających podobne odpowiedzi transkrypcyjne. GHK, jako jeden z badanych związków, zwiększył wytwarzanie mRNA w 268 genach podczas tłumienia 167. GHK okazało się odwracać sygnaturę ekspresji genu z powodu niszczycielskiego zniszczenia znalezionego w tkance płucnej uzyskanej od palaczy z COPD (przewlekłą obturacyjną chorobą płuc). Sygnatura ekspresji genów związana z nasileniem rozedmy zawierała 127 genów, zaangażowanych w stan zapalny i naprawę. Korzystając z mapy połączeń, naukowcy ustalili, że geny obniżające poziom peptydów GHK zaangażowały się w niszczenie płuc i stany zapalne, jednocześnie regulując w górę geny zaangażowane w naprawę tkanek. Dodanie 10 nanomolarnego GHK do fibroblastów płuc z płuc płuc spowodowało, że ich zdolność do przekształcania kolagenu i łączenia go w odpowiednio zorganizowane włókienka.


Zastosowanie kosmetyczne

Badania na twarz

Peptyd miedzi GHK-Cu jest szeroko stosowany w kosmetykach przeciwzmarszczkowych (nazwa INCI: tripeptyd miedzi-1). Kilka kontrolowanych badań twarzy potwierdziło przeciwstarzeniową, ujędrniającą i przeciwzmarszczkową aktywność peptydu miedziowego GHK-Cu.


Abdulghani i in. ustalili, że krem do twarzy zawierający GHK-Cu i melatoninę zwiększył kolagen w skórze zdefektowanej 20 ochotniczek, osiągając lepsze wyniki niż witamina C i kwas retinowy. Badanie nie było kontrolowane tylko dla zastosowania w kremowym pojeździe bez aktywnych składników.


Finkley i in. przeprowadziła 12-tygodniowe badanie na twarzy u 67 kobiet i poinformowała, że krem GHK-Cu stosowany dwa razy dziennie poprawiał wygląd skóry w wieku, zwiększał grubość, zmniejszał zmarszczki i silnie stymulował proliferację keratynocytów skóry, jak określono za pomocą analizy histologicznej biopsji. W tym samym badaniu stwierdzono, że peptyd miedziany GHK-Cu jest nietoksyczny i nie drażniący.


Wzrost włosów

Stwierdzono, że peptyd miedzi GHK-Cu i jego analogi stymulują wzrost włosów. W niektórych przypadkach wydajność syntetycznego analogu GHK-Cu była podobna do wydajności 5% minoksydylu. Produkt komercyjny GraftCyte został klinicznie udowodniony w celu poprawy wyników przeszczepu włosów. Pokazany w celu promowania produkcji kolagenu, stosowanie peptydów miedziowych miejscowo na skórze głowy pomoże wzmocnić już istniejące włosy, jednocześnie stymulując wzrost w obszarach, które nie mają grubości.

Specyfikacja:


Nazwa produktu

(GHK) 2-Cu (miedziany peptyd)

Sekwencja

Synonimy

GHK-Cu (peptyd miedziany)

(Gly-His-Lys) 2 · Cu

Nr CAS

49557-75-7

Formuła molekularna

C28H46N12O8Cu

Waga molekularna

742,29

Certyfikat analizy

Testuj przedmioty

tandard

Wyniki

Wygląd

Niebieski proszek

Sypki proszek

Tożsamość według MS

742 ± 1

742,30

Woda (KF)

≤5,0%

3,0%

Czystość (HPLC)

≥98%

99,8%

Zawartość Cu +

4 ~ 8%

6,8%

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze 2-8 ° C, przechowywać w suchym i ciemnym miejscu.

Wniosek: Spełnia standard naszej firmy

1527488740_ 副本 .jpg


Chemia biologiczna

Wiązanie miedzi

Badanie właściwości wiążących miedzi GHK i dwóch syntetycznych peptydów, w których histydyna została zastąpiona syntetycznym aminokwasem, ustaliło, że glicyna aminokwasowa odgrywa główną rolę w wiązaniu miedzi, podczas gdy lizyna może oddziaływać z miedzią tylko przy alkalicznym pH. Przy fizjologicznym pH lizyna jest w stanie oddziaływać z receptorem komórkowym. Zdolność GHK do interakcji zarówno z miedzią, jak iz receptorem komórkowym, pozwala na transfer miedzi do iz komórek. Niewielki rozmiar GHK umożliwia szybkie podróżowanie w przestrzeni pozakomórkowej i łatwy dostęp do receptorów komórkowych.


Struktura molekularna kompleksu miedzi GHK (GHK-Cu) została szeroko przebadana za pomocą krystalografii rentgenowskiej, spektroskopii EPR, rentgenowskiej spektroskopii absorpcyjnej, spektroskopii NMR, a także innych metod, takich jak miareczkowanie. W kompleksie GHK-Cu jon Cu (II) jest koordynowany przez azot z bocznego łańcucha imidazolu histydyny, inny azot z grupy alfa-aminowej glicyny i deprotonowany amidowy atom azotu wiązania wiązanie peptydu glicyna-histydyna. Ponieważ taka struktura nie może wyjaśnić stałej wysokiej stabilności kompleksu GHK-Cu (log10 = 16,44 vs. 8,68 kompleksu miedzi GH, który jest podobny do struktury GHK-Cu), zaproponowano, że inna grupa aminowa uczestniczy w tworzeniu kompleksu. Według najnowszych badań Hureau i in. Cu (II) jest również koordynowany przez tlen z grupy karboksylowej lizyny z sąsiedniego kompleksu. Inna grupa karboksylowa lizyny z sąsiedniego kompleksu dostarcza szczytowy tlen, co daje konfigurację o kwadratowej planarnej piramidzie. Wielu naukowców zaproponowało, że przy fizjologicznym pH kompleksy GHK-Cu mogą tworzyć struktury podwójne i trójskładnikowe, które mogą obejmować aminokwas histydynowy i / lub region wiążący miedź z cząsteczką albuminy. Lau i Sarkar odkryli również, że GHK może łatwo uzyskać miedź 2+ związaną z innymi cząsteczkami, takimi jak miejsce przenoszenia miedzi o wysokim powinowactwie na albuminie osocza (stała wiązania albuminy 10 = 16,2 vs. stała wiązania GHK 16 log10 = 16,44). Stwierdzono, że aktywność redoks miedzi (II) jest wyciszana, gdy jony miedzi są skompleksowane z tripeptydem GHK, co pozwala na dostarczenie nietoksycznej miedzi do komórki.


Znaczenie biologiczne

Miedź jest metalem przejściowym niezbędnym dla wszystkich organizmów eukariotycznych od drobnoustrojów do ludzi. Tuzin enzymów (cuproenzymów) wykorzystuje zmiany w stanie utleniania miedzi, aby katalizować ważne reakcje biochemiczne, w tym oddychanie komórkowe (oksydaza cytochromu c), obronę przeciwutleniaczy (ceruloplazmina, dysmutaza ponadtlenkowa (SOD), detoksykacja (metalotioneiny), krzepnięcie krwi (czynniki krzepnięcia krwi V i VIII), wytwarzanie melaniny (tyrozynaza) i tworzenie tkanki łącznej (peroksydazy lizylowej) Miedź jest potrzebna do metabolizmu żelaza, natlenienia, neuroprzekaźnictwa, rozwoju embrionalnego i wielu innych niezbędnych procesów biologicznych. Inną funkcją miedzi jest sygnalizacja - na przykład komórki macierzyste wymagają określonego poziomu miedzi w mediach, aby rozpocząć ich różnicowanie w komórki potrzebne do naprawy, dlatego zdolność GHK-Cu do wiązania miedzi i modulowania jej poziomu w tkance jest kluczowym czynnikiem determinującym jej biologiczną aktywność.


Przechowywanie

Przechowywany w chłodnym i suchym dobrze zamkniętym pojemniku. Przechowywać z dala od wilgoci i silnego światła / ciepła.


Dostawa

Zwykle w ciągu 3-5 dni roboczych po pełnej płatności.


Wysyłka 

EMS, DHL, TNT, UPS, FEDEX, BY AIR, BY SEA

DHL Express, FedEx i EMS dla ilości mniejszej niż 50 kg, zwykle nazywane usługą DDU;

Wysyłka morska dla ilości powyżej 500 kg; A lotnicza wysyłka jest dostępna dla 50 kg powyżej;

W przypadku produktów o wysokiej wartości proszę wybrać transport lotniczy i ekspres DHL dla bezpieczeństwa;


Usługa

postaramy się jak najlepiej, aby cię zadowolić.

1. Indywidualnie wykonane dla każdego klienta.

2. Test strony trzeciej dla żądanych produktów.

3. Przetestuj swoje kontrpróbki i przygotuj je dla siebie.

4. Najlepsza zniżka dla starych klientów.

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną swobodnie ~

Mitchell Lu

E-mail

hk@chembj.com

Whatspp

+8618124076819

Steroidy, peptydy, wzmacniacze seksualne, surowce farmaceutyczne, SARMS, utrata masy ciała itp.

Zapytanie