Peptydy kosmetyczne SNAP-8 1mg / Fiolki

Peptydy Szczegóły SNAP-8 Nazwa produktu: SNAP-8 CAS: 868844-74-0 Wzór cząsteczkowy: C41H70N16O16S Masa cząsteczkowa: 1075.16 Wygląd fizyczny: Delikatny biały liofilizowany proszek Sekwencja pozostałości: Acetyl-Glu-Glu-Met-Gln-Arg-Arg- Ala-Asp-NH2 Typ: 1 mg / fiolki Stopień: farmaceutyczny Stopień rozpuszczalności: 10 μg / ml sterylny ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Peptydy Szczegóły SNAP-8

Nazwa produktu: SNAP-8

CAS: 868844-74-0

Wzór cząsteczkowy: C41H70N16O16S

Masa cząsteczkowa: 1075,16

Wygląd fizyczny: drobny biały liofilizowany proszek

Sekwencja pozostałości: Acetyl-Glu-Glu-Met-Gln-Arg-Arg-Ala-Asp-NH2

Typ: 1 mg / fiolki

Klasa: farmaceutyczna

Rozpuszczalność: sterylny rozcieńczalnik 10 μg / ml (destylowana woda dejonizowana)

Stabilność: Liofilizowane białko należy przechowywać w temperaturze -20 ° C. Zaleca się podzielenie odtworzonego (rozpuszczonego) białka na kilka oddzielnych fiolek, aby uniknąć powtarzanego zamrażania i rozmrażania. Odtworzone białko można przechowywać w temperaturze 4 ° C.


Peptydy Efekty SNAP 8

Przeciw starzeniu
Przeciw zmarszczkom
Linie wyrazu
kurze łapki


Jak działają peptydy SNAP 8

SNAP 8 jest kopią N-końcowego końca SNAP-25. Współzawodniczy to z SNAP-25, aby ustawić się w kompleksie SNARE, który następnie moduluje jego tworzenie. Kiedy kompleks SNARE jest trochę zdestabilizowany, niemożliwe jest, aby pęcherzyk uwolnił neurotransmitery w efektywny sposób. Z tego powodu skurcze mięśni są zredukowane, co zapobiega powstawaniu zmarszczek i linii. Pomoże także zmniejszyć istniejące drobne linie i zmarszczki, hamując tworzenie kompleksu SNARE i uwalnianie katecholaminy. Przy regularnym stosowaniu u osobników testowych zapobiegało to także powstawaniu zmarszczek i linii Badania kliniczne wykazały, że SNAP 8 pomógł zredukować zmarszczki wokół oczu nawet o 63,13%. Badanie skuteczności in vitro i in vivo wykazało, że SNAP 8 ma o 30% więcej aktywności niż peptydy macierzyste, takie jak Argireline.


Peptydy SNAP 8 Zastosowanie

Wystarczy dodać 3-10% stężenia Snap 8 do istniejącego płynu, kremu lub serum (lub do własnego produktu domowego), a po zakończeniu ponownego zamykania butelki i przechowywać resztę nieużywanego Snap 8 w lodówce . Zimna temperatura i niebieski odcień butelki będą działać razem, aby ochronić peptyd przed uszkodzeniem i zachować świeżość, dopóki nie trzeba będzie wykonać kolejnej partii lub użyć go do innego projektu odmłodzenia.

Wspomnieliśmy wcześniej, że Snap 8 można znaleźć w wielu produktach od projektantów i głównych marek kosmetyków do pielęgnacji skóry na całym świecie. Wśród nich są:

1.Obagi Profesional-C Kompleks peptydów
2. Leczenie głębokich zmarszczek peptydem Serinase C8
3.Elizabeth Arden Ceramide Lift and Firm Day Lotion


Więcej szczegółów skontaktuj się z nami:

Whatsapp: +8618126147481

Skype: cherrysendi

Email: cherrysendi@chembj.com


Hot Tags: kosmetyczne peptydy snap-8 1mg / fiolki, Chiny, dostawców, zniżki, kupować, luzem, cennik, wysokiej jakości, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like