Efektywny lek peptydowy klasy Gonadorelina

Szczegóły Gonadorelin:
CAS: 33515-09-2
MF: C55H75N17O13
MW: 1182,29
EINECS: 232-895-0
Test: 99%
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

CAS 33515-09-2 99,6% Purity Medicine Grade Peptide 10mg / Vial Gonadorelin

Szczegóły Gonadorelin :
CAS: 33515-09-2
MF: C55H75N17O13
MW: 1182,29
EINECS: 232-895-0
Test: 99%
Miejsce pochodzenia: Chiny
Standard: USP
Certyfikacja: SGS
Metoda analizy: HPLC
Przechowywanie: Liofilizowane peptydy, mimo że są stabilne w temperaturze pokojowej przez 3 miesiące, powinny być przechowywane w stanie suchym poniżej -18 ° C. Po odtworzeniu peptydu należy go przechowywać w temperaturze 4 ° C w ciągu 2-21 dni i do wykorzystania w przyszłości poniżej -18 ° C .


Opis:
Gonadorelina (określana również jako octan Gonadoreliny) to syntetycznie wytwarzany hormon uwalniający gonadotropiny (GnRH). Gonadorelina stymuluje przede wszystkim syntezę i uwalnianie hormonu luteinizującego (LH) z przedniego płata przysadki mózgowej. Produkcja i uwalnianie hormonu folikulotropowego (FSH) jest również zwiększone przez gonadorelinę, ale w mniejszym stopniu. U kobiet przed pokwitaniem i niektórych zaburzeń funkcji gonad, odpowiedź FSH może być większa niż odpowiedź LH.

Stosowanie:
Gonadorelin jest zwykle podawany jako zastrzyk w gabinecie lekarskim, szpitalu lub klinice. Jeśli używasz gonadoreliny w domu, dokładnie postępuj zgodnie z procedurami wtrysku, których nauczy Cię Twój opiekun.
Jeśli gonadorelina zawiera cząstki lub jest przebarwiona, lub jeśli fiolka jest pęknięta lub uszkodzona w jakikolwiek sposób, nie należy jej używać.
Przechowywać ten produkt, a także strzykawki i igły, w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt domowych. Nie używaj ponownie igieł, strzykawek ani innych materiałów. Pozbywaj się prawidłowo po użyciu. Poproś swojego lekarza lub farmaceutę o wyjaśnienie lokalnych przepisów dotyczących właściwej utylizacji.
W przypadku pominięcia dawki gonadoreliny należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.

Funkcje:
Gonadorelinę stosuje się u kobiet, które nie miesiączkują z powodu niskiego poziomu hormonu uwalniającego gonadotropiny (GnRH). Może być stosowany jako część leczenia niepłodności żeńskiej. Ten lek zapewnia GnRH, że organizm potrzebuje do wzrostu i uwolnienia dojrzałych jaj z jajników (owulacji).
Pulsację wydzielania GnRH obserwowano u wszystkich kręgowców i konieczne jest zapewnienie prawidłowej funkcji rozrodczej. Tak więc pojedynczy hormon, GnRH, kontroluje złożony proces wzrostu pęcherzyków, owulacji i utrzymania ciałka żółtego u samic oraz spermatogenezę u samca. Jego krótki okres półtrwania wymaga użycia pomp infuzyjnych do celów klinicznych.

B enefits of Gonadorelin:
Gonadorelinę stosuje się u kobiet, które nie miesiączkują z powodu niskiego poziomu hormonu uwalniającego gonadotropiny (GnRH). Może być stosowany jako część leczenia niepłodności żeńskiej. Ten lek zapewnia GnRH, że organizm potrzebuje do wzrostu i uwolnienia dojrzałych jaj z jajników (owulacji).

Gonadorelina jest odpowiedzialna za uwalnianie hormonu folikulotropowego i hormonu luteinizującego z przedsionka przedniego. W przysadce GnRH stymuluje syntezę i uwalnianie FSH i LH, proces kontrolowany przez częstotliwość i amplitudę impulsów GnRH, jak również sprzężenie zwrotne androgenów i estrogenów.
Pulsację wydzielania GnRH obserwowano u wszystkich kręgowców i konieczne jest zapewnienie prawidłowej funkcji rozrodczej. Tak więc pojedynczy hormon, GnRH, kontroluje złożony proces wzrostu pęcherzyków, owulacji i utrzymania ciałka żółtego u samic oraz spermatogenezę u samca. Jego krótki okres półtrwania wymaga użycia pomp infuzyjnych do celów klinicznych


Zwróć uwagę na:

Dostarczamy klientom najlepszą jakość, troskliwą obsługę, rozsądną cenę, bezpieczną i szybką wysyłkę.

Gwarancja czasu pakowania w 6-12 po zamówieniu
Zamów 4-7 dni roboczych
100% gwarancji przepustki celnej
200% popiera zasady ponownego wysyłania


Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Wszelkie pytania, pls prosimy o kontakt ze mną!
Witamy na Twoje zapytanie!

Zapytanie