Fs344 Peptyd Follistatyna 315 dla kulturystów

Peptyd Kulturystyczny Follistatyna 344
As 031 1 mg / fiolka
Follistatyna-315
Biały liofilizowany proszek Follistatyna 315
Peptyd Follistatyna 315
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Wysokiej jakości peptyd Fs344 Follistatin 315 Green Caps do kulturystyki

Nasza gama produktów.jpg

Follistatin 315 Kontakt Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com

Peptyd Kulturystyczny Follistatyna 344; As 031 1 mg / fiolka; Follistatyna-315; Biały liofilizowany proszek; Follistatyna 315; Peptyd Follistatyna 315; Cena Follistatyny 315; FST 315 1 mg / fiolka


Szybkie Szczegóły:
Inna nazwa: Follistatin 315 / FST 315
Specyfikacja: (1mg / fiolka, 10vial / box)
Standard: USP Grade
Czystość: powyżej 99,9%
Wygląd: Sterylny filtrowany biały liofilizowany (liofilizowany) proszek.
Vails: 1mg / vail

Minimalna ilość zamówienia: 5-10 sztuk

Cena: zależy od ilości, którą chcesz, skontaktuj się ze mną, aby uzyskać więcej informacji!

Jak przechowywać?

Follistatyna pozostanie stabilna w temperaturze pokojowej do 90 dni. Idealnie powinno być przechowywane w zamrażarce w temperaturze -9 ° C lub niższej. Follistatynę należy przechowywać w lodówce po rekonstytucji.


Zastosowanie Follistatyny 315:
Follistatyna jest fascynującym białkiem, które może zwiększyć masę mięśniową poza naturalny potencjał poprzez hamowanie miostatyny. Naukowcy najpierw zidentyfikowali folistatynę podczas badania płynu pęcherzykowego świń (re: świni) w jajnikach.
Follistatyna występuje naturalnie w mięśniach szkieletowych prawie wszystkich ssaków o zaawansowanych lub rozwiniętych cechach, takich jak ludzie, gryzonie i krowy. Follistatyna jest bogata w nieistotny aminokwas cystyny, ale w przeciwieństwie do większości białek omawianych w świecie fitness, folistatyna ma dołączone węglowodany.

Przykład dawkowania dla cyklu 10-dniowego:

Dzień 1: Podziel dwustronnie na mięsień, który chcesz wywołać najbardziej: 300mcg.
Dzień 3: Podziel dwustronnie na mięsień, który chcesz wydobyć najbardziej: 200mcg.
Dzień 5: Podziel dwustronnie na mięsień, który chcesz wywołać: 200mcg.
Dzień 7: Podziel dwustronnie na mięsień, który chcesz wywołać najbardziej: 300mcg.
Efekty budowy mięśni mogą trwać nawet do 3 miesięcy, powoli zmniejszając się.

Zalecany czas trwania 30 dni.
Całkowita ilość fiolek na jednym kursie - 2 fiolki z folistatyną 344, każda po 1 mg substancji czynnej. Wykonuje 1 wstrzyknięcie na dobę rano na 100 mcg podskórnie w mięśnie skośne brzucha. Peptyd może być stosowany lokalnie. Istnieją wersje, w których w tym przypadku lek zwiększa docelowy mięsień w większym stopniu niż inne. Po 10 dniach użytkowania jest taka sama 10-dniowa przerwa. Po tej przerwie zaleca się rozpoczęcie nowego 10-dniowego cyklu.

Opis Follistatyny 315:

Follistatyna (FST) jest wydzielaną glikoproteiną, która po raz pierwszy została zidentyfikowana jako substancja hamująca hormon folikulotropowy w płynie pęcherzykowym jajnika (1, 2). CDNA ludzkiej follistatyny koduje białko o długości 344 aminokwasów (aa) z sekwencją sygnałową 29 aa, nietypową domeną wiążącą TGF z Nterminal, trzema domenami follistatyny, które zawierają motywy EGF i kazallike, oraz wysoce kwaśnym ogonem Cterminal. Follistatyna jest wydzielanym białkiem, które wiąże się z ligandami rodziny TGF-Beta i reguluje ich aktywność poprzez hamowanie dostępu do receptorów sygnałowych. Pierwotnie odkryto go jako antagonistów aktywiny, których aktywność hamuje ekspresję i wydzielanie hormonu przysadki FSH (hormonu folikulotropowego). Oprócz bycia naturalnym antagonistą, folistatyna może hamować aktywność innych ligandów TGF-beta, w tym BMP-2, -4, -6, -7, miostatyny, GDF-11 i TGF-beta1. Follistatyna ulega ekspresji w przysadce mózgowej, jajnikach, pojedynczych komórkach endometrium iw niektórych innych tkankach. Rekombinowana ludzka follistatyna jest białkiem 37,8 kDa zawierającym 344 aminokwasy.


Specyfikacje Follistatyny 344:

Wygląd

Biały lub prawie biały proszek

Zgodny

Czystość (HPLC)

≥99%

99,9%

woda

<>

5,43%

Kwas octowy

3,0-8,0%

6,45%

Kwas trifluorooctowy

<>

0,08%

Peptyd

≥99%

99% min

MS

Zgodny

Zgodny


Wzrost follistatyny i mięśni:

Follistatyna działa poprzez wiązanie i hamowanie peptydów z transformującym wzrostem (TGF-), takich jak miostatyna, która jest odpowiedzialna za regulowanie i ograniczanie wzrostu mięśni. Warto również podkreślić, że miostatyna może odgrywać rolę regulacyjną w zwłóknieniu mięśni szkieletowych; zbyt duża ilość miostatyny może zaburzać funkcjonowanie tkanek i powodować przewlekłe choroby w ważnych narządach, tkankach i szpiku kostnym.

Oprócz tłumienia zwyrodnieniowych właściwości miostatyny, folistatyna hamuje również syntezę przysadki mózgowej i wydzielanie hormonu folikulotropowego (FSH). [1] Wysoki poziom FSH u mężczyzn może wskazywać, że jądra nie działają prawidłowo; ten stan ogranicza wzrost mięśni, regenerację i normalną funkcję hormonalną. Jednak zbyt niskie poziomy FSH mogą negatywnie wpływać na zdrowie i zdolności reprodukcyjne.


Czym są peptydy?

Peptydy są biologicznie pojawiającymi się krótkimi łańcuchami monomerów aminokwasowych zmostkowanych wiązaniami peptydowymi (amidowymi).

Kowalencyjne wiązania chemiczne są konstruowane, gdy rodzina karboksylowa jednego aminokwasu działa z rodziną aminową innego. Najkrótsze peptydy to dipeptydy, zawierające 2 aminokwasy połączone pojedynczym wiązaniem peptydowym, a następnie tripeptydy, tetrapeptydy itp. Polipeptydy są długimi, spójnymi i nierozgałęzionymi łańcuchami peptydowymi. Tak więc peptydy należą do szerokiej serii chemicznej oligomerów biologicznych i polimerów, wraz z kwasami nukleinowymi, oligosacharydami i polisacharydami itp.

Peptydy są różnicowane od białek na podstawie wielkości i jako arbitralny punkt odniesienia można rozumieć jako zawierające około 50 lub mniej aminokwasów. Białka składają się z jednego lub więcej polipeptydów zorganizowanych w biologicznie funkcjonalny sposób, często związanych z ligandami, takimi jak koenzymy i kofaktory, lub z innym białkiem lub inną makrocząsteczką (DNA, RNA itd.) Lub ze skomplikowanymi zespołami makrocząsteczkowymi. Wreszcie, chociaż aspekty technik laboratoryjnych wykorzystywanych w stosunku do peptydów w porównaniu z nurkami polipeptydów i białek (np. Specyfika elektroforezy, chromatografia itp.), Granice wielkości odróżniające peptydy od polipeptydów i białek nie są absolutne: długie peptydy, takie jak beta amyloid zostały określone jako białka, a mniejsze białka, takie jak arginina, zostały uznane za peptydy.

Aminokwasy, które zostały włączone do peptydów, są nazywane „resztami” z powodu uwalniania jonu wodorowego z końca aminowego lub jonu hydroksylowego z końca karboksylowego, lub obu, ponieważ cząsteczka wody jest uwalniana podczas tworzenia każdego wiązania amidowego . Wszystkie peptydy z wyjątkiem peptydów cyklicznych mają N-końcowe i C-końcowe zanieczyszczenie na końcu peptydu (jak pokazano dla tetrapeptydu na obrazie).

绿7

Główna siedziba

Jindacheng Building, Zhongxin Road, Shajing Street, Baoan District, Shenzhen, Guangdong, Chiny

 

Kierownik sprzedaży: Mitchell Lu

 

E-mail: hk@chembj.com

Telefon: 0086-18124076819

Whatsapp: +86 18124076819

Skype: hk@chembj.com

 

Co więcej, masz to wszystko na wyciągnięcie ręki. Aby uzyskać więcej informacji o tym, kim jesteśmy i co robimy, napisz do nas maila, a my chcielibyśmy wrócić do Ciebie.


Zapytanie