HCG 5000iu Ludzka gonadotropina kosmówkowa

HCG 5000iu Ludzka gonadotropina kosmówkowa

HCG (ludzki gonadotropina kosmówkowa) surowy proszek HCG 5000iu ludzki wzrost wstrzykiwany CAS 9002-61-3 Witamy w Contact Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com Nazwa produktu: HCG Inne nazwy: Ludzka gonadotropina kosmówkowa Czystość: 99% CAS Nr .: 9002-61-3 Wygląd: Biały proszek ...

Szczegóły produktu

HCG (ludzki gonadotropina kosmówkowa) surowy proszek HCG 5000iu ludzki wzrost wstrzykiwany CAS 9002-61-3 Witamy w Contact Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com

Nazwa produktu: HCG

Inne nazwy: ludzka gonadotropina kosmówkowa

Czystość: 99%

Nr CAS: 9002-61-3

Wygląd: biały proszek

Test: 5000 jm

Sposób użycia: Pomóż kobietom zajść w ciążę


(HCG) Ludzka gonadotropina kosmówkowa jest glikoproteiną wydzielaną przez komórki trofoblastu łożyska i składa się z glikoprotein dimerów alfa i beta. Ludzka gonadotropina kosmówkowa (HCG) αβ jest syntetyzowana przez syncytiotrofoblasty.

Masa cząsteczkowa 36.700 hormonów glikoproteinowych, podjednostka a i sekrecja przysadki FSH (hormon folikulotropowy), LH (LH) i TSH (TSH) są zasadniczo podobne, mogą krzyżowo reagować ze sobą i β sub-azja Struktura podstawy nie są podobne. Struktura β-HCG jest podobna do β-LH, ale ostatnie 24 rozszerzenia aminokwasów są nieobecne w β-LH.


Podanie:

Ludzka gonadotropina kosmówkowa (hCG) jest hormonem glikoproteinowym, który jest zwykle wytwarzany najpierw przez komórki tworzące łożysko, a następnie przez łożysko podczas ciąży. Jego podstawową funkcją jest wspomaganie ciąży poprzez zachęcanie do wytwarzania progesteronu. To wspiera i promuje dalszy rozwój łożyska we wczesnym okresie ciąży. Hormon ten powoduje szybki wzrost progesteronu we wczesnym okresie ciąży, ale powoli zmniejsza się, gdy łożysko rośnie wystarczająco, aby wytworzyć wystarczającą ilość progesteronu, aby samemu utrzymać ciążę. Glikoproteina służy również wspomaganiu rozwoju gonad płodu i produkcji androgenów przez jądra płodu płci męskiej.


Gonadotropina kosmówkowa jest hormonem pobudzającym gonad wytwarzanym z moczu kobiet w ciąży. Jego moc jest nie mniejsza niż 1500 jednostek gonadotropiny kosmówkowej USP w każdej mg i nie mniej niż 80,0 procent i nie więcej niż 125,0 procent siły podanej na etykiecie.


Wielkość sprzedaży naszych produktów moczowych zawsze zajmowała ponad 60% rynku światowego i chińskiego. Firma uznawana jest za "jedynego i największego producenta produkującego przedmioty od moczu po leki luzem". Firma produkuje również zaróbki benzoesanowe zarówno w Med.Grade, jak i w klasie spożywczej.


Oczyszczony projekt HCG z wysoką wydajnością i wysokim mianem, który wykorzystuje mocz kobiet w ciąży jako surowiec, oczyszczony projekt HMG o wysokim miodzie i wysokim mianie, które wykorzystują mocz kobiet z brakiem miesiączki jako surowy metr, oraz oczyszczony projekt z Wielkiej Brytanii o wysokiej wydajności a wysokie miano, które używa męskiego moczu jako surowego miernika, zostało ocenione przez Komitet Naukowy Qingdao jako "Międzynarodowy poziom wiodący".


Ponieważ materiałem trzech projektów jest mocz od kobiet w ciąży i brak miesiączki oraz męski mocz, wszystkie te produkty przekształcają odpady w wartościowe. A produkty używają moczu kobiet w ciąży, a brak miesiączki jest lekiem pierwszego wyboru, który może leczyć niepłodność, produkt z męskim moczem jest lekiem pierwszego wyboru, który może leczyć zawał mięśnia sercowego. Jakość naszego produktu jest zgodna z USP-31, BP-2003, CP-2005. Wszystkie te elementy zostały przekazane GMP.


Ponieważ trzy biologiczne produkty farmaceutyczne naszej firmy były preferowane przez Amerykę, Niemcy, Anglię, Holandię, Hiszpanię, Włochy, Szwajcarię, Indie, Japonię, Koreę, Rosję, Egipt i inne kraje i regiony, nasze produkty są najlepiej sprzedawane i nie słabnie .


Stężenie

Dla mężczyzn i kobiet niebędących w ciąży normalny poziom hCG we krwi wynosi do 5 IU / litr. U kobiet, po wystąpieniu menopauzy, normalna wartość wzrasta nawet do 10 IU / litr. Około pięć dni po implantacji stężenie wzrasta. W trzecim tygodniu po zapłodnieniu wartości nadal wynoszą poniżej 50 IU / litr, w czwartym tygodniu poniżej 400 jm / litr. Maksymalne osiąga się w 10 do 12 tygodniu z 230 000 IU / litr. Następnie stężenie ponownie spada i pod koniec ciąży wynosi od 5000 do 65 000 IU / litr. Inne badania opisują maksymalne wartości 289 000 IU / litr i podają wartości od 940 do 60 000 IU / litr pod koniec ciąży. Około 11 do 17 dni po urodzeniu wartości normalne są ponownie osiągane.


Stężenie w moczu jest niższe. Testy ciążowe bez recepty zwykle wykazują pozytywny wynik w moczu po 25 IU / litr.


Funkcjonować

Na początku ciąży, około 114 godzin (w połowie piątego dnia) po zapłodnieniu, specjalna postać hCG, hiperglikozylowana hCG, zaczyna się przygotowywać do implantacji (nidacji) blastocysty. W tym celu niektóre komórki blastocysty różnicują się w jednojądrzaste komórki cytotrofoblastu, w których powstaje początkowo przeważnie hiperglikozylowany hCG. Poprzez kontakt z endometrium macicy (błona śluzowa) niektóre komórki trofoblastu różnicują się i proliferują do wielojądrowego syncytiotrofoblastu, który następnie wytwarza biologicznie aktywny hCG. Z tych dwóch postaci komórek ostatecznie rozwija się pierwotna kosmówka z kosmkami, wczesna postać infantylnej części łożyska. HCG stymuluje ciałko żółte w jajniku, aby uwolnić inny hormon, progesteron, który buduje wyściółkę macicy i sygnały do jajników poprzez negatywne sprzężenie zwrotne do przysadki mózgowej, której nie trzeba owulacji po raz kolejny (bez dalszej owulacji). Ponieważ ciąża nie zabija ciałka żółtego, ale raczej utrzymuje uwalnianie progesteronu, zatrzymuje się miesiączka i buduje macicę, zanim owulacja zostanie poluzowana. Następuje zwyrodnienie ciałka żółtego do bliznowaciejącego korpusu albicans, który przekształca się w ciałko żółte (luteum graviditatis).


W pierwszych tygodniach ciąży stężenie hCG we krwi stale wzrasta, co około dwa dni, poziomy hormonów są podwójne. Maksymalne osiąga się w przybliżeniu między ósmym a dziesiątym tygodniem ciąży. Następnie poziomy hCG powoli obniżają się do poziomów podstawowych, które są osiągane krótko przed 20 tygodniem ciąży. Dopóki łożysko nie osiągnie dojrzałości wystarczającej do wyprodukowania samego progesteronu hormonu ciążowego, ciałko żółte może nadal wytwarzać progesteron do końca czwartego miesiąca ciąży.


Powiązana lista peptydów gorącej sprzedaży:

 

NIE. Nazwa
SDPEP-1 Melanotan 1
SDPEP-2 Melanotan 2
SDPEP-3 CJC 1295
SDPEP-4 CJC1295 dac
SDPEP-5 Sermorelin
SDPEP-6 PT 141 Proszek
SDPEP-7 Frag HGH 176 191 Powder
SDPEP-8 Ipamorelin
SDPEP-9 MGF
SDPEP-10 PEG MGF
SDPEP-11 GHRP-6
SDPEP-12 GHRP-2
SDPEP-13 TB-500
SDPEP-14 Oksytocyna
SDPEP-15 Epitalon
SDPEP-16 DSIP
SDPEP-17 selank
SDPEP-18 BPC 157
SDPEP-19 Gonadorelin
SDPEP-20 Triptorelin / GNRH
SDPEP-21 Tesamorelin
SDPEP-22 Follistatin 344
SDPEP-23 ACE031
SDPEP-24 GDF-8
SDPEP-25 Proszek IGF LR3
SDPEP-26 Proszek IGF DES

32301950_n.jpg

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną swobodnie ~

Mitchell Lu

E-mail

hk@chembj.com

Whatspp

+8618124076819

Steroidy, peptydy, wzmacniacze seksualne, surowce farmaceutyczne, SARMS, utrata masy ciała itp.

Zapytanie