Peptyd Hormonowy z octanem heksareliny

Korzyści Hexarelin:
Najsilniejszy impuls z GHRP.
Zwiększyć LBM (beztłuszczowa masa ciała).
Pomagaj w redukcji tłuszczu.
Zwiększ gęstość kości. Właściwości przeciwstarzeniowe goją skórę.
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Heksarelin octan 2mg / fiolki przeciw starzeniu steroidy Steroidy peptydowe hormonalne 140703-51-1

Niezależnie od tego, czy w końcu staniesz się dla mnie klientem, czy nie, możesz mnie o to zapytać!
Dziękuję Ci!
Selina (Miss) (^^^)

Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreat.com


Szybki szczegół:

Nazwa produktu

Hexarelin

Inna nazwa

HEXARELIN; uwalnianie hormonów

CAS

140703-51-1

Formuła molekularna

C47H58N12O6

Waga molekularna

887.04

Struktura molekularna


czystość

99% min.

Wygląd

biały proszek

Stosowanie :

Hexarelin


Korzyści Hexarelin:
Najsilniejszy impuls z GHRP.
Zwiększyć LBM (beztłuszczowa masa ciała).
Pomagaj w redukcji tłuszczu.
Zwiększ gęstość kości.
Właściwości przeciwstarzeniowe goją skórę.
Udowodniono, że właściwości ochronne serca leczą tkankę sercową.


Opis:

Heksarelina (HEX) jest peptydowym hormonem odpowiedzialnym za wydzielanie GH, strukturalnie podobnym do GHRP-6, który stymuluje uwalnianie hormonu wzrostu (GH). Może być stosowany medycznie w leczeniu niedoboru GH.
Heksarelina jest peptydem i jest wykorzystywana w celu uzyskania dostępu do zwiększających wydajność. Sportowcy i kulturyści to przykłady mężczyzn i kobiet, którzy używają tego peptydu, aby poprawić swoją siłę i wytrzymałość, a także masę mięśniową i siłę spalania tłuszczu.


Efekt:
Gdy Hexarelin jest podawany podskórnie, aktywuje przysadkę poprzez puls, podobnie jak GHRP-6, i pomaga w krążeniu hormonu wzrostu w ciele. W przeciwieństwie do GHRP-6, nie wywołuje żadnych skutków ubocznych głodu. Heksarelin ma zdolność nie tylko podniesienia poziomu hormonu wzrostu w organizmie, ale także stłumienia somatostatyny, która jest głównym winowajcą hamującym uwalnianie GH. Oznacza to, że będzie więcej GH w obfitości.
Ponadto hexarelin jest najsilniejszym GHRP dostępnym, więc użytkownicy powinni zauważyć, że odczulanie może nastąpić znacznie szybciej niż inne GHRP. To sprawia, że jest on mniej idealny do długotrwałego stosowania, ale dzięki zdolności hexarelin do podnoszenia zdrowych poziomów IGF-1 i GH może działać idealnie jako narzędzie PCT dla osób odchodzących od syntetycznego cyklu GH / IGF-1.
Siła działania tego peptydu nie powinna być zaniżona i wiąże się ze wzrostem produkcji kortyzolu, jak również prolaktyny. Nic nie zbliża się do tego, co można zobaczyć na podwyższonych poziomach po zastosowaniu sterydów, ale w porównaniu z innymi GHRP ma najsilniejsze powinowactwo do podniesienia poziomu kortyzolu / prolaktyny.

Dawkowanie i stosowanie:
Heksarelina jest w liofilizowanym proszku, podobnie jak inne peptydy GHRP, a przechowywanie powinno odbywać się w chłodnym, suchym miejscu do czasu rozpuszczenia i umieszczenia w lodówce. Do odtworzenia proszku stosowana jest woda bakteriostatyczna, a strzykawka insulinowa jest preferowaną metodą podawania podskórnych zastrzyków heksareliny.
Użytkownicy zauważą, że 200mcgs to dawka nasycająca dla hexarelin i przez kilka tygodni użytkowania może zacząć odczuwać całkowitą odczuwanie. Obserwowano również sporadyczne zaostrzenie przysadki przy dawkowaniu znacznie przekraczającym dawki nasycenia. Odczulanie można łatwo usunąć, robiąc sobie przerwę od używania heksinerliny przez kilka dni do kilku tygodni.

Hot Tags: hepararelin Acetate anti aging hormon peptyd, Chiny, dostawców, rabat, kupować, luzem, cennik, jakość hiGH, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like