LUDZKIE Peptydy wzrostu GDF-8 Gdf-8 Myostatyna 1 mg

Szczegóły Produktu:
Nazwa produktu: Proszek GDF 8 1 mg / fiolka
Surowce farmaceutyczne GDF-8 o wysokiej czystości (miostatyna)
Nazwa marki : SENDI
Pakowanie: 1 skrzynka / 10 fiolek, 1 mg / fiolka
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Liofilizowany peptyd kulturystyczny GDF-8 Gdf-8 Myostatyna 1 mg

hk@chembj.com

Szczegóły Produktu:
Nazwa produktu: Proszek GDF 8 1 mg / fiolka
Surowce farmaceutyczne GDF-8 o wysokiej czystości (miostatyna)
Nazwa marki : SENDI
Pakowanie: 1 skrzynka / 10 fiolek, 1 mg / fiolka
Nr CAS: 901758-09-6
Wzór cząsteczkowy: C221H366N72O67S
Zastosowanie: Surowce farmaceutyczne
Czystość:> 99,9%

MOQ: 5-10Vials


Opisy GDF-8:
Miostatyna (znana również jako czynnik różnicowania wzrostu 8, w skrócie GDF-8) to miokina, białko wytwarzane i uwalniane przez miocyty, które działa na autokrynne funkcje komórek mięśniowych w celu hamowania miogenezy: wzrostu i różnicowania komórek mięśniowych. U ludzi jest kodowany przez gen MSTN. Miostatyna jest wydzielanym czynnikiem różnicującym wzrost, który jest członkiem rodziny białek TGF beta. Zwierzęta pozbawione miostatyny lub leczone substancjami blokującymi aktywność miostatyny mają znacznie większą masę mięśniową. Ponadto osoby, które mają mutacje w obu kopiach genu miostatyny, mają znacznie większą masę mięśniową i są silniejsze niż normalnie. Blokowanie aktywności miostatyny może mieć zastosowanie terapeutyczne w leczeniu chorób wyniszczających mięśnie, takich jak dystrofia mięśniowa.


Czystość GDF-8:
GDF-8 ma poziom czystości peptydu, który przekracza 99,0%, jak określono za pomocą HPLC.


Wykorzystanie GDF-8:
Gen kodujący miostatynę został odkryty w 1997 r. Przez genetyków Se-Jin Lee i Alexandrę McPherron, którzy wyprodukowali szczep zmutowanych myszy pozbawionych genu. Te „nokautowane” miostatyny myszy mają w przybliżeniu dwa razy więcej mięśni niż normalne myszy. Myszy te nazwano następnie „potężnymi myszami”.

Naturalnie występujące niedobory miostatyny zostały zidentyfikowane u bydła przez Ravi Kambadur, whippety i ludzi; w każdym przypadku skutkuje to dramatycznym wzrostem masy mięśniowej. Mutacja 3 'UTR genu miostatyny w owiec Texel tworzy miejsca docelowe dla mikroRNA miR-1 i miR-206. Prawdopodobnie spowoduje to fenotyp mięśniowy tej rasy owiec.

Ludzka miostatyna składa się z dwóch identycznych podjednostek, z których każda składa się z 109 (baza danych NCBI twierdzi, że ludzka miostatyna ma długość 375 reszt) reszt aminokwasowych. Jego całkowita masa cząsteczkowa wynosi 25,0 kDa. Białko jest nieaktywne, dopóki proteaza nie rozszczepi części NH2-końcowej lub „pro-domeny” cząsteczki, dając aktywny dimer na końcu COOH. Miostatyna wiąże się z receptorem aktywiny typu II, co powoduje rekrutację koreceptora Alk-3 lub Alk-4. Ten koreceptor inicjuje następnie kaskadę sygnalizacji komórkowej w mięśniu, która obejmuje aktywację czynników transkrypcyjnych w rodzinie SMAD - SMAD2 i SMAD3. Te czynniki indukują następnie regulację genów specyficzną dla miostatyny. Po zastosowaniu na mioblasty miostatyna hamuje ich różnicowanie w dojrzałe włókna mięśniowe.

Miostatyna hamuje również Akt, kinazę, która jest wystarczająca do spowodowania przerostu mięśni, częściowo poprzez aktywację syntezy białek. Jednakże Akt nie odpowiada za wszystkie obserwowane efekty hipertroficzne mięśni, w których pośredniczy hamowanie miostatyny. Tak więc miostatyna działa na dwa sposoby: przez hamowanie różnicowania mięśni i przez hamowanie syntezy białek indukowanej Aktem.

Dalsze badania dotyczące miostatyny i genu miostatyny mogą prowadzić do terapii dystrofii mięśniowej. Chodzi o wprowadzenie substancji blokujących miostatynę. Przeciwciało monoklonalne specyficzne dla miostatyny zwiększa masę mięśniową u myszy i małp.

Dwutygodniowe leczenie normalnych myszy receptorem rozpuszczalnej aktywiny typu IIB, cząsteczki normalnie przyłączonej do komórek i wiążącej się z miostatyną, prowadzi do znacznie zwiększonej masy mięśniowej (do 60%). Uważa się, że wiązanie miostatyny z rozpuszczalnym receptorem aktywiny zapobiega oddziaływaniu z receptorami związanymi z komórkami.

Nie jest jasne, czy długotrwałe leczenie dystrofii mięśniowej za pomocą inhibitorów miostatyny jest korzystne, ponieważ wyczerpanie komórek macierzystych mięśni może później pogorszyć chorobę. Od 2012 r. Na rynku nie ma leków hamujących miostatyny dla ludzi. Przeciwciało genetycznie zmodyfikowane w celu neutralizacji miostatyny, stamulumabu, który był opracowywany przez firmę farmaceutyczną Wyeth., Nie jest już w fazie rozwoju. Niektórzy sportowcy, chcący zdobyć takie leki, zwracają się do internetu, gdzie sprzedawane są fałszywe „blokery miostatyny”.

Poziomy miostatyny są skutecznie zmniejszane przez suplementację kreatyny.
Hamowanie miostatyny prowadzi do hiperplazji i przerostu mięśni. Inhibitory miostatyny mogą poprawić wyniki sportowe, a zatem istnieje obawa, że inhibitory te mogą być nadużywane w dziedzinie sportu. Jednak badania na myszach sugerują, że hamowanie miostatyny nie zwiększa bezpośrednio siły poszczególnych włókien mięśniowych.

889

Dlaczego warto z nami współpracować?
Wysoka jakość w konkurencyjnej cenie
1) Powiadom aktualizację pakietu JAK NAJSZYBCIEJ i spróbuj najlepiej rozwiązać, gdy klient napotkał różne problemy.
2) nauczymy Cię przepisów i instrukcji dla wszystkich rodzajów sterydów, aby zamienić proszek w płyn, a płyn stał się jałowy.


Mamy klientów na całym świecie
1) Profesjonalna obsługa i bogate doświadczenie sprawiają, że klienci czują się komfortowo i ufają nam.
2) Odpowiednie zapasy (takie jak sterydy antyestrogenowe) i szybka dostawa spełniają ich zapotrzebowanie.
3) Informacje zwrotne na temat rynku i opinie o produktach będą mile widziane, a spełnienie wymagań klientów jest naszą odpowiedzialnością.
4) Wysoka jakość i konkurencyjna cena zyskują zaufanie i pochwałę klientów na całym świecie.


Szybka i bezpieczna dostawa
1) Paczka może zostać wysłana w ciągu 24 godzin od potwierdzenia płatności.
2) Różne metody transportu do wyboru, takie jak EMS, FedEx, TNT, DHL, USP.
3) Posiadamy własnego agenta, który może pomóc nam szybko i bezpiecznie wysyłać nasze produkty, a my mamy wystarczającą ilość zapasów do transferu.
4) Mamy specjalny sposób na wysyłkę 10g do kilku kilogramów produktów na raz. Oferujemy topienie proszku do obsługi płynów. I wysyłaj płyn w specjalny sposób.
5) Podaj najnowszy numer śledzenia, aby sprawdzić.


Termin płatności
Akceptujemy każdy termin płatności, taki jak T / T, Bitcoin, Moneygram, Western Union, Banktransfer.
Wysoka jakość w konkurencyjnej cenie
Jesteśmy producentem i możemy zapewnić wysokiej jakości produkty w konkurencyjnej cenie, oferując bezpłatne próbki, tylko kilka opłat za wysyłkę.


Główna siedziba

Jindacheng Building, Zhongxin Road, Shajing Street, Baoan District, Shenzhen, Guangdong, Chiny

 

Kierownik sprzedaży: Mitchell Lu

 

E-mail: hk@chembj.com

Telefon: 0086-18124076819

Whatsapp: +86 18124076819

Skype: hk@chembj.com

 

Co więcej, masz to wszystko na wyciągnięcie ręki. Aby uzyskać więcej informacji o tym, kim jesteśmy i co robimy, napisz do nas maila, a my chcielibyśmy wrócić do Ciebie.


Hot Tags: LUDZKIE peptydy wzrostu gdf-8 gdf-8 miostatyna 1 mg, Chiny, dostawcy, zniżki, kup, luzem, cennik, wysoka jakość, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like