Liofilizowany peptyd SNAP-8 1mg / fiolka do budowy ciała

Liofilizowane Peptydy SNAP-8 CAS 868844-74-0 z 1 mg / fiolkę Oktapeptyd przeciw SNAP-8 przeciw zmarszczkom jest wydłużeniem słynnego heksapeptydu ARGIRELINE. Badanie podstawowego mechanizmu działania przeciwzmarszczkowego doprowadziło do powstania rewolucyjnego heksapeptydu, który podbił świat kosmetyczny. Te...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Liofilizowane peptydy SNAP-8 CAS 868844-74-0 z 1 mg / fiolkę

Oktapeptyd SNAP-8 przeciwzmarszczkowy jest wydłużeniem słynnego heksapeptydu ARGIRELINE. Badanie podstawowego mechanizmu działania przeciwzmarszczkowego doprowadziło do powstania rewolucyjnego heksapeptydu, który podbił świat kosmetyczny. Te same badania zostały zastosowane w celu wprowadzenia kolejnego dodatku do rodziny peptydów inspirowanych toksyną botulinową.

Zostało wyraźnie ustalone, że te konformacyjne zmiany i zaburzenie doskonałego upakowania matrycy lipidowej można znacznie uniknąć, modulując skurcz mięśni.


Właściwości SNAP-8:
SNAP-8 zmniejsza głębokość zmarszczek na twarzy spowodowaną skurczem mięśni wyrazu twarzy, szczególnie na czole i wokół oczu. SNAP-8 to bezpieczniejsza, tańsza i łagodniejsza alternatywa dla toksyny botulinowej, miejscowo ukierunkowana na ten sam mechanizm powstawania zmarszczek w bardzo różny sposób.


Oktapeptyd do wyrażania siebie z łatwością:
Oktapeptyd, który zmniejsza głębokość zmarszczek spowodowanych skurczami mięśni twarzy, stanowiąc alternatywę miejscową dla zastrzyków.


Mechanizm akcji:
Ten nowy analog N-końcowego SNAP-25, który następuje po rewolucyjnym peptydzie ARGIRELINE, konkuruje z naturalnymi białkami znajdującymi się w kompleksie SNARE, który ulega destabilizacji. W rezultacie zmniejsza on pobudliwość neuronów, a zatem skurcze mięśni.


Korzyści kosmetyczne:
Redukując skurcze mięśni, głębokość zmarszczek zmniejsza się do 63% w jednym miesiącu leczenia. Drobne zmarszczki i zmarszczki mimiczne bledną, a twarz wygląda gładko.


Tetracaine

Chlorowodorek tetrakainy

Benzokaina

Chlorowodorek benzokainy

Lidokaina

Chlorowodorek lidokainy

Procaine

Chlorowodorek prokainianu

Articaine

Hydrochlorowodorek Articaine

Prilokaina

Chlorowodorek prylokainy

Bupiwakaina

Chlorowodorek bupiwakainy

Levobupivacaine

Chlorowodorek lewobupiwakainy

Chlorowodorek dibucyny

Chlorowodorek proparakainy

Chlorowodorek pramoksynowy

Chlorowodorek ropiwakainy

Mesylan ropiwakainy

Chlorowodorek procainamidu

Chlorowodorek dikloniny

Chlorowodorek mepiwakainy


图片63.jpg

Zapytanie