Melanotan 1 MT1 10mgvail For Male Sexual Tan

Man Enhancement Peptide Powder Melanotan 1 CAS 75921-69-6 Melanotan I Mt1 do opalania Kontakt Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com Nazwa produktu: Melanotan-1 Czystość (HPLC): 99,9% Wygląd: Biały proszek Pojedyncze nieczystości ( HPLC): 1,0% maks. Skład aminokwasowy: ± 10% wydajności teoretycznej ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Melanotan 1 CAS 75921-69-6 Melanotan I Mt1 dla peptydu wzmacniającego garbnik

Skontaktuj się z Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com

Nazwa produktu: Melanotan-1

Czystość (HPLC): 99,9%

Wygląd: biały proszek

Pojedyncze zanieczyszczenie (HPLC): 1,0% maks

Skład aminokwasowy: ± 10% wydajności teoretycznej

Wzór cząsteczkowy: C78H111N21O19

Masa cząsteczkowa: 1644,85 Da (g / mol)


Podanie:

Melanotan 1 (określany również jako afamelanotyd) jest syntetycznym wariantem peptydu hormonu peptydowego, zwanego hormonem pobudzającym alfa-melanocytów lub MSH, który jest naturalnie wytwarzany w organizmie i jest odpowiedzialny za stymulację melanogenezy, proces peptydowy do pigmentacji skóry. Alpha-MSH aktywuje pewne receptory melanokortyny w procesie wywierania działania. Rzeczywiście, MSH wywiera również silny wpływ na metabolizm lipidów, apetyt i libido seksualne za pośrednictwem tych receptorów melanokortyny. W rezultacie, Melanotan-1 bez słońca opalania skóry. Podczas gdy Melanotan 2 i PT-141 były długo badane jako potencjalne środki do leczenia zaburzeń seksualnych, Melanotan-1 był szeroko badany do stosowania w ochronie przed szkodliwym wpływem promieniowania ultrafioletowego od światła słonecznego ze względu na jego właściwości stymulujące melanogenezę .


Jak działa MT-1 (Melanotan I)?

Melanotan 1 jest analogiem MSH, który jest wytwarzany w przysadce mózgowej. Jest klasyfikowany jako melanokortin i działa jak cały melanocen, co wpływa na niektóre systemy fizyczne, które wpływają na kolor włosów, pigmentację skóry, podniecenie seksualne, pożądanie seksualne i apetyt.

Im więcej melaniny wytwarza ciało, tym ciemniejsza jest skóra. Peptyd pozwoli się na opalanie bez napromieniowania UV. Oznacza to, że nawet w przypadku braku ekspozycji na słońce, gdzie ciało będzie opaleniznę. Jednak ekspozycja na UV przyspieszy proces opalania się w narażonych obszarach. Efekt ekspozycji na promieniowanie UV może czasami prowadzić do opalenizny i może nawet nie być doskonały.

Większość użytkowników uważa, że ich twarze, ramiona i żołądki są opalone. Podczas leczenia tym peptydem, narządy płciowe mogą również wyglądać jak opalony.


MT-1 (Melanotan I) Dawkowanie:

Dawka 1 mg na dobę, od pierwszych dwóch do trzech dni, a jeśli dozwolony jest poziom efektów ubocznych, dawkę 0,25 mg można dodać dziennie w ciągu najbliższych kilku dni, aż do osiągnięcia dziennej dawki 2-3 mg. Ten poziom powinien być wystarczający dla większości użytkowników, chociaż niektóre osoby mogą chcieć dalej zwiększać, być może do 5 mg dziennie, aby uzyskać bardzo głęboką opaleniznę. Następnie użyj fazy konserwacji, jak opisano powyżej.


Melanotan 1 w porównaniu z Melanotanem 2

Melanotan 1 (określany również jako afamelanotyd) jest syntetycznym wariantem peptydu hormonu peptydowego, zwanego hormonem pobudzającym alfa-melanocytów lub MSH, który jest naturalnie wytwarzany w organizmie i jest odpowiedzialny za stymulację melanogenezy, proces peptydowy do pigmentacji skóry. Alpha-MSH aktywuje pewne receptory melanokortyny w procesie wywierania działania. W rzeczywistości MSH wywiera również silny wpływ na metabolizm lipidów, apetyt i libido poprzez te receptory melanokortyny. W rezultacie, Melanotan-1 działa bez słońca na opalanie skóry. Podczas Melanotanu 2 i PT-141 zostały dokładnie przebadane jako potencjalne środki do leczenia dysfunkcji seksualnych, Melanotan-1 był szeroko badany do stosowania w ochronie przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego od światła słonecznego ze względu na jego właściwości stymulujące melanogenezę.


Zarówno Melanotan-1 jak i Melanotan 2 są analogami hormonu peptydowego alfa-melanocytu stymulującego hormon (-MSH), który ma skłonność do wywoływania garbowania skóry. W przeciwieństwie do Melanotanu 1, wykazano, że Melanotan 2 ma właściwości afrodyzjakalne, dodatkowy efekt zwiększania libido. Melanotan-1 jest nieselektywnym agonistą receptorów melanokortyny (MC1R, MC3-5R). Jako analogi -MSH, jego mechanizm działania jest biomimikrą naturalnego procesu garbowania ssaków.


Jak przechowywać Melanotan?

Melanotan należy podawać za pomocą strzykawki, aby przechowywać płyn w chłodnym miejscu, tak jak lodówka nie wpłynie na właściwości w produkcji lub zwiększaniu produkcji melanocytów. Jednak przed wstrzyknięciem należy go przywrócić do temperatury pokojowej przed podaniem pacjentowi leku Melanotan.

W przypadku samodzielnego wstrzykiwania lek należy przechowywać w lodówce do momentu użycia i można go podawać w dowolnym miejscu na ciele. Melanotan przychodzi jako proszek, więc musisz go przechowywać w chłodnym miejscu, aż planujesz go użyć. W celu przygotowania iniekcji, 0,25 mg Melanotanu powinno być rozpuszczone w 0,1 ml wody zapobiegającej bakterii.


Nasza przewaga:

Jakość

Nasza firma jest profesjonalną produkcją hormonów steroidowych i peptydów przez 12 lat, a my otrzymaliśmy bardzo dobre opinie od naszych klientów, możesz nam zaufać. Oprócz dostarczania proszku dostarczamy również płyn, jeśli chcesz zrobić proszek w samodzielnie, możemy dostarczyć przepisy dla Ciebie, jeśli chcesz użyć bezpośrednio, możemy również zapewnić Ci bezpośredni zastrzyk płynów.

Pakiet

Będziemy używać różnych opakowań z różnymi produktami dla różnych krajów, takich jak paczki żywnościowe.

Dostawa

Pakiet zostanie wysłany w ciągu 3 dni po dokonaniu płatności. Możemy wysłać go za pośrednictwem HKEMS, EUB, DHL .UPS, TNT.FedEx lub innej metody. Mamy profesjonalną i stabilną logistykę, zdecydujemy się wybrać, który kurier zależy od różnych krajów. Aby znaleźć najlepszy sposób dostarczenia towarów dla ciebie .. Jeśli towary zostały zgubione lub nie zostały odebrane z innych powodów, skontaktuj się ze mną Natychmiast. Damy ci aranżować ponowne przesłanie

Luz

Nasza stopa rozliczeniowa jest bardzo wysoka, szczególnie w Brazylii, Australii, Kanadzie .Meksyk, Chile i innych krajach, mamy specjalne opakowanie dla lepszego rozliczenia

黄 盖子 .jpg

Więcej produktów :

HGH Fragment176 191 (HGH) Sermorelin Epithalon
TB500 Melanotan I BPC157
GHRP-2 Melanotan II IGF LR3-1
GHRP-6 Gonadorelin IGF IDES
CJC1295 DSIP FST
PT141 (Bremelanotide) Triptorelin / Gnrh Triptorelin GDF-8
Ipamorelin Selank ACE-031
MGF (czynnik wzrostu Mechano) (IGF-1 EC) Oksytocyna Adipotyd
PEG MGF Tesamorelin Aicar
Hexarelin Aod9604 Pentadecapeptide BPC 157
I więcej ....

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną swobodnie ~

Mitchell Lu

E-mail

hk@chembj.com

Whatspp

+8618124076819

Steroidy, peptydy, wzmacniacze seksualne, surowce farmaceutyczne, SARMS, utrata masy ciała itp.

Hot Tags: melanotan 1 mt1 10mgvail dla męskiej opalenizny seksualnej, Chiny, dostawcy, zniżki, kupno, luzem, cennik, wysokiej jakości, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like