Dawka i cykl Melanotan 2

Dawkowanie i cykl Melanotan 2 / MT2 Witamy w Contact Mitchell Więcej szczegółów bezpośrednio: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com Melanotan II analog hormonu pobudzającego alfa-melanocytów (a-MSH). Peptydy melanotanowe są bezpieczne i skuteczne dzięki rosnącym długoterminowym danym. Melanotan 2 to ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Dawkowanie i cykl Melanotan 2 / MT2

Witamy w Contact Mitchell Aby uzyskać więcej informacji bezpośrednio: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com


Analog melanotanu II hormonu pobudzającego alfa-melanocyt (a-MSH). Peptydy melanotanowe są bezpieczne i skuteczne dzięki rosnącym długoterminowym danym. Melanotan 2 jest liofilizowanym peptydem zamkniętym w sterylnej fiolce wielokrotnego użytku. Tanning wstrzyknięć syntetycznego silnego α-MSH pozwala na opracowanie foto-ochronnych opalenizny we wszystkich rodzajach skóry.


Melanotan 2 Dawkowanie: Zakres: 100mcg - 1mg,

Melanotan 2 / MT2 z 10 mg / vail (żółte, różowe, niebieskie, czarne, szare czapki)


wyniki melanotan:

Ludzie, którzy nigdy nie opalają się, zawsze palą się na słońcu, mogą osiągnąć naturalną opaleniznę podczas stosowania Melanotanu II. Dla osób z alergiami słonecznymi / zmutowanymi receptorami, syntetyczne suplementy peptydowe melanotropiny oferują możliwość zmiany życia. Naturalna opalenizna opracowana z biegiem czasu jest najlepszą obroną przed rakiem, do której teraz może przystąpić jasna skóra. Melanotan został opracowany w celu zmniejszenia liczby zachorowań na raka i potencjalnie może stać się skuteczny jako bezsłoneczny środek opalający.


Rodzaj skóry Fitzpatricka: Skóry typu I i II, niższy z rodzajów skóry w skali Fitzpatricka są najlepszymi kandydatami do melanotanu.

Fitzpatrick Typ skóry

Opis

ja

Niezwykle jasna skóra, zawsze płonąca, nigdy opalenizna.

II

Jasna skóra, zawsze pali, czasem opala.

III

Średnia skóra, czasami oparzenia, zawsze opala.

IV

Skórka oliwkowa, rzadko oparzenia, zawsze opala.

V

Umiarkowanie pigmentowana brązowa skóra, nigdy się nie pali, zawsze opala.

VI

Wyraźnie pigmentowana czarna skóra, nigdy się nie pali, zawsze opala.

Sportowcy i entuzjaści fitnessu używają Melanotanu do przyspieszonego opalania, zwiększenia libido i tłumienia apetytu. Melanotan 2 został nazwany narkotykiem Barbie i został wyróżniony w magazynie przewodowym. Syntetyczna terapia melanokortyną pomaga osiągnąć opaleniznę przy jak najmniejszej ekspozycji na szkodliwe promieniowanie ultrafioletowe. Melanotan II pozostaje najbardziej skutecznym peptydem garbnikowym sprzedawanym w Internecie.


Peptydowa terapia hormonalna: Melanotan pobudza melaninę, szczególnie niskie typy fitzpatricka.


Obliczenia dla dawki 0,5 mg lub 500 mg:

Krok

Dawkowanie

Krok 1

1ml

Krok 2

10 mg Melanotanu II

Krok 3

1 ml wody bakteriostatycznej

Krok 4

500mcg dawki

5 jednostek na strzykawce insulinowej (około 1/20 strzykawki U100).

Igły: 29-31 gauge X 1/2 ", 1 CC (100 sztuk) Jest to typowa igła do insuliny używana zarówno do mieszania, jak i wstrzykiwania.Za pomocą igieł tylko raz, po udoskonaleniu techniki, zastrzyki są prawie bezbolesne. Strzykawki 1/2 i 1/3 cc oferują większą dokładność pomiaru i wygodę ładowania.


Dawka Melanotan: Twoja pierwsza iniekcja powinna być bardzo małą dawką, na przykład .25mg (250mcg). Zobacz, jak reagujesz. Celem powinno być nic nie odczuwać. Dawkę po kolacji, przed snem. Każda tabela dawkowania stwierdzająca, że należy przyjąć wysoką dawkę (w zależności od masy ciała) jest przestarzała i potencjalnie niebezpieczna.


Dawka ładowania: Obciążenie 0,5-1mg raz dziennie. Osoby, które stosowały dawki w tym zakresie, zazwyczaj zgłaszają uzyskanie doskonałych wyników. Nie martw się, jeśli przegapisz sporadyczne dni. Nie zrobi to wielkiej różnicy, skupiając się na efektach skumulowanych. Opalenizna zazwyczaj pojawia się w 3 dni po promieniowaniu UV. Dawkowanie i narażaj się stopniowo na UVR podczas opalania.


Dozowanie podtrzymujące: Konserwacja przyjmuje dawki rzadziej niż codziennie, aby uniknąć ciemnienia, niż chcesz. Tak, to się stanie. Przy dostatecznym UVR, dostaniesz dużo ciemniejszy niż byłeś wcześniej. Dawka podtrzymująca może pomóc w przedłużeniu superfizjologicznej ochrony fotograficznej MT-2.


Promieniowanie UV: Melanotan jest słabym solarium bezsłonecznym. Promieniowanie UV (od słońca lub solarium) jest niezbędne do uzyskania opalenizny dla większości ludzi. Bez niego prawie nic się nie dzieje. Innymi słowy, NIE UV = NIE TAN. Przy użyciu Melanotanu przez cały miesiąc i przy ekspozycji na promieniowanie UV, Ty (i Twoi przyjaciele) będziecie zdumieni, jak szybko i jak ciemne będzie opalanie MT-II. Obszary skóry, które są typowo narażone na działanie słońca w codziennym życiu, szybciej reagują na działanie peptydów melanotanowych, podejmują terapię fotograficzną poważnie z Melanotanem II.


Jak powinienem dawkować lek Melanotan II?

Dawkowanie Melanotan II zaleca się na początku małe i budować. Typowa dawka początkowa wynosi około .25 mg, a maksymalna dawka osiąga 1 mg. Odczulanie zachodzi szybko, pierwsze podanie jest okazją do obniżenia dawki, aby uniknąć skutków ubocznych działania melanotanu 2. To samo dotyczy dawkowania bremelanotidu (PT-141).


Instrukcja Melanotana: Nie ma magicznej pigułki ani formuły. Instrukcje nie istnieją dla peptydów badawczych. Niewielu dermatologów zna Melanotan. Skóra jest dużym, nieprzewidywalnym narządem. Poczuj komfort i pewność dzięki MT-II przed użyciem. Sprawdź jak najwięcej zdjęć przed i po oraz dzienników użytkowników. Osoba w skórze typu I może musieć poświęcić miesiące poświęcenia przed wybraniem pożądanych wyników, cierpliwością i zadawaniem pytań.


Ile peptydów Melanotan powinienem kupić?

Typ skóry

Dawkowanie

Typ skóry I

30-50 mg

Typ skóry II

20-30mg

Typ skóry III

10 mg

Powinien trwać całe lato lub porę roku.

Jak szybko zobaczę wyniki Melanotana? / Cykl Melanotan 2:

Należy spodziewać się zmiany tonów po 2-3 tygodniach. Jeśli masz piegi, spodziewaj się, że staną się ciemniejsze, zanim zmieni się rzeczywisty kolor skóry. Przygotuj się, za kilka dni zrobi to Melanotan.


Jak długo będzie moja opalenizna?  

Opalenizna opracowana przy użyciu Melanotanu 2 trwa znacznie dłużej niż zwykła opalenizna. Dobrze opalona osoba powracająca z wakacji na plaży straci większość opalenizny w ciągu miesiąca, jeśli przestaną się opalać. Ale gdyby użyli Melanotana 2 i po powrocie kontynuowali konserwację, nadal mieliby większość opalenizny 3 miesiące później.


Utrata wagi Melanotan 2: Zastosowanie peptydu Melanotan II powoduje lipolizę adipocytów. Dawkowanie w umiarkowanych ilościach między posiłkami w celu zwiększenia utleniania kwasów tłuszczowych, zmniejszenia spożycia żywności i zwiększenia energii.


Skutki uboczne Melanotan II

Możliwe krótkotrwałe działania niepożądane obejmują: nudności, utratę apetytu, zaczerwienienie twarzy i zwiększone libido. Skutki uboczne melanotanu mogą być zauważalne w ciągu pierwszych kilku dni leczenia, ale powinny zmniejszać się, gdy organizm odczuwa nadwrażliwość.

Zastrzyki z melanotanu działają na melanocyty, aby stymulować produkcję melaniny. Melanina jest pigmentem ciała odpowiedzialnym za fotoprotekcyjną bezpieczną opaleniznę.


Opalanie skóry melaniną po zastrzyku Melanotan

Bezsłoneczne garbowanie w zastrzyki zaczyna się od sekwencji peptydowej: His-Phe-Arg-Trp. Peptydy melanotanowe Melanotan II wiąże się z receptorami melanokortyny wpływającymi na pigmentację, stan zapalny, energię, apetyt i funkcje seksualne. Melanotan 2 ma niewielką ochronną strukturę aminokwasową, która wpływa na receptory 1, 3, 4 i 5 melanokortyny.


Melanotan 2 jest małą skuteczną cząsteczką w porównaniu do liniowego pierwotnego projektu Melanotan I po naturalnym peptydzie pobudzającym działanie melanocytów. Melanotan jest około 1000 razy silniejszy niż naturalny α-MSH. Okres półtrwania melanotanu w minutach, okres półtrwania Melanotanu 2 ~ 1 godzina.


Czy musisz wstrzykiwać Peptydy Melanotanu?

Tak. Najlepszą, najskuteczniejszą metodą podawania peptydów melanotanowych są iniekcje podskórne (subq). Spraye do nosa są niespójne i nieskuteczne w najlepszym przypadku. Po doustnym podaniu melanotanu nie obserwowano żadnych wykrywalnych poziomów.


Melanotan 2 Real Photo:

黄 3.jpg


Hormony polipeptydowe dostarczamy:

Melanotan II

CAS 121062-08-6

wyrównaj reakcję opalania ciała

Selank

CAS 129954-34-3

Pomagają zwiększyć ostrość psychiczną, poprawiają pamięć

DSIP

CAS 62568-57-4

Delta-indukujący sen peptyd, w skrócie DSIP

Gonadorelin

CAS 71447-49-9

Głównie stosowane w leczeniu raka prostaty

Tesamorelin

CAS 218949-48-5

stosowany w leczeniu lipodystrofii związanej z HIV

Triptorelin

CAS 57773-63-4

stosowany jako sole octanowe lub embonowe

HG 176-191


efekty redukcji tłuszczu

Pentadecapeptide BPC 157

CAS 137525-51-0

zwiększenie masy tkanki mięśniowej, redukcja tkanki tłuszczowej

TB500

CAS 77591-33-4

zwiększać przyrost mięśni

Oksytocyna

CAS 50-56-6

służy do stymulacji skurczów macicy

Sermorelin

CAS 86168-78-7

Zwiększa rozwój beztłuszczowej masy ciała

Hexarelin

CAS 140703-51-1


Ipamorelin

CAS 170851-70-4


Melanotan 1

CAS 75921-69-6

endogenny peptyd melanokortyny

MGF


używane przez kulturystów i sportowców

PEG-MGF


powoduje wzrost mięśni specyficzny dla miejsca

CJC-1295 Bez DAC

CAS 863288-34-0

zwiększenie powinowactwa wiązania do receptorów GHRH

CJC-1295 z DAC

CAS 863288-34-0

poprawa sylwetki i dobrego samopoczucia

PT-141


zwiększyć działanie libido zarówno u mężczyzn, jak iu kobiet

GHRP-2

CAS 158861-67-7


GHRP-6

CAS 87616-84-0

Zwiększenie siły, masy mięśniowej, utrata tkanki tłuszczowej

Tb-500

CAS 77591-33-4

wzrost wytrzymałości, siły i wzrostu mięśniJeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną swobodnie ~

Mitchell Lu

E-mail

hk@chembj.com

Whatspp

+8618124076819

Steroidy, peptydy, wzmacniacze seksualne, surowce farmaceutyczne, SARMS, utrata masy ciała itp.

Hot Tags: melanotan 2 dawkowanie i cykl, Chiny, dostawców, rabat, kupię, luzem, cennik, wysokiej jakości, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like