Pentadekapeptyd BPC 157 2 mg / 5 mg surowego peptydu

Specyfikacja: 99,9%
CAS: 137525-51-0
Masa molowa: 1419,75 Da (g / mol)
MF: C62H98N16O22
Wygląd: biały proszek
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Wysokiej jakości Pentadekapeptyd BPC157 bpc-157 Peptydy bpc 157 CAS 137525-51-0 Do wzrostu mięśni

hk@chembj.com

Zapraszamy do kontaktu z Mitchell Więcej informacji Bezpośrednio: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com


BPC 157 ma silne działanie przeciwzapalne zarówno w ostrych, jak i przewlekłych modelach zapalenia. W rzeczywistości wstępne wyniki badań klinicznych sugerują, że BPC 157 może stać się ważnym narzędziem terapeutycznym w leczeniu zapalnej choroby jelit. Wykazano, że BPC 157 przyspiesza gojenie się ran i ma wyraźny efekt angiogenny. Ponadto znacznie ułatwia gojenie złamań kości u szczurów. Peptyd ten wykazuje również działanie osteogenne, znacząco poprawiając gojenie ubytku kostnego segmentowego. BPC 157 przyspiesza gojenie ściętego ścięgna Achillesa i przecinanego mięśnia czworogłowego szczura.

Pentadekapeptyd BPC 157 Podstawowe informacje:
Specyfikacja: 99,9%
CAS: 137525-51-0
Masa molowa: 1419,75 Da (g / mol)
MF: C62H98N16O22

Specyfikacja: 2mg / fiolka, 10vial / box

Wygląd: Biały liofilizowany proszek

Dostawca: SENDI

Miejsce pochodzenia: Made in China

Cena: zależy od ilości, którą chcesz, skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów!

BPC157 Czystość:
BPC-157 ma poziom czystości peptydu, który przekracza 99,0%, jak określono za pomocą HPLC i MS. Peptyd ten został zsyntetyzowany bez dodatków i jest dostarczany w postaci białego liofilizowanego (liofilizowanego) proszku.

BPC157 Zastosowania:
Badania naukowe oparte na testach na zwierzętach wykazały, że BPC-157 ma bardzo szerokie spektrum aktywności biologicznej i jest odpowiedzialny za regulację i kontrolę różnych funkcji przewodu pokarmowego, ośrodkowego układu nerwowego, układu odpornościowego i układu krążenia. Stwierdzono również bardzo silne działanie ochronne organizmu. Związek przeszedł fazę badań farmakologicznych / przedklinicznych.

Ważne powiadomienie: Wszystkie nasze produkty i usługi wymienione na tej stronie są przeznaczone wyłącznie do celów badawczych lub produkcyjnych, a nie do bezpośredniego użytku przez ludzi.


Inne produkty:

cjc1295

Melanotan-II

TB500

Heksarelin

Tesamorelin

cjc1295 dac

ghrp-2

HGH176-191

BPC 157

Gonadorelin

PT-141

ghrp-6

Tryptorelina

sermorelin

MGF

Melanotan-I

Ipamorelin

Selank

oksytocyna

Epitalon

Octan Alarelina

Oktreotyd

Octan gonadoreliny

Octan sekretyny

Octan desmopresyny

Octan angiotensyny

Octan Ornipressin

Octan leuproreliny

Octan atosibanu

Octan terlipresyny

Octan Argpressin

Octan oksytocyny

Octan lizipresyny

SNAP-8

Octan kalcytoniny z łososia

Octan desloreliny

Octan eptifibatydu

Octan oksytocyny

Peptyd miedziowy

Trifluorooctan biwalirudyny

Zastosowanie BPC157:

1. BPC157 działa w sposób zależny od glukozy, co oznacza, że będzie stymulować wydzielanie insuliny tylko wtedy, gdy poziom glukozy we krwi będzie wyższy niż normalnie, zapobiegając „przeregulowaniu”. W konsekwencji wykazuje znikome ryzyko hipoglikemii.

2. BPC157 ma potencjał hamowania apoptozy i stymulowania regeneracji komórek beta (obserwowanych w badaniach na zwierzętach).

3. BPC157 zmniejsza apetyt i hamuje przyrost masy ciała, jak pokazano w badaniu head-to-head w porównaniu z glimepirydem.

4. BPC157 obniża poziom trójglicerydów we krwi


FAQ peptydu:
P: Peptyd, który ostatnio kupiłem, ma mniej proszku niż inne, które dostałem. Czy to oznacza, że nie ma odpowiedniego MG?

Odp .: Peptydy ze względu na swój charakter występują w różnych rozmiarach i kształtach. Normalnie po zakończeniu procesu liofilizacji mamy peptyd, który jest w idealnym cieście. Jednak zdarzają się sytuacje, w których może on się zepsuć lub po prostu wyglądać inaczej. Nie ma to wpływu na jakość lub siłę produktu. To po prostu kwestia estetyczna. Staramy się zawsze prezentować produkt, który wygląda idealnie, ale czasami nie jest to możliwe. Białka takie jak LR3 są bardzo duże i ze względu na wymagania bufora będą miały większy rozmiar niż mod grf lub ghrp. To także normalne.

P: Jeśli peptyd ma 98% czystości, to co pozostaje 2%?
Odp .: Poziom czystości wskazany na COA to po prostu pomiar aminokwasów, które doprowadziły go do właściwego łańcucha, tworząc peptyd. Pozostały ponad 2% to po prostu aminokwasy, które z jakiegokolwiek powodu nie weszły w prawidłową sekwencję.


Jakie są poziomy czystości peptydów, które sprzedajesz?

AP PEPTIDE nigdy nie sprzedaje peptydu o czystości mniejszej niż 98% z naszej sekcji katalogu. Wiele naszych mniejszych łańcuchów peptydowych mieści się w zakresie 99% czystości. Posiadamy zdolności produkcyjne, które często są poza zakresem mniejszych firm, a zatem są w stanie osiągnąć bardzo wysoki poziom czystości. Białka takie jak IGF-1 LR3 są zawsze klasy receptorów i zawsze powyżej 95% czystości.


P: Dwie fiolki tego samego peptydu mają różne ilości proszku. Czy to oznacza, że są różne w miligramach?

Odp .: Peptydy, ze względu na swój charakter, występują w różnych rozmiarach i kształtach. Normalnie po zakończeniu procesu liofilizacji mamy peptyd, który jest w idealnym cieście. Jednak zdarzają się sytuacje, w których może on się zepsuć lub po prostu wyglądać inaczej. W żaden sposób nie wpływa to na jakość ani siłę produktu. To po prostu kwestia estetyczna. Staramy się zawsze prezentować produkt, który wygląda idealnie, ale czasami nie jest to możliwe.

Białka są bardzo duże i ze względu na wymóg bufora będą miały większy rozmiar niż mod grf lub ghrp. To także normalne.


P: Do czego służą Twoje produkty?

Odp .: Peptydy i serum badawcze są produkowane i sprzedawane do użytku w warunkach laboratoryjnych. Żaden z naszych produktów nie jest przeznaczony ani nie jest przeznaczony do celów diagnostycznych ani terapeutycznych u ludzi. Strong Peptide zastrzega sobie prawo do żądania dodatkowej weryfikacji właściwego zamiaru przed realizacją zamówień. Wszelkie zamówienia, które uważamy za niezgodne z przeznaczeniem określonym w naszych Warunkach, zostaną odrzucone. Prawdę mówiąc, jeśli zadajesz to pytanie, nie powinieneś zamawiać z AP PEPTIDES.

P: Jak mam przechowywać i obchodzić się z peptydami?
Odp .: Ponieważ peptydy są higroskopijne, ogrzać peptyd do temperatury pokojowej w eksykatorze przed otwarciem i odważeniem części stosowanego peptydu. Niezastosowanie się do tego zalecenia może spowodować kondensację pary wodnej na produkcie, gdy butelka lub fiolka zostaną otwarte i znacznie zmniejszy stabilność materiału. Szybko odważ w czystym środowisku tylko potrzebną ilość peptydu, która ma być użyta, aby zminimalizować zanieczyszczenie i szczelnie zamknąć pojemnik. Przechowuj wszystkie niewykorzystane peptydy w temperaturze -20 ° C lub niższej w szczelnie zamkniętym pojemniku ze środkiem osuszającym. Przechowywanie w tych warunkach zmniejszy i zapobiegnie degradacji bakterii, tworzeniu struktury wtórnej i utlenianiu do kilku lat. Sekwencje zawierające cysteinę, metioninę, tryptofan, asparaginę, glutaminę i N-końcowy kwas glutaminowy będą miały krótszy okres trwałości niż inne peptydy.


Rozpuszczając peptyd, użyj zalecanych rozpuszczalników opisanych w teście rozpuszczalności dostarczonym przez AP, jeśli pozwalają na to warunki eksperymentalne. Sonikacja jest często pomocna w rozpuszczaniu peptydu. Ogólnie sterylizowana woda jest korzystnym rozpuszczalnikiem, ale kwaśne peptydy rozpuszczą się w zasadowym buforze i zasadowych peptydach w kwaśnym buforze, co określa sekwencja aminokwasowa peptydu. Sekwencje peptydowe zawierające Cys, Met i Trp wymagają rozpuszczalników beztlenowych, ponieważ są one szczególnie podatne na utlenianie. Peptydy w roztworze są znacznie mniej stabilne niż postać liofilizowana i pozostaną żywe przez znacznie krótszy okres czasu. W związku z tym nie zaleca się przechowywania peptydów w tych warunkach, ale jeśli jest to absolutnie nieuniknione, peptydy w roztworze należy przechowywać w temperaturze -20 ° C, stosując jałowe bufory o pH 5-6, aby przedłużyć okres trwałości.

多肽

Główna siedziba

Jindacheng Building, Zhongxin Road, Shajing Street, Baoan District, Shenzhen, Guangdong, Chiny

 

Kierownik sprzedaży: Mitchell Lu

 

E-mail: hk@chembj.com

Telefon: 0086-18124076819

Whatsapp: +86 18124076819

Skype: hk@chembj.com

 

Co więcej, masz to wszystko na wyciągnięcie ręki. Aby uzyskać więcej informacji o tym, kim jesteśmy i co robimy, napisz do nas maila, a my chcielibyśmy wrócić do Ciebie.


Hot Tags: pentadekapeptyd BPC 157 2mg / 5mg surowego peptydu, Chiny, dostawcy, rabat, kupno, luz, cennik, wysoka jakość, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like