Peptyd Follistatyna 344 Liofilizowany 1 mg / fiolka

Polipeptydy Szczegóły produktu:
Nazwa: Follistatyna 344
CAS: 158709-61-6
Wzór cząsteczkowy: C33h57n11o9
Masa cząsteczkowa: 751,9
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Wysokiej jakości peptyd Follistatyna 344 do kulturystyki Follistatyna Ludzki hormon wzrostu 1 mg / fiolka białe peptydy China Factory Direct Supply

hk@chembj.com

Zapraszamy do kontaktu z Mitchell Więcej informacji Bezpośrednio: Whatsapp +8618124076819 E-mail: hk@chembj.com

Podstawowe informacje:

Nazwa: Follistatyna 344

Inna nazwa: Follistatyna-344;

CAS: 158709-61-6
Wzór cząsteczkowy: C33h57n11o9
Masa cząsteczkowa: 751,9
Czystość: 99,9%
Specyfikacja: 2mg / fiolka, 10vial / box
Wygląd: Biały liofilizowany proszek
Miejsce pochodzenia: Made in China

MOQ: 5-10Vials

Cena: zależy od ilości, którą chcesz, skontaktuj się ze mną, aby uzyskać więcej informacji!


Follistatin 344 Opis produktu:
Follistatyna jest fascynującym białkiem, które może zwiększyć masę mięśniową poza naturalny potencjał poprzez hamowanie miostatyny. Naukowcy najpierw zidentyfikowali folistatynę podczas badania płynu pęcherzykowego świń (re: świni) w jajnikach.

Follistatyna występuje naturalnie w mięśniach szkieletowych prawie wszystkich ssaków o zaawansowanych lub rozwiniętych cechach, takich jak ludzie, gryzonie i krowy. Follistatyna ma wysoką zawartość
nieistotny aminokwas cystyna, ale w przeciwieństwie do większości białek omawianych w świecie fitness, folistatyna zawiera węglowodany.

Follistatyna, w szczególności Follistatin 344 (FS344), szybko zyskała popularność w społeczności kulturystycznej jako potencjalny dodatek do szybkiego zwiększenia masy beztłuszczowej. Kolejne białko, gen związany z folistatyną (FLRG) działa na podobnych szlakach jak FS344 w odniesieniu do jego właściwości budowania mięśni. Zwiększona masa beztłuszczowa może dać kulturystom przewagę w konkurencyjnym otoczeniu i być czynnikiem różnicującym między pierwszym a drugim miejscem.

Follistatynę (FS) początkowo zidentyfikowano jako substancję hamującą hormon folikulotropowy znajdującą się w płynie pęcherzykowym jajnika. FS jest białkiem wiążącym aktywinę o wysokim powinowactwie, które może działać jako antagonista aktywiny. Istnieją dwa alternatywnie składane mRNA folistatyny, kodujące dojrzałe FS z 288 aminokwasami (aa) resztami (FS-288) i 315 reszt aminokwasowych (FS-315). Naturalny FS oczyszczony z jajników świni jest głównie skróconą postacią FS-315 na końcu karboksylowym złożoną z 300 reszt aminokwasowych.

Follistatyna jest jednołańcuchowym białkiem gonadowym, które specyficznie hamuje uwalnianie hormonu folikulotropowego. Pojedynczy gen FST koduje dwie izoformy, FST317 i FST344 zawierające odpowiednio 317 i 344 aminokwasy, wynikające z alternatywnego składania prekursora mRNA. W badaniu, w którym przetestowano 37 genów kandydujących pod kątem powiązania i powiązania z zespołem policystycznych jajników (PCOS) lub hiperandrogenemią w 150 rodzinach, znaleziono dowody na powiązanie między PCOS a folistatyną. Follistatyna wiąże się bezpośrednio z aktywiną i działa jako antagonista aktywiny. specyficzny inhibitor biosyntezy i wydzielania przysadkowego hormonu folikulotropowego (fsh).


Zastosowanie Follistatyny 344 (FST-344):
Follistatyna (FST) jest wydzielaną glikoproteiną, która po raz pierwszy została zidentyfikowana jako substancja hamująca hormon folikulotropowy w płynie pęcherzykowym jajnika (1, 2). CDNA ludzkiej follistatyny koduje białko o długości 344 aminokwasów (aa) z sekwencją sygnałową 29 aa, N-końcową nietypową domeną wiążącą TGF, trzema domenami follistatyny, które zawierają motywy podobne do EGF i podobne do kazalskiego, oraz wysoce kwaśnym C-końcowym ogonem . Follistatyna jest wydzielanym białkiem, które wiąże się z ligandami rodziny TGF-Beta i reguluje ich aktywność poprzez hamowanie dostępu do receptorów sygnałowych. Pierwotnie odkryto go jako antagonistów aktywiny, których aktywność hamuje ekspresję i wydzielanie hormonu przysadki FSH (hormonu folikulotropowego). Oprócz bycia naturalnym antagonistą, folistatyna może hamować aktywność innych ligandów TGF-beta, w tym BMP-2, -4, -6, -7, miostatyny, GDF-11 i TGF-beta1. Follistatyna ulega ekspresji w przysadce mózgowej, jajnikach, pojedynczych komórkach endometrium iw niektórych innych tkankach. Rekombinowana ludzka follistatyna jest białkiem 37,8 kDa zawierającym 344 aminokwasy.


Przykład dawkowania dla cyklu 10-dniowego:
Dzień 1: Podziel dwustronnie na mięsień, który chcesz wywołać najbardziej: 300mcg.
Dzień 3: Podziel dwustronnie na mięsień, który chcesz wydobyć najbardziej: 200mcg.
Dzień 5: Podziel dwustronnie na mięsień, który chcesz wywołać: 200mcg.
Dzień 7: Podziel dwustronnie na mięsień, który chcesz wywołać najbardziej: 300mcg.
Efekty budowy mięśni mogą trwać nawet do 3 miesięcy, powoli zmniejszając się.

Zalecany czas trwania 30 dni.
Całkowita ilość fiolek na jednym kursie - 2 fiolki z folistatyną 344, każda po 1 mg substancji czynnej. Wykonuje 1 wstrzyknięcie na dobę rano na 100 mcg podskórnie w mięśnie skośne brzucha. Peptyd może być stosowany lokalnie. Istnieją wersje, w których w tym przypadku lek zwiększa docelowy mięsień w większym stopniu niż inne. Po 10 dniach użytkowania jest taka sama 10-dniowa przerwa. Po tej przerwie zaleca się rozpoczęcie nowego 10-dniowego cyklu.


Wzrost follistatyny i mięśni:
Follistatyna działa poprzez wiązanie i hamowanie peptydów transformującego czynnika wzrostu β (TGF-β), takich jak miostatyna, która jest odpowiedzialna za regulowanie i ograniczanie wzrostu mięśni. Warto również podkreślić, że miostatyna może odgrywać rolę regulacyjną w zwłóknieniu mięśni szkieletowych; zbyt duża ilość miostatyny może zaburzać funkcjonowanie tkanek i powodować przewlekłe choroby w ważnych narządach, tkankach i szpiku kostnym.


Oprócz tłumienia zwyrodnieniowych właściwości miostatyny, folistatyna hamuje również syntezę przysadki mózgowej i wydzielanie hormonu folikulotropowego (FSH). [1] Wysoki poziom FSH u mężczyzn może wskazywać, że jądra nie działają prawidłowo; ten stan ogranicza wzrost mięśni, regenerację i normalną funkcję hormonalną. Jednak zbyt niskie poziomy FSH mogą negatywnie wpływać na zdrowie i zdolności reprodukcyjne.

Follistatyna 344 Dane techniczne:

Wygląd

Biały lub prawie biały proszek

Zgodny

Czystość (HPLC)

≥99%

99,9%

woda

<>

5,43%

Kwas octowy

3,0-8,0%

6,45%

Kwas trifluorooctowy

<>

0,08%

Peptyd

≥80%

90%

MS

Zgodny

Zgodny

for_skin_tanning

Witamy, skontaktuj się ze mną, aby uzyskać więcej informacji! 图片 58.jpg

Główna siedziba

Jindacheng Building, Zhongxin Road, Shajing Street, Baoan District, Shenzhen, Guangdong, Chiny

 

Kierownik sprzedaży: Mitchell Lu

 

E-mail: hk@chembj.com

Telefon: 0086-18124076819

Whatsapp: +86 18124076819

Skype: hk@chembj.com

 

Co więcej, masz to wszystko na wyciągnięcie ręki. Aby uzyskać więcej informacji o tym, kim jesteśmy i co robimy, napisz do nas maila, a my chcielibyśmy wrócić do Ciebie.

 


Hot Tags: Peptyd Follistatyna 344 Liofilizowany 1 mg / fiolka, Chiny, dostawcy, rabat, kupno, luz, cennik, wysoka jakość, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like