Peptyd Sermorelina Octan Grf 1-29 Amide LUDZKIE

CAS 86168-78-7 Steroidy peptydowe Octan Sermoreliny Grf (1-29) Amid (ludzki) Szybki szczegół: Oksytocyna Działanie: 1) Dla kobiet: Oksytocyna jest syntetyzowana przez corpora lutea kilku gatunków, w tym przeżuwaczy i naczelnych. Wraz z estrogenem bierze udział w indukcji syntezy endometrium ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

CAS 86168-78-7 Peptydowe steroidy Sermorelin Acetate Grf (1-29) Amide (LUDZKI)

Szybki szczegół:

Nazwa produktu

Sermorelin

Nazwa chemiczna

Octan Sermoreliny, GRF 1-29

Numer CAS

86168-78-7

Formuła molekularna

C149H246N44O42S

Waga molekularna

3357.88

specyfikacja

2mg / vail

Analiza

99,5%

Wygląd

biały proszek


Oksytocyna:

1) Dla kobiet:
Oksytocyna jest syntetyzowana przez corpora lutea kilku gatunków, w tym przeżuwaczy i naczelnych. Wraz z estrogenem bierze udział w indukowaniu syntezy endotelowej prostaglandyny F2α w celu wywołania regresji ciałka żółtego.
2) Dla mężczyzn:
Funkcja oksytocyny jest mniej ważna, ale odgrywa rolę w przenoszeniu plemników. Wydaje się również wpływać na produkcję testosteronu w jądrach.
Wykazano, że komórki Leydiga w niektórych gatunkach posiadają biosyntetyczną maszynerię do wytwarzania jądra oksytocyny de novo, aby była swoista, u szczurów (które mogą syntetyzować endogennie witaminę C) oraz u świnek morskich, które podobnie jak ludzie wymagają źródła egzogennego witaminy C (askorbinian) w ich dietach.
Sermorelin jest hormonem uwalniającym wzrost, który działa jako czynnik diagnozujący wydzielanie hormonów, najlepiej hormonów wzrostu. Jest również znany jako GRF 1-29.
Sermorelin został niedawno zmodyfikowany genetycznie (GE) w celu stymulacji sekrecji hormonu uwalniającego hormon wzrostu (GHRH). Zawiera 29 aminokwasów w swoim łańcuchu.


Sermorelin Dawkowanie i sposób użycia:

Zaleca się dawkę 0,2-0,3 μg octanu sermoreliny raz na dobę przed snem, podskórnie. Octan Sermoreliny może wchodzić w interakcje z glukokortykoidami. Poinformuj swojego lekarza o wszystkich lekach i suplementach, których używasz. W czasie ciąży octan sermoreliny należy stosować tylko wtedy, gdy jest przepisywany. Nie wiadomo, czy lek ten przenika do mleka matki. Skonsultuj się z lekarzem przed karmieniem piersią.


Najważniejsze ostrzeżenia przed zastosowaniem tego leku:

Poinformuj lekarza o swojej historii medycznej, w szczególności: o problemach z tarczycą, zaburzeniach mózgu (np. Zmianach) i wszelkich alergiach.
Omów ryzyko i korzyści z lekarzem podczas stosowania u kobiet w ciąży. Nie wiadomo, czy lek ten przenika do mleka matki. Ze względu na potencjalne ryzyko dla niemowląt, karmienie piersią podczas stosowania tego leku nie jest zalecane. Przed karmieniem piersią skonsultuj się z lekarzem.


Jak najlepiej to zrobić?

Podać ten lek podskórnie przed snem lub zgodnie z zaleceniami lekarza.


Kto nie powinien przyjmować tego leku?

HGH jest tradycyjnie przeciwwskazany u osób z: łagodnym nadciśnieniem śródczaszkowym (BIH), osobami krytycznie chorymi (np. Po powikłaniach po operacji otwartego serca lub brzucha, urazem wielonarządowym, ostrą niewydolnością oddechową lub podobnymi stanami), retinopatią cukrzycową, osobami z dowodami aktywności nowotworowej ; u osób z nowotworami leczenie przeciwnowotworowe należy zakończyć przed rozpoczęciem leczenia HGH, osób o znanej nadwrażliwości na HGH lub którąkolwiek z jego zaróbek, kobiet w ciąży, planujących ciążę lub laktację.


Korzyści Sermorelin:

1) Hormon wzrostu do leczenia niskiego wzrostu, promuje rozwój dzieci
2) HGH Replacement Therapy to popularna metoda "Anti-Aging" i poprawiająca wydajność. Octan amorfiny stał się popularną alternatywą, ponieważ pozwala uzyskać korzyści terapii hGH, bez związanego z tym ryzyka.
3) Receptor dla GRF, sprzężony z białkami G, które aktywują cyklazę adenylową. Stymuluje wzrost komórek somatotropowych, transkrypcję genów hormonu wzrostu i wydzielanie hormonu wzrostu.


Możliwe efekty uboczne:

1) Ból / obrzęk / zaczerwienienie miejsca wstrzyknięcia (występujące u 16% pacjentów). Inne działania niepożądane związane z leczeniem z częstością występowania mniejszą niż 1% obejmują.
2) Inne możliwe, ale mniej powszechne działania niepożądane HGH to: górne drogi oddechowe.

Dostarczamy klientom najlepszą jakość, troskliwą obsługę, rozsądną cenę, bezpieczną i szybką wysyłkę.

Gwarancja czasu pakowania w 6-12 po zamówieniu
Zamów 4-7 dni roboczych
100% gwarancji przepustki celnej
200% popiera zasady ponownego wysyłania


Whatsapp: +8618126437315
Skype: selina.xu@yccreate.com

Wszelkie pytania, pls prosimy o kontakt ze mną!
Witamy na Twoje zapytanie!

Hot Tags: Peptyd Sermorelin Octan GRF 1-29 amidów LUDZI, Chiny, dostawców, rabat, kupować, hurt, cennik, jakość hiGH, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like