Peptydy Hepta-peptyd Dermorphin 2 mg

heptakapeptyd dermorfin 2 mg 10 mg
Podstawowe informacje:
Nr CAS: 77614-16-5
Wzór cząsteczkowy: C40H50N8O10
Masa cząsteczkowa: 802,89
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

heptakapeptyd dermorfin 2 mg 10 mg
Podstawowe informacje:
Nr CAS: 77614-16-5
Wzór cząsteczkowy: C40H50N8O10
Masa cząsteczkowa: 802,89
Postać: Hormon peptydu Dermorphin gotowy w 10 mg / fiolkę. silny środek przeciwbólowy.

Aplikacje Dermorphin :
Dermorphin to hepta-peptyd wyizolowany po raz pierwszy ze skórki żab z Ameryki Południowej należący do rodzaju Phyllomedusa. Peptyd jest naturalnym opioidem, który wiąże się jako agonista o wysokiej sile działania i selektywności wobec receptorów opioidowych.
Dermorfin jest około 30-40 razy silniejszy niż morfina, ale teoretycznie może być mniej prawdopodobne, że spowoduje tolerancję leku i uzależnienie (ze względu na swoją wysoką siłę działania). Sekwencją aminokwasową dermorfin jest H-Tyr-D-Ala-Phe-Gly-Tyr-Pro-Ser-NH2.


Badania nad Dermorfin : "Dermorfin jest substancją, która wykazała działanie jako agonista receptora mu-opiatu" - mówi Sams. "Inni agoniści opioidów mu morfiny, fentany i etorfiny Zazwyczaj kojarzymy te substancje z efektami przeciwbólowymi u ludzi i psów, ale wywołują one paradoksalne działanie u koni, które powoduje zwiększoną aktywność lokomotoryczną przy niskich dawkach i niskich stężeniach we krwi."
Dermorfin nie występuje u ludzi ani u innych ssaków, a podobne peptydy D-aminokwasów znaleziono tylko w bakteriach, płazach i mięczakach. Wydaje się, że Dermorphin powstaje w wyniku niezwykłej potranslacyjnej modyfikacji przeprowadzonej przez izomerazę aminokwasową. Ten niezwykły proces jest potrzebny, ponieważ D-alanina w tym peptydzie nie znajduje się wśród 20 aminokwasów kodowanych w kodzie genetycznym, a zatem peptyd nie może być syntetyzowany w zwykły sposób z kodowań w genomie organizmu.
Dermorphin był nielegalnie używany w wyścigach konnych jako lek zwiększający wydajność. Ze względu na działanie przeciwbólowe dermorfiny, konie leczone dermorfinami mogą biec mocniej niż w przeciwnym razie.


Dermorphin   Opis
Dermorphin to hepta-peptyd wyizolowany po raz pierwszy ze skórki żab z Ameryki Południowej należący do rodzaju Phyllomedusa. Peptyd jest naturalnym opioidem, który wiąże się jako agonista o wysokiej sile działania i selektywności wobec receptorów opioidowych. Dermorfin jest około 30-40 razy silniejszy niż teoretycznie, może być mniej prawdopodobne, że spowoduje tolerancję leku i uzależnienie. Sekwencją aminokwasową dermorfin jest H-Tyr-D-Ala-Phe-Gly-Tyr-Pro-Ser-NH2.
Dermorfin nie występuje u ludzi ani u innych ssaków, a podobne peptydy D-aminokwasów znaleziono tylko w bakteriach, płazach i mięczakach. Wydaje się, że dermorfin jest wytwarzany w nich przez nietypową modyfikację potranslacyjną przeprowadzoną przez izomerazę aminokwasową. Ten niezwykły proces jest potrzebny, ponieważ D-alanina w tym peptydzie nie znajduje się wśród 20 aminokwasów kodowanych w kodzie genetycznym, a zatem peptyd nie może być syntetyzowany w zwykły sposób z kodowań w genomie organizmu.


Dermorphin Storage :
Przechowuj w -20C. Produkt jest higroskopijny i musi być chroniony przed światłem. Produkt jest objęty roczną gwarancją od daty wysyłki. Po rekonstytucji rozpuść i przechowuj w temperaturze -20 째 C.

Co to jest Dermorphin ?
Dermorphin to hepta-peptyd wyizolowany po raz pierwszy ze skórki żab z Ameryki Południowej należący do rodzaju Phyllomedusa. Peptyd jest naturalnym opioidem, który wiąże się jako agonista o wysokiej sile działania i selektywności wobec receptorów opioidowych. Dermorfin jest około 30-40 razy silniejszy niż morfina, ale teoretycznie może być mniej prawdopodobne, że spowoduje tolerancję leku i uzależnienie (z powodu jego wysokiej siły działania). Sekwencja aminokwasowa dermorfiny to H-Tyr-D-Ala-Phe-Gly- Tyr-Pro-Ser-NH2.

Dermorfin dla koni :
Został użyty nielegalnie w wyścigach konnych, ponieważ zwalcza ból, umożliwiając koniowi bieg, nawet jeśli jest ranny.


Pakowanie i wysyłka:

Zgodnie z wymaganiami klienta
Tranzytem może być DHL, UPS, TNT, EMS, Fedex, EUB, HK Post i tak dalej.
W przypadku masowych zamówień będzie on dostarczany drogą lotniczą lub morską.
W zależności od Twojej lokalizacji, przyjmij zamówienie w ciągu 1-5 dni roboczych.
Przy małym zamówieniu, proszę oczekiwać 3-7 dni przez UPS DHL EMS.
W przypadku zamówienia zbiorczego, proszę pozwolić 5-8 dni drogą powietrzną, 15-30 dni drogą morską.


图片57.jpg


Zapytanie