Peptydy w proszku CJC-1295 bez DAC bez DAC

Peptyd wysokiej jakości Cjc-1295 bez Dac Cjc-1295 Nr Dac Opis Zmodyfikowany wzrost Aktywatory aminowe 1-29, zwykle określane jako zmodyfikowane GRF (1-29) lub "ModGRF (1-29)", znane również jako CJC-1295 bez DAC, jest syntetycznym analogiem hormonu wzrostu endogennego hormonu sygnałowego ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Wysokiej jakości peptyd Cjc-1295 bez Dac Cjc-1295 Bez Dac

Opis
Modyfikowane aminokwasy czynnika uwalniającego wzrost 1-29, zwykle określane jako zmodyfikowane GRF (1-29) lub "ModGRF (1-29)", znane również jako CJC-1295 bez DAC, są syntetycznym analogiem endogennego hormonu sygnałowego peptydowego Wzrost Hormon uwalniający hormon (GHRH). Endogennie wytwarzany GHRH ma 44 aminokwasy w strukturze łańcucha. Skrócona syntetyczna forma GHRH zwana Sermoreliną lub GRF 1-29 ma 29 aminokwasów; Zmodyfikowana GRF (1-29) jest dalej zmieniana, ponieważ zawiera cztery podstawione aminokwasy w swoim łańcuchu, które służą do zapobiegania degradacji i utlenianiu w produkcji i transporcie, jak również in vivo, a także zwiększają powinowactwo wiązania do receptorów GHRH.


Stosowanie
Zmodyfikowana GRF (1-29) jest syntetyczną modyfikacją czynnika uwalniającego hormon wzrostu (GRF) z substytucjami D-Ala, Gln, Ala i Leu w pozycjach odpowiednio 2, 8, 15 i 27. Te substytucje tworzą znacznie bardziej stabilny peptyd z substytucją w pozycji 2, aby zapobiec rozszczepieniu DPP-IV, pozycja 8, aby zmniejszyć asparaginę przegrupowania lub hydrolizę amidu do kwasu asparaginowego, pozycję 15 w celu zwiększenia aktywności biologicznej, i pozycję 27, aby zapobiec utlenianiu metioniny.


Cjc-1295 bez specyfikacji Dac :

Przedmiotów

Dane techniczne

Nazwa produktu

Cjc-1295 Bez Dac

Wygląd

biały proszek

Identyfikacja

Pozytywny

Analiza

99,0% min

Strata przy suszeniu

6,0% maks

Bilans masy

95,0 ~ 105,0%

Zawartość octanu (HPIC)

12,0% maks

Zawartość peptydów (N%)

80,0% min

Skład aminokwasowy

卤 10% wartości teoretycznej

Pojedyncze zanieczyszczenie (HPLC)

1,0% maks


A co z dawką?
user Dawkowanie (wstrzyknięcie)
dorosły 30 ug / kg CJC-1295 podawany co tydzień
Sugestia: używaj go zgodnie z zaleceniami lekarza.


Co to jest cjc-1295?
1. Cjc-1295 jest również określany jako Mod GRF 1-29, który w większości przypadków zaleca się przekraczać CJC-1295. Efekt działania produktu jest inny. MOD GRF skraca pożądany czas trwania leku, a CJC-1295 ma wpływ na zapobieganie wydłużeniu czasu trwania takich efektów. 2.CJC-1295, znany również jako DAC: GRF (skrót od kompleksu powinowactwa do leku) jest syntetycznym analogiem hormonu uwalniającego hormon (GHRH) (znanego również jako czynnik uwalniający hormon wzrostu (GRF)) i hormonu GHS), który został opracowany przez ConjuChem Biotechnologies. Jest to poprawa z poprawioną farmakokinetyką, szczególnie w odniesieniu do okresu półtrwania GHRH (1-29). Wykazano, że CJC-1295 przedłuża okres półtrwania i biodostępność hormonu uwalniającego somatotropinę 1-29. Wydłuża okres półtrwania środka przez biokonjugację.


Jakie jest użycie?
1. zwiększa produkcję białka w organizmie
2. zwiększa masę mięśniową
3. indukuje lipolizę - rozpad tkanki tłuszczowej
4.opóźnienie odzyskiwania po urazach
5. zwiększa gęstość kości
6. redukuje czynniki starzenia, takie jak zmarszczki skóry
7. stymulować wzrost komórek
8. chronić zwiędniętą tkankę lub narządy


Co należy zauważyć?
1. Ponieważ CJC-1295 jest tylko peptydem, a nie steroidem, ma bardzo minimalne skutki uboczne. Ludzie używający dużych dawek tego peptydu mogą odczuwać łagodne efekty uboczne, takie jak długie sny, które mogą zapamiętać wyraźnie, dłonie i palce drętwiejące, nudne bóle w stawach i osłabienie, a także uczucie pustki, jeśli nie zużyje się wystarczającej ilości węglowodanów.
2. Innym efektem ubocznym CJC-1295 jest akromegalia, ponieważ pomaga w zwiększaniu poziomu hormonu. Akromegalia to stan, w którym dodatkowy hormon wzrostu uwalniany jest nawet po zakończeniu narządów wewnętrznych i szkieletu. Powoduje to pogrubienie skóry, pogłębienie głosu, powiększenie szczęki i szarpanie mowy. Innym efektem akromegalii jest obrzęk tkanek miękkich w narządach wewnętrznych. Może to spowodować osłabienie mięśni narządów wewnętrznych, takich jak serce. Zostało to przetestowane podczas testu fazy 2 CJC-1295.


Główny rynek eksportowy:
图片 48.jpg


Nasz asortyment produktów:
图片 49.jpg


nasza przewaga:
图片 50.jpg

Zapytanie