Hormony polipeptydowe Octan desmopresyny

99% Czystość Desmopressin Acetate as Urinary System Leki CAS 16679-58-6 A ctive Pharmaceutical Ingredient Desmopressin Acetate Kontakt Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com Desmopressin Acetate 16679-58-6 Najniższa cena Hot Sales Czym są karty desmopresyny, i jak to działa ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

99% Czystość Octan desmopresyny jako układ moczowy CAS 16679-58-6 Aktywny składnik farmaceutyczny

Octan desmopresyny Kontakt Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com


Octan desmopresyny 16679-58-6 Najniższa cena Gorąca sprzedaż

Nr CAS: 16679-58-6 Inne nazwy: Octan desmopresyny MF: C 46 H 64 N 14 O 12 S 2
MW .: 1069.217 Miejsce pochodzenia: ShenZhen, Chiny (kontynent) Rodzaj: Witaminy, aminokwasy i koenzymy
Standard klasy: Klasa MedycynyCzystość: > 99%,> 99% Stopień: Żywność i farmaceutyczna klasa Funkcjonować: suplement diety
Jakość: 100% natura Marka: Brightol Uszczelka: 25 kg / bęben
jakość: Wysoka jakość obsługiwać: 7 * 24 Okres trwałości: 2 lata


Czym są karty desmopresyny i jak działa (mechanizm działania)?
Desmopresyna jest stworzonym przez człowieka analogiem wazopresyny, który jest naturalnym hormonem antydiuretycznym organizmu uwalnianym przez przysadkę mózgową. Działa poprzez zwiększenie przepuszczalności wody w komórkach kanalików nerkowych, co zmniejsza objętość moczu i zwiększa stężenie moczu. U osób z moczówką prostą spowodowaną urazem lub operacją w obszarze przysadki mózgowej zmniejsza częste oddawanie moczu i pragnienie. FDA zatwierdziła desmopresynę w lutym 1978 roku.

Jakie marki są dostępne dla kart z desmopresyną?
DDAVP, Stimate
Czy tabletki desmopresyny są dostępne jako lek generyczny?
DOSTĘPNE OGÓLNE: Tak
Czy potrzebuję recepty na tabletki z desmopresyną?
tak
Jakie są skutki uboczne tabletek desmopresyny?
Skutki uboczne Desmopresyny to:

bół głowy,
zmęczenie,
katar,
ból brzucha i
zapalenie spojówek
(różowe oko).
Mogą wystąpić zmiany ciśnienia krwi, niskie stężenie sodu i zwiększona częstość akcji serca.


Formy dawkowania:

Desmopresyna jest jednym z niewielu leków, które oprócz aerozolu do tabletek i tabletek ulegających rozpadowi w jamie ustnej oferują aerozol do nosa. Ze względu na niską masę cząsteczkową hormon dostatecznie przenika do krwiobiegu przez śluzówkę nosa. Jednak wskazanie nocnego moczenia nocnego zostało wycofane, ponieważ wykazano, że forma tabletki jest bezpieczniejsza w użyciu. Tabletka ulegająca rozpadowi w jamie ustnej, która została zatwierdzona w Niemczech od 1 czerwca 2011 r. I od pewnego czasu jest sprzedawana w innych krajach, ma zapewnić bezpieczniejszą absorpcję i skuteczność. Ze względu na lepszą biodostępność możliwe jest niższe obciążenie składnika aktywnego przy tym samym efekcie. Minirin jest również dostępny w postaci roztworu do infuzji do podawania dożylnego i podskórnego.Jaka jest dawka tabletek desmopresyny?
Centralna moczówka prosta:
Dorośli i dzieci w wieku 12 lat i starsze: Rozpocząć od 0,05 mg doustnie co 12 godzin, można zwiększać dawki do 0,1 do 1,2 mg podzielone co 8 do 12 godzin.
Dzieci w wieku od 4 lat do poniżej 12 lat: rozpoczynać od 0,05 mg doustnie co 12 godzin, można zwiększać do 0,1 do 0,8 mg podzielone co 8 do 12 godzin.
Dawka donosowa dla dorosłych i dzieci w wieku powyżej 12 lat wynosi 10 do 40 mcg dziennie lub jest podzielona i podawana w 2 lub 3 dawkach (co 8 lub 12 godzin). Dawka dla dzieci od 3 miesięcy do 12 lat wynosi od 5 do 30 mcg na dobę lub podzielona i podawana co 12 godzin.
Dawka dożylna dla dorosłych i dzieci w wieku powyżej 12 lat wynosi od 2 do 4 mcg na dobę. Dzieci od 3 miesięcy do 12 lat powinny otrzymywać 0,1-1 mcg dziennie lub dzielić się i podawać co 12 godzin.
Pierwotne moczenie nocne:

Dorośli i dzieci w wieku 6 lat i starsze: 0,1 do 0,2 mg doustnie przed snem. (Może wzrosnąć do 0,6 mg, jeśli to konieczne)

Desmopresyna jest syntetycznym analogiem własnej wazopresyny argininowej (AVP lub ADH = hormon antydiuretyczny) i agonistą receptorów AVP. Różni się od tego fizjologicznego hormonu z tylnego przysadki, ale od powinowactwa receptora: Podczas gdy AVP z podobnym powinowactwem do receptora V1, który jest głównie odpowiedzialny za zwężenie naczyń, jak wiąże się z receptorem V2, desmopresyna jest nierówno związana z receptorem V2 i nieistotna Receptor V1.


Receptor V2 z kolei jest głównie odpowiedzialny za zatrzymywanie wody w probówkach zbierających nerki. Po aktywacji powoduje inkorporację akwaporyn do błon komórkowych, które umożliwiają przepływ cząsteczek wody. W rezultacie mocz jest odwodniony / zagęszczony i zatrzymuje więcej wody w organizmie.


Istnieją również inne skutki działania receptora V2: wyzwala on uwalnianie czynnika von Willebranda i ekspresję selektyny P podczas egzocytozy ciał Weibel-Palade komórek śródbłonka.


Podanie

Desmopresyna jest lekiem przeciwdiuretycznym. Hamuje ogromne wydalanie wody występujące zwykle w moczówki prostej ośrodkowej. To znacznie poprawia jakość życia chorych pacjentów.

Jest również zatwierdzony do leczenia pourazowej poliurii i polidypsji, a także innych chorób związanych z niedoborem ADH, takich jak operacja przysadki mózgowej lub uraz czaszkowo-mózgowy. Jest również używany jako narzędzie diagnostyczne do diagnostyki różnicowej moczówki prostej.

Innym obszarem zastosowania jest leczenie nocnego moczenia nocnego (enuresis nocturna).

Desmopresynę można również podawać jako środek przeciwkrwotoczny, np. Hemofilię, małopłytkowość mocznicową lub zespół Willebranda-Jürgensa.


Skutki uboczne

Częściej występujące działania niepożądane są zwykle związane z farmakodynamiką. Zwłaszcza w przypadku zwiększonego spożycia płynów zwiększa się retencja wody (Desmopresyna jest bardzo silnym środkiem antydiuretycznym), zwiększając tym samym objętość przy stosunkowo niskim poziomie elektrolitu. Znaki ostrzegawcze to ból głowy, nudności / wymioty i przyrost masy ciała. W rzadkich ciężkich przypadkach może prowadzić do obrzęku mózgu, czasami związanego z napadami lub ograniczeniami świadomości.


Ponadto wciąż występują rzadkie działania niepożądane, takie jak alergie i problemy sercowo-naczyniowe (np. Dusznica bolesna), które są związane ze wzrostem ciśnienia krwi.

蓝盖

Główna siedziba

Jindacheng Building, Zhongxin Road, Shajing Street, Baoan District, Shenzhen, Guangdong, Chiny

 

Kierownik sprzedaży: Mitchell Lu

 

E-mail: hk@chembj.com

Telefon: 0086-18124076819

Whatsapp: +86 18124076819

Skype: hk@chembj.com

 

Co więcej, masz to wszystko na wyciągnięcie ręki. Aby uzyskać więcej informacji o tym, kim jesteśmy i co robimy, napisz do nas maila, a my chcielibyśmy wrócić do Ciebie.

Hot Tags: hormony polipeptydowe octan desmopresyny, Chiny, dostawcy, zniżki, kupno, luz, cennik, wysoka jakość, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like