Uwalnianie peptydów GHRP - 6 dla wzmocnienia mięśni

Zalety GHRP-6:
1) Redukcje tkanki tłuszczowej
2) Zwiększona masa beztłuszczowa.
3) Zwiększona produkcja kolagenu
4) Lepszy sen
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Uwalnianie peptydów GHRP - 6 proszek hormonu wzrostu 5 mg / fiolka 10 mg / fiolka dla wzmocnienia mięśni

Szybki szczegół:

Nazwa produktu

GHRP-6

CAS

87616-84-0

Analiza

99% powyżej

Waga molekularna

873,014

Gęstość

1,3 ± 0,1 g / cm3

Punkt wrzenia

1407.0 ± 65,0 ° C przy 760 mmHg

Formuła molekularna

C46H56N12O6

Punkt zapłonu

804,7 ± 34,3 ° C

Wygląd

Biały proszek

Opakowanie

5 mg / fiolka

MOQ

10 Vails

Próba

Dostępność

Marka

Sendi


GHRP-6 Funkcje i cechy:

GHRP-6, a dotyczy to wszystkich hormonów GHRP, naśladujących produkcję greliny. Ten tryb działania stymuluje receptory greliny, GHS-R1a lub hormon wzrostu. Stymulacja ta działa w celu zwiększenia produkcji GH poprzez stymulację przysadki mózgowej, w szczególności receptorów greliny zlokalizowanych w przysadce mózgowej.
Kiedy ciało jest w stanie na czczo, dzieje się tak, gdy poziom greliny jest podwyższony. Kiedy stan na czczo zostaje zaspokojony przez podwyższoną aktywność greliny, powstała stymulacja może prowadzić do większej produkcji GH w ciele. Jednak wzrost greliny nie kończy się wraz ze wzrostem GH. Podwyższona grelina jest również znana z pobudzania apetytu, co może być przydatne dla tych, którzy potrzebują nadmiernej ilości kalorii, aby rosnąć, ale trudno jest im jeść. Alternatywnie, hormon będzie promować utratę tłuszczu i, co ważniejsze, zwiększy tempo regeneracji. Jednakże, podczas gdy wykazano, że grelina sprzyja regeneracji, w przypadkach GHRP-6 i podwyższonych poziomów GH jest bardziej prawdopodobne, że odpowiednie podwyższone poziomy IGF-1 odgrywają większą rolę. Poziomy IGF-1 nie będą rosły w tempie porównywalnym z bezpośrednim stosowaniem ludzkiego hormonu wzrostu (HGH), ponieważ pulsacyjny efekt GHRP-6 jest krótkotrwały.


Zalety GHRP-6:

1) Redukcje tkanki tłuszczowej
2) Zwiększona masa beztłuszczowa.
3) Zwiększona produkcja kolagenu
4) Lepszy sen
5) Zwiększona naprawa komórkowa
6) Wzrost IGF-1
7) Zwiększenie gęstości kości


Dawka GHRP-6 i zalecenia dotyczące stosowania:

1) GHRP-6 należy podawać na pusty żołądek. Żadne pokarmy nie powinny być spożywane przez 15-20 minut po wstrzyknięciu, jeśli pożądane jest maksymalne uwalnianie GH.
2) Przy stosowaniu GHRP-6 do uwalniania GH, średni zakres dawkowania wynosi od 100 do 150 mcg na wstrzyknięcie. Częstotliwość dawkowania wynosi 1-4X dziennie.
3) Aby uzyskać maksymalne podwyższenie GH, GHRP-6 należy połączyć z GHRH, takim jak ModGRF1-29 (znany również jako CJC1295 w / o dac).
4) W przypadku stymulacji apetytu powszechny zakres dawek GHRP-6 wynosi w zależności od potrzeby od 100 do 300 na wstrzyknięcie.


Przechowywanie GHRP-6:

Liofilizowany GHRP-6, mimo że jest stabilny w temperaturze pokojowej przez 3 tygodnie, powinien być przechowywany w wysuszonym roztworze w temperaturze poniżej -20 ° C. Rozpuszczanie GHRP-6 należy przechowywać w temperaturze 2-8 ° C w ciągu 2-7 dni, a do wykorzystania w przyszłości poniżej -20 ° C. Do długotrwałego przechowywania zaleca się dodanie białka nośnikowego (0,1% HSA lub BSA). Unikaj wielokrotnych cykli zamrażania i rozmrażania.
Okres przydatności do spożycia: jeden rok od wysyłki.


Whatsapp: +8618126437315

Skype: selina.xu@yccreate.com

Jeśli jesteś zainteresowany tą lub inną serią produktów, skontaktuj się ze mną!


Zapytanie