Leczenie octanu taltireliny Zwyrodnienie rdzeniowo-móżdżkowe

CAS 103300-74-9 Octan taltireliny Stosowany w leczeniu zwyrodnienia móżdżkowo-rdzeniowego Witamy w Contact Mitchell Więcej szczegółów Bezpośrednio: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com Taltirelin jest syntetycznym analogiem hormonu uwalniającego tyreotropinę (TRH). Wyświetla ~ 30-100 razy więcej ...
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

CAS 103300-74-9 Octan taltireliny Stosowany w leczeniu zwyrodnienia rdzeniowo-móżdżkowego

Witamy w Contact Mitchell Aby uzyskać więcej informacji bezpośrednio: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com


Taltirelin jest syntetycznym analogiem hormonu uwalniającego tyreotropinę (TRH). Wykazuje ~ 30-100-krotnie silniejszą aktywność OUN i ~ 50-krotnie słabszą aktywność endokrynną niż TRH. Zarówno antynocyceptywne, jak i neuroprotekcyjne.

Nazwa produktu: Octan taltireliny

CAS: 103300-74-9

MF: C17H23N7O5

MW: 405,41

Kategorie produktów: peptyd, odczynniki chiralne, heterocykle, półprodukty i chemikalia, związki neurochemiczne, farmaceutyki

Zastosowanie: Analog hormonu uwalniającego tyreotropinę TRH, o wyraźnej aktywności OUN.


Pozycja do wstrzyknięcia

1) W przypadku kurczów powiek: wstrzyknięcie należy wykonać domięśniowo w kilku punktach górnej i dolnej powieki, tj. Biorąc od 4 do 5 punktów iniekcji do środkowej i bocznej części okrężnicy oka lub tymczasowego bocznego kąta.

2) W przypadku skurczu kończyn dolnych: oprócz wymienionych powyżej punktów, należy podać domięśniowo trzy inne punkty na środkowej, dolnej twarzy i policzku. Może być podawany w punktach po obu stronach brwi, górnej wargi lub dolnej szczęki zgodnie z chorobą .

3) W przypadku zeza: Botulinum wstrzykuje się za pomocą współosiowej igły elektrody z elektromiograficznym przewodnikiem lub wzmacniaczem pod znieczuleniem miejscowym 0,5% Dekariny. Wstrzyknięcia do mięśni pozagałkowych dobiera się zgodnie z typem i położeniem zeza.


Dawkowanie

1) W przypadku kurczów powiek i skurczu kończyn dolnych: wstrzyknięcie można wykonać zgodnie z powyższymi instrukcjami. Początkowa dawka każdego punktu wynosi 2,5 U / 0,05 ml lub 2,5 U / 0,1 ml. Jeśli początkowe leczenie zostanie uznane za niewystarczające tydzień później, można podać zastrzyk dodatkowy.

Podwójna dawka 5 U / 0,1 ml mogła być podawana pacjentom w okresie recesji. Ograniczenie całkowitej dawki 55 U na jedno wstrzyknięcie i 200 U na jeden miesiąc nie powinno być przekroczone.

2) W przypadku zeza: w przypadku pionowego i poziomego zeza mięśniowego mniejszego niż 20 pryzmatów dioptrii, początkowa dawka dla każdego mięśnia wynosi 1,25-2,5 j., Natomiast dla poziomego zeza 20-40 pryzmatów dioptrii, początkowa dawka dla każdego mięśnia wynosi 2,5 j. w przypadku poziomego zeza 40-50 pryzmatów dioptrii, początkowa dawka do każdego mięśnia wynosi 2,5 U i może być zwiększona (do 5,0 za każdym razem) w zależności od odpowiedzi, ponieważ utrzymujący się paraliż nerwu czaszkowego VI trwał dłużej niż jeden miesiąc, 1,25-2,5 Dawkę U można wstrzyknąć do przyśrodkowego prostownika.

Objętość wstrzyknięcia do każdego mięśnia nie powinna przekraczać 0,1 ml.


PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać w temperaturze od -5 do -20ºC. Nie używać po upływie terminu ważności.


Własne wprowadzenie

To jest Mitchell z ShenZhen SENDI Biotechnology Co., Ltd. Jesteśmy profesjonalnym dostawcą produktów peptydowych w Chinach od ponad 10 lat. mamy profesjonalne laboratorium, aby potwierdzić jakość i znaczenie dla wszystkich klientów w długoterminowej współpracy.

Nasza firma jako producent surowców farmaceutycznych specjalizuje się w badaniach i rozwoju nowych leków i produkcji leków generycznych:

Aminokwasy i witaminy

Polipeptyd farmaceutyczny,

Polipeptyd komórkowy,

Peptyd weterynaryjny i

Farmaceutyczne interfejsy API.

Ze względu na wysoką jakość i dobrą obsługę zostały one wyeksportowane do ponad 30 krajów.

Z poważaniem mam nadzieję, że będę miał okazję współpracować z Tobą.


COA:

Pozycja

Standard

Identyfikacja

AH-NMR: Zgodność ze strukturą

B.LC-MS: Zgodność ze strukturą

C. Widmo IR próbki powinno być identyczne z widmem wzorcowym;

D.HPLC-ESI-MS

Czas retencji głównego piku na chromatogramie preparatu testowego odpowiada czasowi na chromatogramie preparatu standardowego uzyskanego w teście.

Krystaliczność

spełnia wymagania.

Strata przy suszeniu

≤2,0%

Metale ciężkie

≤ 10 ppm

woda

≤1,0%

Popiół siarczanowy

≤0,5%, określone na 1,0 g.

Substancje pokrewne

Nieokreślone zanieczyszczenia: dla każdego zanieczyszczenia

≤0,10%

Całkowita nieczystość

≤0,5%

Czystość

≥ 99,0%

Analiza

99,0% ~ 101,0% (substancja bezwodna).

Analiza mikrobiologiczna

Łączna liczba płytek

≤ 1000 cfu / g

Drożdże i pleśnie

≤100 cfu / g

E coli.

Nieobecny

Salmonella

Nieobecny

S. aureus

Nieobecny

Przechowywanie

Przechowywać w dobrze zamkniętych, lekkich i szczelnych pojemnikach.

CAS 103300-74-9 .jpg

Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną swobodnie ~

Mitchell Lu

E-mail

hk@chembj.com

Whatspp

+8618124076819

Steroidy, peptydy, wzmacniacze seksualne, surowce farmaceutyczne, SARMS, utrata masy ciała itp.

Hot Tags: leczenie octanem taltirelinu degeneracja rdzeniowo-móżdżkowa, Chiny, dostawcy, zniżki, kupno, luzem, cennik, wysoka jakość, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like