TB500 2mg peptydu iniekcyjnego TB-500

TB500 Podstawowe informacje:
Nr CAS: 77591-33-4
Wzór cząsteczkowy: C212H350N56O78S
Masa cząsteczkowa: 4963,49
Czystość (HPLC): 99% min
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

TB500 2mg / vail, 5mg / vail, 10mg / vail zastrzyki Peptydy tymozyny beta 4 do pomocy przy kontuzji

hk@chembj.com .jpg

TB500 Kontakt Mitchell: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com

TB-500 ma poziom czystości peptydu, który przekracza 99,0%, jak określono za pomocą HPLC i MS. Peptyd ten został zsyntetyzowany bez dodatków i jest dostarczany w postaci białego liofilizowanego (liofilizowanego) proszku.


Podstawowe informacje:

Nazwa: TB500

Inna nazwa: tymozyna beta-4; TB4

Nr CAS: 77591-33-4
Wzór cząsteczkowy: C212H350N56O78S
Masa cząsteczkowa: 4963,49
Czystość (HPLC): 99% min

Rozmiar jednostki: 2 mg / fiolkę; 5 mg / fiolkę

MOQ: 5-10Vials

Pochodzenie: Made in China

Cena: Cena producenta, zależy od ilości, którą chcesz, skontaktuj się ze mną, aby uzyskać więcej informacji!

Pojedyncze zanieczyszczenie (HPLC): maks. 2,0%
Skład aminokwasowy: ± 10% wartości teoretycznej
Zawartość peptydu (N%): ≥ 90%
Zawartość wody (Karl Fischer): ≤ 5,0%
Zawartość (HPIC): ≤ 15,0%
MS (ESI): Spójny
Bilans masy: 99 ~ 105,0%
Wygląd: Biały proszek

TB-500 jest syntetyczną frakcją białka tymozyny beta-4, która jest obecna praktycznie we wszystkich komórkach ludzkich i zwierzęcych. Głównym celem tego peptydu jest promowanie gojenia. Promuje również tworzenie nowych komórek krwi i mięśni. Lecznicze działanie TB-500 obserwowano w ścięgnach, wiązadłach, mięśniach, skórze, sercu i oczach. Tymozyna beta-4 jest naturalnie wytwarzana w wyższym stężeniu, gdy tkanka została uszkodzona. Ten peptyd jest również bardzo silnym środkiem przeciwzapalnym.

Zastosowania TB500:
TB-500 ma poziom czystości peptydu, który przekracza 99,9%, jak określono za pomocą HPLC i MS. Peptyd ten został zsyntetyzowany bez dodatków i jest dostarczany w postaci białego liofilizowanego (liofilizowanego) proszku.

TB-500 jest przede wszystkim stosowany w leczeniu różnych urazów mięśni lub bólu spowodowanego zapaleniem. Istnieje bardzo niewiele oficjalnych danych ludzkich dostępnych dla tego produktu; jednak od dawna używano go w wyścigach konnych. TB500, chociaż syntetyczny, służy jako syntetyczna forma (luźno) tymozyny Beta4 (TB4). TB500 nie jest TB4; chociaż jest bardzo często mylony z TB4, ma na celu dostarczenie korzyści z naturalnie występującego hormonu wytwarzanego przez grasicę.

Funkcje i cechy ---- TB500:
Gruczoł grasicy, jak również różne zlokalizowane komórki w organizmie ludzkim, wytwarzają tymozynę Beta-4 (TB-4). TB-4 występuje w cytoplazmie przy wysokim stężeniu, jak również w płynie rany. TB-500 jest przeznaczony do promowania obszaru działania - część TBthat promuje leczenie. Co ważniejsze, produkcja TB500, mimo że nie jest TB4, jest możliwa, podczas gdy ta druga jest niezwykle trudna.

JAK KORZYSTAĆ Z TB 500?
Każdego tygodnia podawaj je przez sześć kolejnych tygodni. Tam po użyciu jeszcze miesiąc. Najlepiej dać 6 dni przed intensywną pracą.
Zalecamy oddanie strzału dzień po intensywnej pracy, a następnie oddanie strzału co siedem dni. Musisz bardzo dobrze nawodnić podczas używania tego produktu. Daj normalne witaminy i minerały, aby wspierać normalną funkcję wyścigową. Nawodnienie ma kluczowe znaczenie podczas korzystania z tego produktu.


Dawkowanie i użycie

TB500 jest rozprowadzany w postaci liofilizowanego proszku, który powinien być przechowywany z dala od światła i w chłodnym, suchym miejscu. Odtwarzanie odbywa się za pomocą bakteriostatycznej wody lub chlorku sodu przeznaczonego do wstrzykiwań. Dawki wahają się od 2–2,5 mg dwa razy w tygodniu przez 4-6 tygodni (niektórzy użytkownicy zgłaszali sukces w dawkowaniu wyższym do 8 mg tygodniowo, ale o ile bardziej skuteczne jest to do tej pory). Poza tym, jeden do dwóch miesięcznych wstrzyknięć 2–2,5 mg TB500 może być dalej wykorzystywanych w celu utrzymania szybkiego powrotu do zdrowia i elastyczności w napiętych obszarach.

Aby uzyskać optymalną regenerację, należy zastosować kombinację TB500 z MK-2866 (Ostarine). Ta kombinacja pozwala na uzyskanie korzyści leczniczych SARMS i peptydów w celu uzyskania maksymalnych wyników.


Dodatkowe informacje o TB-500:

TB-500 jest syntetyczną wersją naturalnie występującego peptydu obecnego praktycznie we wszystkich ludzkich i zwierzęcych komórkach, tymozynę Beta-4. Ten silny peptyd należy do wszechobecnej rodziny 16 pokrewnych cząsteczek o wysokiej zachowaniu sekwencji i lokalizacji w większości tkanek i komórek krążących w organizmie. TB-500 nie tylko wiąże się z aktyną, ale także blokuje polimeryzację aktyny i jest cząsteczką sekwestrującą aktynę w komórkach eukariotycznych.

TB-500 został zidentyfikowany jako gen, który był regulowany w górę od czterech do sześciu razy podczas wczesnego tworzenia naczyń krwionośnych i stwierdzono, że promuje wzrost nowych krwinek z istniejących naczyń. Peptyd ten jest obecny w płynie rany i po podaniu podskórnym wspomaga gojenie ran, budowanie mięśni i przyspiesza regenerację włókien mięśniowych i ich komórek. Dodatkowym kluczowym czynnikiem TB-500 jest to, że promuje migrację komórek poprzez specyficzne oddziaływanie z aktyną w cytoszkieletie komórkowym. Wykazano, że centralna domena wiążąca długą aktynę małego aminokwasu ma zarówno reprodukcję komórek krwi, jak i właściwości gojenia ran. Te cechy są odkryte przez przyspieszenie migracji komórek śródbłonka i keratynocytów. Zwiększa również produkcję enzymów degradujących macierz zewnątrzkomórkową.

Badania wykazują, że TB-500 jest silnym, naturalnie występującym czynnikiem naprawczym rany o właściwościach przeciwzapalnych. Tß4 różni się od innych czynników naprawczych, takich jak czynniki wzrostu, ponieważ promuje migrację śródbłonka i keratynocytów. Nie wiąże się również z macierzą zewnątrzkomórkową i ma bardzo niską masę cząsteczkową, co oznacza, że może przemieszczać się na stosunkowo dużych odległościach przez tkanki. Jednym z kluczowych mechanizmów działania TB-500 jest jego zdolność do regulacji białka budującego komórki, aktyny, istotnego składnika struktury i ruchu komórek. Z tysięcy białek obecnych w komórkach aktyna stanowi do 10% wszystkich białek, które odgrywają główną rolę w genetycznym składzie komórki.


Rynek gorącej sprzedaży:
Stany Zjednoczone (USA), Wielka Brytania (Wielka Brytania), Australia, Kanada, Meksyk, Hiszpania, Francja, Niemcy, Rosja, Brazylia, Peru, Ukraina, RPA, Norwegia, Polska, Słowacja, Holandia (Holandia), Grecja, Włochy, Polska, Gruzja, Nowa Zelandia, Szwecja, Kolumbia itp.


Dlaczego właśnie my?
1. Niski MOQ: Nie martw się o duże MOQ.
2. Dobra obsługa: Klienci są traktowani jak znajomi.
3. Dobra Jakość: Mamy ścisły system kontroli jakości. Dobra reputacja na rynku.
4. Szybka dostawa: szybka reakcja i obsługa.

TB 500 黑 红

Główna siedziba

Jindacheng Building, Zhongxin Road, Shajing Street, Baoan District, Shenzhen, Guangdong, Chiny

 

Kierownik sprzedaży: Mitchell Lu

 

E-mail: hk@chembj.com

Telefon: 0086-18124076819

Whatsapp: +86 18124076819

Skype: hk@chembj.com

 

Co więcej, masz to wszystko na wyciągnięcie ręki. Aby uzyskać więcej informacji o tym, kim jesteśmy i co robimy, napisz do nas maila, a my chcielibyśmy wrócić do Ciebie.


Zapytanie