Peptyd odchudzający Tesamorelin 2mg Vail

Informacje podstawowe:
Nazwa produktu: Tesamorelin
Inne nazwy: usan; Egrifta;
CAS: 218949-48-5
MF: C211H366N72O67S1
MW: 5355,89
Czatuj teraz

Szczegóły produktu

Peptyd odchudzający Tesamorelin Biały liofilizowany 2 mg / fiolka Proszek liofilizowany CAS 218949-48-5

hk@chembj.com

Zapraszamy do kontaktu z Mitchell Więcej informacji Bezpośrednio: Whatsapp +8618124076819 Skype: hk@chembj.com

Informacje podstawowe:
Nazwa produktu: Tesamorelin
Inne nazwy: usan; Egrifta;
CAS: 218949-48-5
MF: C211H366N72O67S1
MW: 5355,89
Wygląd: biały Liofilizowany proszek
Liofilizowana czystość (HPLC): 99,9%
Wielkość jednostki: 2 mg / fiolkę
Ilość jednostek: 10 fiolek / pudełko

Tesamorelin Storage:
Liofilizowane peptydy, chociaż stabilne w temperaturze pokojowej przez 3 miesiące, powinny być przechowywane w stanie wysuszonym poniżej -18 ° C. Po odtworzeniu peptydu należy go przechowywać w temperaturze 4 ° C między 2-21 dniami i do wykorzystania w przyszłości poniżej -18 ° C.

Opis liofilizowany:
Tesamorelin jest syntetycznym peptydem składającym się ze wszystkich 44 aminokwasów hGRF z dodatkiem grupy kwasu trans-3-heksenowego i syntetycznej postaci, która jest stosowana w leczeniu lipodystrofii związanej z HIV.
Wykazano, że Tesamorelin zmniejsza lipodystrofię u osób zakażonych HIV. Lipodystrofia jest stanem, który powoduje zmiany w rozmieszczeniu tkanki tłuszczowej, w tym wyniszczenie i gromadzenie tłuszczu oraz zmiany w metabolizmie.
Podobnie jak Tesamorelin jest Sermorelin, który można przyjmować z GHRP-6 to badania kliniczne, które również promują produkcję i ewentualną utratę tłuszczu. U osób z lipodystrofią może rozwinąć się nadmiar tłuszczu, zwłaszcza wokół wątroby, żołądka i innych narządów jamy brzusznej (trzewnej tkanki tłuszczowej).

Aplikacje Tesamorelin:
1) Tesamorelin to nowy kulturysta zajmujący się lekami na AIDS.
Istnieje wiele różnych leków, które mogą pomóc kulturystom w szybkim i skutecznym uzyskiwaniu dużych przyrostów mięśni i cięciu tłuszczu. Ale pomimo dużej liczby już istniejących leków, nowe rzeczy, które mogą pomóc kulturystom. Jednym z najnowszych potencjalnych leków na kulturystykę jest EGRIFTA - nazwa leku tesamorelin.
2) Tesamorelin redukuje trzewną tkankę tłuszczową u pacjentów zakażonych HIV z brzuszną hipertrofią, jak również zmniejsza tłuszcz brzuszny u wszystkich badanych osób.
3) Tesamorelin zwiększa poznanie u osób starszych.
Peptyd, który zwiększa uwalnianie GH, poprawił kilka pomiarów funkcji poznawczych u osób z prawidłową postacią poznawczą i łagodnie upośledzonych osób starszych w badaniu kontrolowanym placebo, również odnotował większą subiektywną poprawę funkcji poznawczych w porównaniu z grupą placebo.
4) Tryptorelina podnosi poziom testosteronu, powodując stałą stymulację przysadki mózgowej, zmniejsza wydzielanie przysadki gonadotropinowej hormonu luteinizującego (LH) i hormonu folikulotropowego (FSH).
5) Podobnie jak inni agoniści GnRH, tryptorelina może być stosowana w leczeniu nowotworów wrażliwych na hormony, takich jak rak prostaty lub rak piersi, przedwczesne dojrzewanie płciowe, stany zależne od estrogenu (takie jak endometrioza lub mięśniaki macicy) oraz w wspomaganym rozrodzie.


Dlaczego warto z nami współpracować?
Wysoka jakość w konkurencyjnej cenie
1) Powiadom aktualizację pakietu JAK NAJSZYBCIEJ i spróbuj najlepiej rozwiązać, gdy klient napotkał różne problemy.
2) nauczymy Cię przepisów i instrukcji dla wszystkich rodzajów sterydów, aby zamienić proszek w płyn, a płyn stał się jałowy.


Mamy klientów na całym świecie
1) Profesjonalna obsługa i bogate doświadczenie sprawiają, że klienci czują się komfortowo i ufają nam.
2) Odpowiednie zapasy (takie jak sterydy antyestrogenowe) i szybka dostawa spełniają ich zapotrzebowanie.
3) Informacje zwrotne na temat rynku i opinie o produktach będą mile widziane, a spełnienie wymagań klientów jest naszą odpowiedzialnością.
4) Wysoka jakość i konkurencyjna cena zyskują zaufanie i pochwałę klientów na całym świecie.


Szybka i bezpieczna dostawa
1) Paczka może zostać wysłana w ciągu 24 godzin od potwierdzenia płatności.
2) Różne metody transportu do wyboru, takie jak EMS, FedEx, TNT, DHL, USP.
3) Posiadamy własnego agenta, który może pomóc nam szybko i bezpiecznie wysyłać nasze produkty, a my mamy wystarczającą ilość zapasów do transferu.
4) Mamy specjalny sposób na wysyłkę 10g do kilku kilogramów produktów na raz. Oferujemy topienie proszku do obsługi płynów. I wysyłaj płyn w specjalny sposób.
5) Podaj najnowszy numer śledzenia, aby sprawdzić.


Zasady płatności:
Akceptujemy każdy termin płatności, taki jak T / T, Bitcoin, Moneygram, Western Union, Banktransfer.
Wysoka jakość w konkurencyjnej cenie
Jesteśmy producentem i możemy zapewnić wysokiej jakości produkty w konkurencyjnej cenie, oferując bezpłatne próbki, tylko kilka opłat za wysyłkę.

多肽

Główna siedziba

Jindacheng Building, Zhongxin Road, Shajing Street, Baoan District, Shenzhen, Guangdong, Chiny

 

Kierownik sprzedaży: Mitchell Lu

 

E-mail: hk@chembj.com

Telefon: 0086-18124076819

Whatsapp: +86 18124076819

Skype: hk@chembj.com

 

Co więcej, masz to wszystko na wyciągnięcie ręki. Aby uzyskać więcej informacji o tym, kim jesteśmy i co robimy, napisz do nas maila, a my chcielibyśmy wrócić do Ciebie.

 


Hot Tags: peptyd odchudzający tesamorelin 2mg vail, Chiny, dostawcy, rabat, kupno, luz, cennik, wysoka jakość, w magazynie

Zapytanie

You Might Also Like